Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, [email protected] napisał:

Witam! Jestem nowa na forum! Mam nadzieje na mila wspolprace!O.o:hahaha:

Witaj @[email protected] :hahaha: bardzo mi się podoba ,,Kurdupelek" tak nazywam jedną ze swoich wnuczek ,bo jest malutka ,,,baw się z nami dobrze i proszę się częstować - na początek:ciacho: ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

Witaj @Motylek! Wszyscy kochamy motylki np. w brzuchu? ale ten motylek jest dla Ciebie!!!pozdrawiam!!!

motyl-ruchomy-obrazek-0409.gif

miał się pięknie ruszać a się nie rusza:płacz:

Hej, witajcie wszyscy i ja odnośnie tych motylków w brzuchu. Nigdy nie rozumiałam tych, co o tym wspominali, ale po 50 tce to nawet takie rzeczy jak motylki w brzuchu można załapać i zrozumieć, pokochać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono zwłaszcza na odludziu z daleka od ukochanego, bo raczej za sprawą urodziwych bawarczyków nie ma co na nie liczyć :hahaha: Może po 2miesięcznej rozłące powrócą choć na chwilę bo już zapomniałam jakie to wspaniałe........:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

O 7.03.2017 at 20:17, Blondi napisał:

@reginsia motylki są cudowne ,,,dziękuj bogu ,że mogłas ich doświadczyć,,,bo nie każdemu jest pisane mieć motylki w brzuchu,,a to jest cudowne uczucie ,podniecenie ,,chcica i kochanie,,,:love::serce:

He, he, szczególnie ta chcica mnie zastanawia. A może jeszcze coś w rodzaju rui? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Patrycja46  na naszym forum,,,,nie pakuj się w kurs w agencji,,każdy inny kurs nawet w internecie nauczy Ciebie niemieckiego,,a kurs w agencji zawsze Ciebie zwiąże z daną agencją,,,ale takie jest moje zdanie,,więcej się sama nauczysz ,,albo wziąsc parę lekcji u nauczyciela a potem samemu się dalej uczyć,,każdy inaczej ten język opanowuje,,,powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...