Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj wan75 ,wiem ,że internet jest bardzo ale to bardzo potrzebny nam tutaj w DE i powinien być w miarę szybki albo w miarę normalny, bo z powolnym to się dopiero człowiek namęczy i na czeka.

Ale dobry i ten powolny bo namiastkę rozrywki się uchwyci.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkie opiekunki i opiekunow:)nazywam sie Marzena ,mam za soba ponad 8 lat w tym ,,fachu"obecnie mieszkam w Windeck  k.Kolonii i po 3 letniej przerwie chetnie bym wrocila do opieki.Super by bylo gdybym cos znalazla na 8-10 godz.dziennie ,wiem ze i takie oferty sie zdarzaja.Gdyby przypadkiem ktos cos slyszal w okolicach Kolonii,Bonn Siegburg o takich ofertach bede bardzo zobowjazana za wszelakie info.Pozdrawiam i milego i spokojnego dnia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...