Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

ja opiekunka od pięciu lat, ale zaczynam sama w to wątpić i nachodzą mnie myśli o zmianie zawodu. Nienawidzę jak agencje kombinują, manipulują a działają tak chyba wszystkie.

Obecnie jestem w okolicach Cottbus, mało kontaktowa ze mnie dusza i raczej domatorka, chociaż teraz biegam na spacery dwa razy dziennie;) pozdrawiam wszystkich. Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @franceska na naszym forum ,,5 lat to masz spore doświadczenie i jak jesteś mało kontaktowa to czas najwyższy to zmnienić i otworzyć się do ludzi,,jest tutaj bardzo dużo tematów ,,poszperaj i pisz i już będziesz super kontaktowa dusza,,,śmiało ,,Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

Witam jestem opiekunką od 4 lat .Pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ola M napisał:

Witam jestem opiekunką od 4 lat .Pozdrawiam serdecznie :-)

Witaj @Ola M ,miło,że się przedstawiłaś,,powitałaś bo bardzi dużo jest takich osób ,co niestety nie potrafią tego uczynić,,może z niewiedzy ,że jest takie miejsce powitalne,,ale już jesteś to załapiesz się na popołudnową :kawa: i:ciacho: Smacznego ! zapraszam do pisania,,o wszystkim i o niczym:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godzin temu, ewa196447 napisał:

Witam! Jestem opiekunką osób starszych od 4 lat.Obecnie pracuję w Leverkusen,mam tu stałe miejsce pracy. Sytuacja życiowa zmusza mnie do pracy w urlopie do 6 tyg. Z chęcią zastąpię kogoś na krótki termin,prywatnie. mogę też wystawić rachunek. Pozdrawiam.

 

Witaj @ewa196447 , sytuacja nie jednego zmusza do pracy non stop,nie jesteś jedna ,dla mnie 6 tyg, teraz by było za długo siedziec w domu,,bez żadnego zajęcia ,,też szybciutko wracam do pracy,Pozdrawiam:ciacho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się z wszystkimi przywitać.

Po kilkumiesięcznej przerwie postanowiłam znowu popracować jako opiekunka .W czasie tej przerwy delektowałam się zasłużoną emeryturką.Przyzwyczajenia to jednak druga natura człowieka i mnie znowu ciągnie do pracy.A ma co ciągnąć ;-). Z zawodu jestem pielęgniarką z 18 letnim doświadczeniem w Pl + 10 lat w Niemczech jako opiekunka.Trochę umiejętności zdobyłam ,wiedzę  też mam więc jeżeli ktokolwiek zechce z tego skorzystać - jestem do dyspozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowicjuszką :) Pracowałam kilka lat temu jako opiekunka, łącznie ok. pół roku u jednej rodziny. Dwa tygodnie temu ponownie wybrałam się do DE..... chętnie przyłączę się do pogaduszek. :) Rozmowa z kimś kto wie o tym zawodzie wiele, jest bezcenna, bo nikt tak człowieka nie zrozumie jak ktoś "jadący na tym samym lub podobnym wózku" :p

Edytowane przez katarynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...