Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, szakalica napisał:

Witam wszystkich. Chciałam dołączyć dziś do jednego z innych for, ale tam napisali, że rejestrują od pn - pt, od godz. 8.00. Czy my mamy 2018 rok? Wszędzie można rejestrować się całą dobę. A potem doczytałam kłótnię administracji z użytkownikami "Portal jest robiony z myślą o zyskach, nie jest robiony pod upodobania użytkowników" a dużo wcześniej że użytkownicy nie są potrzebni do tworzenia strony. Tutaj widzę też oferty i jak tu jest też jest cenzura i patrzenie na agencje a nie na opiekunki? Witam jeszcze raz i mam nadzieję, że dobrze trafiłam. 

:witam: trafiłaś na forum przyjazne dla użytkowników...a czy dobrze, to sam ocenisz... My jesteśmy zadowoleni :oklaski: Zyski są ważne dla właścicieli, ale my tego nie odczuwamy. Jesteśmy pod dobrą opieką 24 godziny na dobę :oklaski: Rozgość się :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

To forum jest dla opiekunek, ale unikamy a wręcz nie lubimy jak ktoś reklamuje albo szkaluje agencje w wątkach. Od tego są tematy - opinie o agencjach. Jak musimy coś napisać to po tajniacku, w zawoalowany sposób albo na Pw. Zresztą zobaczysz jak "kochamy" paniusie z agencji udające opiekunki a rejestrujące się tylko by zareklamować firmę.

Mamy oferty pracy, sama z nich trafiłam do dwóch agencji ale nie jest to obowiązek. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mąż napisał:

Dzień Dobry w sobotę.

Zapowiada się piekny, bo słonecny dzień. Ptaki za oknem śpiewają. Szpaki już przyleciały. Ale mróz za oknem.

Jestem uradowany, że jestem tu z Wami.

Spokojnej soboty.

Tutaj witają się świeżaki, desantowcy, nowooświeceni ;) Bywalcy witają się na salonach, przy kawie...adres podać? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mąż napisał:

Mąż jestem teraz. Chociaż w realu nie jestem mężem nawet. No w żaden sposób nie da się tego zmienić.

 

Można to zmienić...tutaj...poczekaj trochę, a zobaczysz ile tu wygłodniałych harpii stanu wolnego...:haha::szydera: Nie opędzisz się...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

Ano dotarłam.....tylko jak dziecko we mgle sie poruszam.....wszystko nowe.....dobrze, że stara wiara tu jest to bedzie mi razniej......:cześć3::sos:

Stara wiara tego forum, czy stara wiara exodusu...ciekawe, ciekawe...:szydera:  Aha...zapomniałam dodać, że tu za pytania nie gryzą, nie kopią i nie plują...pytaj....:dobrze:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Ano dotarłam.....tylko jak dziecko we mgle sie poruszam.....wszystko nowe.....dobrze, że stara wiara tu jest to bedzie mi razniej......:cześć3::sos:

Szybko ogarniesz to i owo. Nie jest trudno. Najwazniejsze abys sminki i spilek nie zapomniala, bo bez tego to lipa:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...