Skocz do zawartości

Sztuczna pochwa podopiecznego...


Gość Mirka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja uważam, że życie erotyczne  nigdy nie jest taką czysto mechaniczną sprawą: potrzebą jak siusianie czy wydalenie. A nawet takie porównania wydają mi się obrzydliwe -To nie jest nowoczesność i otwartość tylko prymitywizm takie porównania. .

     Uczestniczenie w życiu erotycznym pacjenta nie może być częścią pracy opiekunki, nawet jeśli chodzi o pomoc przy masturbacji.

      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Kochani, przecież nasza praca to własnie misja, to przywracanie tym ludziom człowieczeństwa, szacunku... co z tego, ze staruszek jest staruszkiem i dopada go demencja? może właśnie należy dać mu szansę i dostarczyć przyjemność? Ja jestem zwolennikiem nietypowych rozwiązań, taki gadżet erotyczny może dać tyle radości, jak mało co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Kajetan ...też jestem tego samego zdania . Staruszkom też coś należy się od życia ...przecież :tak2:

Ale trzeba uważać,,za dużo emocji i dziadzio padnie,, @Kajetan Ty tu nie reklamuj,bo my nie jesteśmy od zaspokajania potrzeb erotycznych ,,może jeszcze opiekunka musi fundnąc za swoje ? gadżet? :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Kajetan ...też jestem tego samego zdania . Staruszkom też coś należy się od życia ...przecież :tak2:

Jestem jak najbardziej za , ale @Kajetan trochę przegiął z tą demencją :haha: Nie wyobrażam sobie sytuacji , w której co wieczór musiałabym przypominać dziadkowi , jak używać sztucznej pochwy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kajetan  Seks jest dozwolony od lat kilkunastu, a to czasami trudno wyłapać ten moment, w którym podopieczny ma do tych gadżetów właściwy wiek, a ja nie chciałabym demoralizować dzieci ... Jak chcesz zarobić to demoralizuj sam :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, foczka63 napisał:

@Blondi Zwykły katalog świąteczny,te gadżety na ostatniej stronie:)Kulka kazała do śmieci ,to sobie wzięłam obejrzałam najpierw,a tam taaaaaakie cuda wianki,hi hi hi.Wibratory też były ,ale małe i brzydkie.

Nie muszą być piękne, tylko skutecznexd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...