Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Hal, wracam 7-go października, zostaję tydzień, a potem wrócę dopiero w połowie grudnia. Tym niemniej cieszę się z naszego przyszłego spotkania :serce:

To super! Mam nadzieję, że będzie miło :) Bo w tym czasie będę jeszcze w Polsce, gdyż mój wyjazd jest planowany na listopada a zatem jest ta możliwość by się realnie w Gdyni spotkać :) Dam Ci tu znać jak będę do Gdyni jechać, w takim razie do zobaczenia Mirelko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Redakcja napisał:

@Hal, witaj!

My także pozdrawiamy i cieszymy się, że do nas dołączyłaś. 

Prosimy o sprawdzenie pozycji. Jej edycja odbywa się za pomocą aktualizacji (zielony przycisk). 

Pozdrawiamy!

Dziękuje bardzo, za dobrą radę :serce: Już prubowałam, ale nie jestem pewna czy dobrze ustawiłam? No ale być może w czasie nauczę się tego co trzeba, by prawidłowo edytować mój profil. Bardzo serdecznie pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Paniom i Panom :)

Nazywam się Iwona. Pochodzę spod Olsztyna. Jako opiekunka osób starszych w Niemczech mam stosunkowo niewielki staż: łącznie około roku. Jeździłam na wyjazdy 2-miesięczne lub krótsze zastępstwa. Pracowałam z wieloma firmami - żadnej z nich nie mogę polecić, nad czym ubolewam. Doświadczyłam zarówno tych cudownych podopiecznych/ miejsc pracy jak i takiego na którym musiałam złożyć wypowiedzenie (nie mogąc doprosić się możliwości szybszego zjazdu do domu). Wyjazdy do Niemiec dużo mi dały: ogromny postęp językowy, nabycie umiejętności kulinarnych, docenienie tego jak bardzo kocham Polskę i swoją rodzinę, możliwość poznania cudownych ludzi oraz duży zastrzyk gotówki. Od jakiegoś czasu zaglądałam na to forum - wskazówki/porady płynące z Państwa doświadczenia są nieocenione :) Ps. Kanasta - jest grą karcianą w którą nauczyła mnie grać rodzina jednej podopiecznej :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady są proste - w jeden dzień do opanowania :) Jedynie na początku warto mieć ściągawkę z punktów: ile punktów za jaką kartę lub od ilu punktów należy mieć więcej oczek przy wyjściu. Jest to moja ulubiona gra na chwilę obecną, wcześniej był nią Rummikub (poznany również w Niemczech). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kanasta napisał:

Zasady są proste - w jeden dzień do opanowania :) Jedynie na początku warto mieć ściągawkę z punktów: ile punktów za jaką kartę lub od ilu punktów należy mieć więcej oczek przy wyjściu. Jest to moja ulubiona gra na chwilę obecną, wcześniej był nią Rummikub (poznany również w Niemczech). 

 

5 minut temu, Kanasta napisał:

Zasady są proste - w jeden dzień do opanowania :) Jedynie na początku warto mieć ściągawkę z punktów: ile punktów za jaką kartę lub od ilu punktów należy mieć więcej oczek przy wyjściu. Jest to moja ulubiona gra na chwilę obecną, wcześniej był nią Rummikub (poznany również w Niemczech). 

Ja preferuje pokera oczywiście na pieniądze  ha ha tylko chętnych wśród podopiecznych nie mogę  znależć ha ha a w kartach mam wyjątkowe szczęśćie po za tym 66 ,1000 no i w wojnę można pograć chociaż nazwa trochę nie zręczna ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

Witaj @Kanasta ,,ja do gier karcianych się nie biorę,,bo wciągną jeszcze mnie jak forum czy randki w ciemno:hahaha:pozdrawiam:love:

oj tak, wciągają - dlatego mam zasadę, że gram tylko w realu - najczęściej przy zjazdach do Polski z najbliższymi (których nauczyłam) :d miłego dzionka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karolinka napisał:

Dzień dobry a raczej dobry wieczór wszystkim. Czytam was od ponad pół roku i pisałam  czasami jako gość ale dopiero teraz postanowiłam założyć konto. Pracuje w de 5 rok. Większość z was znam po nazwach więc czuję się jak u siebie.

 

5 godzin temu, KrystynaG napisał:

Witam serdecznie :-)

Melduję się ze Śląska, doświadczenie w opiece wieeele lat, ale za granicą dopiero 2 miesiące. Z zainteresowaniem czytam Wasze posty i komentarze. Dla mnie to nowość :-).

Pozdrawiam Wszystkich!!!

Witajcie moje drogie miło czytać takie posty Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.07.2014 at 08:23, Ulewa napisał:

Jestem z Gdyni, pracuje obecnie w Karlsruhe. Pomorzanki odezwijcie sie ;) WITAM WAS!

Witaj :serce: Też jestem z Pomorza, chociaż z urodzenia jestem Ślązaczką :) 

Serdeczności dla Was Wszystkich :serce: Miłego dnia i całego tygodnia... :) 

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Betty napisał:

@Hal a co to za wybiorczosc sympatii? cooooo? a tych z Podkarpacia juz nie lubicie malpiszonki jedne? coooo? buziaki :)

Przepraszam bardzo... że nie ujęłam Opiekunek i Opiekunów z pozostałych rejonów naszej Ojczyzny ~ Które/Których, również bardzo cenię i poważam :serce: oraz, całym sercem serdecznie pozdrawiam :) Nie uczyniłam tego umyślnie a jedynie dlatego, że chciałam podkreślić skąd jestem i że jestem z urodzenia Ślązaczką :) Miłego dnia i tygodnia dla absolutnie Wszystkich :serce: Bez względu na Płeć i Rejon :) A ten bukiecik zostawiam dla Was Kochani :serce: Jako rekompensatę moich szczerych Przeprosin... 

Pure-White-Roses-roses-34611006-500-375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...