Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, elster44 napisał:

witaj miales racje oddaje honor do kieszeni...mam fajna agenvje,jade za 1450 do hednej osoby pozdrawiam

Fajnie,że znalazłaś super ofertę:) 

O 27.04.2016 at 22:56, yvonne napisał:

Witam. Mam na imię Iwona i w tym "fachu"  pracuję od około 4 lat. Cieszę się, że trafiłam na OpiekunkaRadzi.pl. Za tydzień wyjeżdżam po raz kolejny do Niemiec. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

Witaj Iwonko z Yvonne:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem pierwszy raz w niemczech jako opiekunka.Trafiłam fajną rodzinę.mieszkam z PDP i jej mężem.Praca nie jest ciężka,ale ta samotność,te wieczory....Mieszkam w małej wiosce, nie ma tu żadnego sklepu.Brak mi bardzo kogoś z kim mogłabym porozmawiać,Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie mam na imię Łucja jestem początkująca opiekunką ,szukam pracy w okolicach Passau bo tam od czerwca będę mieszkać u siostry. Mój język niemiecki jest na etapie podstawy jak wszyscy co zaczynają:) ale każdy musi od czegoś zacząć. Proszę o pomoc:) Pozdrawiam wszystkie opiekunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łucja napisał:

Witam Serdecznie mam na imię Łucja jestem początkująca opiekunką ,szukam pracy w okolicach Passau bo tam od czerwca będę mieszkać u siostry. Mój język niemiecki jest na etapie podstawy jak wszyscy co zaczynają:) ale każdy musi od czegoś zacząć. Proszę o pomoc:) Pozdrawiam wszystkie opiekunki :)

witam też ,wejdz na portal My Polacy .de   tam tez sa ogłoszenia.-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Mariola. Jestem opiekunką od roku. Obecnie pracuję ale uważam że to małe pieniądze na to co robię. Skończyłam opiekuna medycznego. Teraz pojechałam drugi raz do tej samej osoby. Mój niemiecki jest na poziomie podstawowym ale dogaduję się bez problemu. Pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mariola Smolarek napisał:

Witam mam na imię Mariola. Jestem opiekunką od roku. Obecnie pracuję ale uważam że to małe pieniądze na to co robię. Skończyłam opiekuna medycznego. Teraz pojechałam drugi raz do tej samej osoby. Mój niemiecki jest na poziomie podstawowym ale dogaduję się bez problemu. Pozdrawiam wszystkich

 

Witam @Mariola Smolarek witaj:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martyna

Cześć! Mam na imię Martyna, od dawna zastanawiam się nad wyjazdem za granice jako opiekunka i wciąż nie mogę się zdecydować. Ciągle się waham nad wyborem odpowiedniej agencji :) Pewnie dlatego, że musiałabym podszkolić język. Mam nadzieję, że znajdę tutaj informacje których szukam :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, iwoadamska napisał:

Witam wszystkich. Jako opiekunka pracuję od kilku lat, mam doświadczenie z kilkoma agencjami. Chciałabym się podzielić opinią o nich i jednocześnie poznać zdanie innych. Pozdrawiam.

Witam:) Również pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,jestem na tym portalu nowa.Pracuje w niemczech 10 lat.prywatnie i przez niemieckie firmy chcialabym podzielic sie z wamy spostrzezeniamy na temat firm niemieckich w ktorych pracowalam.Obecnie jestem na etapie poszukiwania  zlecenia w Heligenhaus .Bochum.Essen i Dortmund okolice tych miejscowosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wallmarii napisał:

Witam wszystkich,jestem na tym portalu nowa.Pracuje w niemczech 10 lat.prywatnie i przez niemieckie firmy chcialabym podzielic sie z wamy spostrzezeniamy na temat firm niemieckich w ktorych pracowalam.Obecnie jestem na etapie poszukiwania  zlecenia w Heligenhaus .Bochum.Essen i Dortmund okolice tych miejscowosci.

Witaj:) @wallmarii proponuję Ci skorzystać ze strony www.Poloniusz.pl    Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalam na poloniuszu.pajeczynie  kwoty ktore oferuja firmy sa smieszne .pisza do 1400e.gdyby zaproponowali od 1400  to  bylyby stale opiekunki . praktyka to 850-1100.nie maja pojecia co znaczy praca 24 na okraglo przy ciezkich przypadkach.Zaproponowano mi dzisiaj ciezki przypadek za 1100e z wstawaniem w nocy.warunek umowa zlecenie skadka na emerytyre od kwoty 1200zl.Smiech na sali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wallmarii napisał:

Szukalam na poloniuszu.pajeczynie  kwoty ktore oferuja firmy sa smieszne .pisza do 1400e.gdyby zaproponowali od 1400  to  bylyby stale opiekunki . praktyka to 850-1100.nie maja pojecia co znaczy praca 24 na okraglo przy ciezkich przypadkach.Zaproponowano mi dzisiaj ciezki przypadek za 1100e z wstawaniem w nocy.warunek umowa zlecenie skadka na emerytyre od kwoty 1200zl.Smiech na sali. 

Niestety wykorzystują nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wallmarii napisał:

Szukalam na poloniuszu.pajeczynie  kwoty ktore oferuja firmy sa smieszne .pisza do 1400e.gdyby zaproponowali od 1400  to  bylyby stale opiekunki . praktyka to 850-1100.nie maja pojecia co znaczy praca 24 na okraglo przy ciezkich przypadkach.Zaproponowano mi dzisiaj ciezki przypadek za 1100e z wstawaniem w nocy.warunek umowa zlecenie skadka na emerytyre od kwoty 1200zl.Smiech na sali. 

Wyslałam Ci wiadomośc na priv:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...