Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Witam i pozdrawiam miłe  dziewczyny,chłopaków też,jeśli tacy tu są. Nawet ciekawe porusza się na forum ...wszak seks nie jest już żadnym tabu. Jeszcze raz pozdrawiam  z Badenii i życzę miłego popołudnia:piwo:

Witaj Łukasz, miłego pobytu na naszym Forum:piwo:pisz i udzielaj się ,czekamy na Twoje komentarze:) Pozdrawiam z urlopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

hahahhahaha Betty musimy się z tymi wyczynami przenieśc na inny temat ,bo co sobie pomyślą nowe nasze koleżanki i koledzy ,tutaj się wszyscy witają a nie sexują:hahaha::hahaha:

to Wam coś powiem: jechałam Busem do de. i pojawia się kontrola Zoll ! moja koleżanka tz pasazerka BUS ,mówi do mnie: o kuźwa a ja mam wilblator co mi kupił wczesniej ogrodnik na sztelli :) ,była w strachu ..ale Oni tylko pytali o fajki o wódke:) no i jakoś jej się upiekło haha .Ale się przedemną tłumaczyła:) ale po co ? ma takie potrzeby no to niech korzysta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Witam i pozdrawiam miłe  dziewczyny,chłopaków też,jeśli tacy tu są. Nawet ciekawe porusza się na forum ...wszak seks nie jest już żadnym tabu. Jeszcze raz pozdrawiam  z Badenii i życzę miłego popołudnia:piwo:

Witaj chłopie ,fajnie ,że jesteś bo bardzo mało mamy tutaj facetów a potrzeby mamy wielkie-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Witam i pozdrawiam miłe  dziewczyny,chłopaków też,jeśli tacy tu są. Nawet ciekawe porusza się na forum ...wszak seks nie jest już żadnym tabu. Jeszcze raz pozdrawiam  z Badenii i życzę miłego popołudnia:piwo:

hej :) ooooo facet, zywy, prawdziwy :) Adaś bedzie mial konkurencje :) oj, uwazaj i nie daj sie zameczyc :) milo Cie widziec w naszych wesolo-szalonych, a czasem powaznych progach :) ja wlasnie z szalonego popoludnia na wesolym miasteczku wrocilam, a co, kto powiedzial, ze dla dzieci ? :)

 

2 godziny temu, erika napisał:

to Wam coś powiem: jechałam Busem do de. i pojawia się kontrola Zoll ! moja koleżanka tz pasazerka BUS ,mówi do mnie: o kuźwa a ja mam wilblator co mi kupił wczesniej ogrodnik na sztelli :) ,była w strachu ..ale Oni tylko pytali o fajki o wódke:) no i jakoś jej się upiekło haha .Ale się przedemną tłumaczyła:) ale po co ? ma takie potrzeby no to niech korzysta 

a pewnie, ze tak, co do Zollkontrole: kontroli celnej podlegaja towary abjete podatkiem akcyzowym, lub takie ktorych wwoz do kraju jest zabroniony i karalny: towary akcyzowe: alkohol, papierosym, cagara, cygaretki, perfumy, natomiast zabronione: rosliny chronione, kosc sloniowa, koralowce, skora krokodyla, bylo sie kiedys funcjonariuszem w koncu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Łukasz napisał:

Pisałem,że do 9ej rano.Szybka bryka od pdp i ... jestem,haha. Pozdrawiam Betty i adamos1

pozdrawiam  opiekuna jest nas mało ,ale zawsze ,nie wiem ,może niektórzy się ukrywają ,bo uważają ,że to dla "bab robota"--spokojnego wtorku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Witam ,życzę miłego popołudnia. Pozdrawiam również Doti.

Blondi , teraz nad jez.Bodeńskim w Konstanz,przedtem blisko Monachium.Słoneczne pozdrowienia.

Przedtem też byłam przy Monachium,,,a teraz w spokojnej wiosce ,,ale ta zieleń śliczna i śpiew ptaków i szum drzew mnie tak uspokaja,,,nieraz jest potrzeba wynieśc się daleko od szumu:hahaha:

54 minut temu, adamos1 napisał:

a mnie chcesz zdradzić ?ha ha ,oj bo się pogniewam ha ha

a jak bym mogła to zrobić ? my tutaj chyba najdłużej urzędujemy ,były wcześniej koleżanki ale gdzieś się zmyły a my dalej jesteśmy -nic nas nie rozłączy aż do do smierci -amen,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Łukasz napisał:

Witam ,życzę miłego popołudnia. Pozdrawiam również Doti.

Blondi , teraz nad jez.Bodeńskim w Konstanz,przedtem blisko Monachium.Słoneczne pozdrowienia.

piekne widoki ,byłem chyba z 5 lat temu był czerwiec a w górnych partiach gór leżał śnieg.Tak jak Niemcy to chyba Polski tak nie "zjechałem",rzecz jasna jeszcze inne Państwa Europejskie ,jeszcze  do zaliczenia mi zostały 4 Państwa Europejskie i to te ,które najbardziej pragne zobaczyć ,może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

A mi do zwiedzenia zostały Bałkany,Skandynawia i ...Szwajcaria. Grzechem byłoby nie odwiedzenie jej,choćby na godzinę,do granicy teraz mam 2 km 

to bliziutko :) a w Sankt-Petersburgu byles? uwieeeelbiam to miasto i ludzi :) bylam tam 2 miesiace na stypendium podczas studiow, styczen i luty i temp minus 27 stopni i cala Newa zamarznieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

A mi do zwiedzenia zostały Bałkany,Skandynawia i ...Szwajcaria. Grzechem byłoby nie odwiedzenie jej,choćby na godzinę,do granicy teraz mam 2 km 

ja bym te 2 km z buta dała,,spacering albo na rower ,albo auto i razem z PDP -jazda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...