Skocz do zawartości

reginsia

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Zauważony

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. A jakie rozsądne rozwiązanie mogłoby być, gdyby takie coś zdarzyło się? Ktoś ma jakieś doświadczenie, albo propozycje? A właściwie, to nie ma co gdybać ,,co by było, gdyby'', bo bez sensu i szkoda energii.
 2. Normalne to jest u niektórych ludzi. Znam starszego gościa po 80 tce, to rano wstaje, wypija kawę koło 11 stej, a następnie śniadanie koło pierwszej, a obiad można się domyśleć, że przed 21.00 i w dodatku jest doskonałym pływakiem, hehe. A poważnie, to np. cukrzycy powinni jeść bardzo często w w małych ilościach, ale żadna edukacja do nich nie dociera, mają swoje przyzwyczajenia. Jeśli trafiłabym na taką jędzę jak piszesz Lucynko, to jaka płaca, taka praca. Inaczej nie tknęłabym ręką, dopuki moje podstawowe potrzeby nie byłyby zaspokojone. Pusto w lodówce, ja nie pracuję, tylko idę do najbliższego sklepu i ,,kupuję ''na zeszyt na konto mojej babci/jędzy. Przy okazji narobiłabym jej takiego wstydu, jak nie wiem co. Jeśli by mi nie sprzedali, kupiłabym za swoje - prosząc o rachunek na koszt firmy zatrudniającej mnie. Ps: nie wiem jakie są tu realia wykonania tego, o czym piszę. No bo jak tu czekać na głodnego jakiś okres wypowiedzenia?
 3. Mój podop. jada śniadanie i obiad o 16.00 i koniec. Ja natomiast mam taki ,,szybki przemiał'', że muszę jeść co 2-3 godziny, bo inaczej z bólu nie wytrzymam, taki mam skurcz żołądka. Początkowo podop. zdziwił sie, że w jego porze śniadaniowej ja jem mało, bo jadłam już dwie godziny wcześniej. Obiad sama sobie ustaliłam, że jem wtedy kiedy jestem głodna, natomiast ten o 16 również zaliczam Gotuję nieźle, więc On jest bardzo zadowolony. Kawę wypijam 3 razy dziennie, swieżo parzoną, bo on pije z termosa sfiltrowaną, a mi nie smakuję, chociaż z grzeczności wypijam to co zostało Owoce świeże są na porządku dziennym i warzywa. I to ja muszę zabiegać i wymyślać, aby on zjadł coś ok. 19.00 bo jest cukrzykiem i insulinę mu podaję. Jest tylko jeden problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Jestem niepaląca, a on pali fajki jak szewc. Unikam dłuższego przebywania z nim w jednym pomieszczeniu....
 4. Hej. Wyjeżdżam z domu 3 maja do mojego pdop. Panie Łukaszu, dziekuję za pozdr. Blondi - mam dużo zajęć z moim pdop, dlatego nie mam czasu kawkować z Wami, a także jeśli już go mam, to przeznaczam ten czas na inne rzeczy typu: moje hobby, edukacja, sport...skype z najbliższymi. Znaleźć czas na wszystko sie poprostu nie da. Ale zaglądać Tu będę, bo może jakąś miłą panią opiekunkę poznam z Blankenheimdorf, co byśmy mogły na spacery chodzić i konwertować ... Podobno jest parę Polek w mojej wsi, ale jak je znaleźć i czy one tego chcą, heh (pytanie) Spijecie już ludkowie, bo późno już. Miłych snów.
 5. W takim razie, jeśli Pani wróci to prosze napisać do mnie. Może będę tam jeszcze. Mam system 6 tyg na 6 tyg. pozdr
 6. Hej, w tej chwili nie kawuję, ale może ktoś z Was jest w Westfalii? W prawdzie daleko od kraju, ale ja tu jeżdżę i jestem ciekawa, czy kogoś też tu dobry wiatr przygnał. Społeczność w tym rejonie bardzo życzliwa jest. Poznaję ich zwyczaje i ich kulturę, język. Po świętach wracam do mojego podopiecznego. Miłych snów, a rano: kawusia, ale nie mam czasu zaglądać Tu często. narka
 7. reginsia

  Witamy na forum!

  ? He, he, szczególnie ta chcica mnie zastanawia. A może jeszcze coś w rodzaju rui?
 8. reginsia

  Witamy na forum!

  Hej, witajcie wszyscy i ja odnośnie tych motylków w brzuchu. Nigdy nie rozumiałam tych, co o tym wspominali, ale po 50 tce to nawet takie rzeczy jak motylki w brzuchu można załapać i zrozumieć, pokochać.
 9. reginsia

  Witamy na forum!

  Hej. Witam Was Jestem tu nowa i mam nadzieję, ze dużo skorzystam z waszych porad i doświadczeń. Reginsia - mój mąż nadał mi tę csywkę po obejrzeniu pewnego polskiego filmu...zapomniałam tytuł.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...