Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Ellax2 napisał:

Dobry wieczór wszystkim!

@Andreaa, @Nugatka i @Paolo , witajcie też.

A kolega wyszedł już z puszki, widzę. Mam nadzieję, że to insza puszka i nie wylezie z niej jakas zielona plaga. :ostrzegam:

Nie wiem tego...W puszce siedziałem sam. Chętnych do pomocy i towarzystwa wtedy nie było...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7/22/2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

 

O 8/20/2014 at 12:04, Gość Roman napisał:

Witam! Jestem opiekunem osób starszych od niedawna. Obecnie przebywam na urlopie, po 2-miesięcznej ofercie.

Pozdrawiam Panie i Panów!

Hej, pozdrawiam jestem to nowy. Czy może pracowałeś w GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

My jesteśmy uchodżcy .Nasze łodzie do Was dopłynęły.Nakarmili nas i schronienie dali . Dzięki wielkie.:serce:

:oklaski:brawo, idę w ślad za @Moderatorem ,lód na wodzie już stopniał,a więc wydałam kogutkowi polecenie żeby jak najwięcej złowił emigrantów :p chyba   Angelka nas nie eksmituje :o?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

 

IMG-20180326-WA0000.jpg

:szydera: Tak było tu parę dni temu...:haha: Ale już żeśmy wszystkich odszorowali i teraz same żółciutkie, milutkie kacząteczka na forum są...:oklaski: I Angelka nie ma nic do tego....:oklaski: Niech z nas przykład weźmie i za szczotkę chwyci...:szydera: A wybieleją...jak Michael  Jackson :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera: Tak było tu parę dni temu...:haha: Ale już żeśmy wszystkich odszorowali i teraz same żółciutkie, milutkie kacząteczka na forum są...:oklaski: I Angelka nie ma nic do tego....:oklaski: Niech z nas przykład weźmie i za szczotkę chwyci...:szydera: A wybieleją...jak Michael  Jackson :haha:

No,no i wszyscy bez jaj...:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamSko napisał:

Czekam na pierwszy wyjazd do GB z Promedica24.

Proszę o pomóc I uwagę.

Serdecznie pozdrawiam 

Adam

Ta  banda  już  Anglie  zagarnia???  TRAGEDIA.Współczuje  ci  Firmy.Stella  może  być  ok.To  los  na loterii:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamSko napisał:

Szukam dobrej pracy w GB, bo myślę że promedica24 slabo płaci.

Znam dobrze Angielski I mam duze doświadczenie Jakob opiekun.

Pozdrawiam 

Adam 

Uciekaj  od tej  firmy  daleko.Nie  tylko  ze  względu  na  płace.Ta  firma  ma 3 umowy i podzieli  ci  kase  na 3 i zus i emerytura  bedzie od  niej  30  zł.:przekleństwa:

Edytowane przez XXMartaXXX
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XXMartynaXX napisał:

Uciekaj  od tej  firmy  daleko.Nie  tylko  ze  względu  na  płace.Ta  firma  ma 3 umowy i podzieli  ci  kase  na 3 i zus i emerytura  bedzie od  niej  30  zł.:przekleństwa:

 

2 godziny temu, XXMartynaXX napisał:

Uciekaj  od tej  firmy  daleko.Nie  tylko  ze  względu  na  płace.Ta  firma  ma 3 umowy i podzieli  ci  kase  na 3 i zus i emerytura  bedzie od  niej  30  zł.:przekleństwa:

Juz nie 3 a 1 umowę i w dodatku zus od sreniej krajowej czyli ponad 4200 co nie znaczy ze to wszystko ok jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się wieczorową porą, ale nie brunetka. :witam:

Mam prykaz pozdrowić wszystkich uchodźców i przygarniających tychże też. Andrew dopłynie za jakiś czas, bo łata ponton i walczy z rekinami.

Taki mini-wywiad ogarnęła dzisiaj Wasza podwójna Agentka. :telefon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ellax2 napisał:

Witam się wieczorową porą, ale nie brunetka. :witam:

Mam prykaz pozdrowić wszystkich uchodźców i przygarniających tychże też. Andrew dopłynie za jakiś czas, bo łata ponton i walczy z rekinami.

Taki mini-wywiad ogarnęła dzisiaj Wasza podwójna Agentka. :telefon:

Z wielkiej ....nieśmiałości.....zapytowywuję.....czy jakieś dezinformacje to będą w najblizszym czasie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...