Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, dobry wieczór! Obserwowałam to forum od jakiegoś czasu, ale teraz już do Was dołączę. Niektórych już poznałam z czytania. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i Waszego rodzynka adamos1. Pracuję w opiece 3 lata i nadal boję się nowych szteli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te wpisy sporo wesołosci mimo wypełniania tak ciezkiej pracy, chyba jestem najmłodszą "stażem" w tej dyscyplinie bo niespełna od roku raz było cudownie a dwa razy nie babia poszła nieco wyżej po 3 tygodniach a druga była erotomanką z bardzo zaawansowaną demencją i chorą na skąpstwo przez duże s córcią......Joanna2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, wallmarii napisał:

Jade w piatek do pracy doHamburga.z niemiecka agencja za dobra kwote do 1 babki chodzacej ale z demencja.Juz czas bo siedzialam 2 miesiace w domu a rachunki trzeba placic.

To fajnie:) trzymam kciuki ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wit napisał:

Witam. Malo cos nas tu mezczyzn. Macie moze namiar na prace dla faceta?

witam też- ostatnio było ogłoszenie z Bonn,potrzebowali pilnie faceta-podam Ci nr.tel.NR TEL. *usunięto. Proszę przez PW*---powodzenia.

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...