Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, A.NN.A napisał:

Cześć.

Mam na imię Ania. Mam 56 lat.  Opiekunką jestem od dłuższego czasu i coraz bardziej odpowiada mi ta praca. Cieszę się, że dołączyłam do Was na Forum. 

Za 3.5 tygodnia zjazd do domu.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Witaj Anna i my się cieszymy z nowych osób dołanczających do nas.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Ania i muszę się przyznać, ze sledziałam forum od jakiegoś czasu. Dzisiaj sie zalogowałam, bo mam wyjechać do pracy i potrzebuję rad oraz wskazówek co do wyjazdu, ponieważ jadę pierwszy raz i strasznieeee się stresujęę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ancia napisał:

Witam, mam na imię Ania i muszę się przyznać, ze sledziałam forum od jakiegoś czasu. Dzisiaj sie zalogowałam, bo mam wyjechać do pracy i potrzebuję rad oraz wskazówek co do wyjazdu, ponieważ jadę pierwszy raz i strasznieeee się stresujęę:)

witaj @ancia napewno udzielimy Ci porad i wskazówek:) a więc pytaj śmiało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ancia, nie stresuj się, ponieważ na miejscu i tak okazuje się, że nie potrzebnie. Każdy dzień ma swoje troski i radości ;) Pakuj sie na trochę cieple i przed wszystkim zimne dni, laptop lub tablet, słownik z j. niemieckim, jakaś książka, leki jesli trzeba i kosmetyki. I do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ancia napisał:

Witam, mam na imię Ania i muszę się przyznać, ze sledziałam forum od jakiegoś czasu. Dzisiaj sie zalogowałam, bo mam wyjechać do pracy i potrzebuję rad oraz wskazówek co do wyjazdu, ponieważ jadę pierwszy raz i strasznieeee się stresujęę:)

witaj Aniu, bedzie dobrze, a z doswiadczenia wiem, ze im bardziej sie stresowalam wyjezdzajac do kogos pierwszy raz tym bardziej pozniej okazywalo sie,ze jest luzacko.... to sie tak na poczatku tylko wydaje, a pozniej okazuje sie, ze zycie jest normalne,rutyna, kazdego dnia i odliczasz pozniej dni do konca wyjazdu i jedziesz do domu, a pozniej moze z checia wracasz w to samo miejsce :) trzymaj sie i powodzenia :) nie zapomnij, pakujac sie, wziac sobie czegos takiego bardzo domowego, swojego, moze jakis kocyk milutki, moze jakis jasieczek... aha i pakujac ubrania, raczej duzo rzeczy jak na cieple dni,bo starszym ludziomjest wiecznie zimno i ogrzewanie chodzi prawie caly rok... im jest dobrze, a nam bedzie goraco jak diabli,nie nastawiaj sie tez na jakies eleganckie ubrania, bo tylko je przewieziesz tam i z powrotem... nie bedzie Ci sie chcialo stroic, bo i nie bedzie dla kogo... bierz takie rzeczy, ktore szybko da sie przeprac i duzo t-shirtow, duuuzo, bo jak bedziesz w tym domowym goracu ciagle cos robic to ciagle bedziesz je zmieniac, nawet do 3-4 razy dziennie... takie zycie, taka praca.. wez sobie z Polski kilka takich wieszaczkow metalowych jak daja w pralniach chemicznych, bo oni zawsze na wieszakach skąpią i zawsze dostawalam 3 wieszaki na szafe i nie bylo jak sie rozwiesic :) jak cos to pytaj, pytaj, pomozemy i nawet sie zaprzyjaznimy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ancia napisał:

Witam, mam na imię Ania i muszę się przyznać, ze sledziałam forum od jakiegoś czasu. Dzisiaj sie zalogowałam, bo mam wyjechać do pracy i potrzebuję rad oraz wskazówek co do wyjazdu, ponieważ jadę pierwszy raz i strasznieeee się stresujęę:)

Witaj i stresowi powiedz weg,,jedz jakbyś jechała do rodziny,,,aby buzka Twoja się otwierała i trochę gaworzyła po niemiecku i będzie super.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zaria napisał:

Witajcie:) jestem tu nowa- 

Szczecinianka ale i Buskowianka 

Obecnie Koln/Frechen 

Pozdrawiam wszystkich:)

Witaj, również jestem w Kolonii. Dwa lub 2,5 mc temu byłam na godzinę we Frechen. ;) Ładne miasteczko ;)

Edytowane przez emma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zaria napisał:

Jestem tu jeszcze emmo :) 

padaj ;)

teraz nie mam jak. Nie mam auta i do konca nie będę miała, ale jestem też ze Szczecina ;) Może w PL się spotkać. Wiem, że lepiej tu, ponieważ zawsze jakaś odmiana, ale nie nam jak dojechać. Jak długo będziesz jeszcze na Stelli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...