Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha I bardzo ladnie ......kwiatuszku .... :D niestety nie moge wstawic emotica bo jakos chyba nie umiem znalezc jak ale poslalam ci usmieszek hahah

a moze szanowni moderatorzy wyjasnia nam gdzie te ladne buziaki mozna otrzymac??????? prosimy bardzo..pozdro dla Modera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Marzena, @kwiatuszek

Miło, że do nas dołączyłyście. I już robicie porządki ;) Emoticony są u Admina na dywaniku. Negocjują nowe warunki pracy i jak tylko dojdą do porozumienia to się pojawią.

Dziękujemy za zgłoszenie. Miłego pobytu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moderator napisał:

@Marzena, @kwiatuszek

Miło, że do nas dołączyłyście. I już robicie porządki ;) Emoticony są u Admina na dywaniku. Negocjują nowe warunki pracy i jak tylko dojdą do porozumienia to się pojawią.

Dziękujemy za zgłoszenie. Miłego pobytu na forum.

hahaha dziekujemy slicznie i czekamy z niecierpliwoscia...pozdrowka cieplutkie dla wszystkich ktorzy pozwolili nam tu zaistniec.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! jestem tu nowa mam na imię Joanna i pracuję od 2 lat jako opiekunka.Obecnie jestem w Bergisch-Gladbach. Niestety nie znam tu nikogo bo dopiero od 2-tygodni tu pracuję. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odezwie się jakaś koleżanka / kolega z okolicy. byłoby miło napić się kawy z rodakiem:smile: Czytałam trochę i fajnie że jest takie forum ( trafiłam tu przez przypadek )

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję na dalszą korespondencję.!:smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luna napisał:

Witam wszystkich ! jestem tu nowa mam na imię Joanna i pracuję od 2 lat jako opiekunka.Obecnie jestem w Bergisch-Gladbach. Niestety nie znam tu nikogo bo dopiero od 2-tygodni tu pracuję. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odezwie się jakaś koleżanka / kolega z okolicy. byłoby miło napić się kawy z rodakiem:smile: Czytałam trochę i fajnie że jest takie forum ( trafiłam tu przez przypadek )

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję na dalszą korespondencję.!:smile:

 

Witaj Joasiu z pewnoscia znajdziesz kogos na pogaduchy i kawulca....zycze spokojnej pracy....i pozdrowka cieplutkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luna napisał:

Witam wszystkich ! jestem tu nowa mam na imię Joanna i pracuję od 2 lat jako opiekunka.Obecnie jestem w Bergisch-Gladbach. Niestety nie znam tu nikogo bo dopiero od 2-tygodni tu pracuję. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odezwie się jakaś koleżanka / kolega z okolicy. byłoby miło napić się kawy z rodakiem:smile: Czytałam trochę i fajnie że jest takie forum ( trafiłam tu przez przypadek )

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję na dalszą korespondencję.!:smile:

 

Witaj

 

3 minuty temu, luna napisał:

Witam wszystkich ! jestem tu nowa mam na imię Joanna i pracuję od 2 lat jako opiekunka.Obecnie jestem w Bergisch-Gladbach. Niestety nie znam tu nikogo bo dopiero od 2-tygodni tu pracuję. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że odezwie się jakaś koleżanka / kolega z okolicy. byłoby miło napić się kawy z rodakiem:smile: Czytałam trochę i fajnie że jest takie forum ( trafiłam tu przez przypadek )

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję na dalszą korespondencję.!:smile:

 

Witaj  luna ,nic się nie martw ,ja pracuję od roku w jednym miejscu i też nikogo nie znam,pochowały się opiekunki i nic na to nie poradzimy, ale my tutaj jesteśmy i tutaj jaka jest pyszna kawusia ,nie uciekaj - zapraszamy do dyskusji  ,jeszcze nie idziemy spac-pozdrawiam i czuj się dobrze ,,:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marzena napisał:

Witaj Joasiu z pewnoscia znajdziesz kogos na pogaduchy i kawulca....zycze spokojnej pracy....i pozdrowka cieplutkie

 

10 minut temu, Blondi napisał:

Witaj

 

Witaj  luna ,nic się nie martw ,ja pracuję od roku w jednym miejscu i też nikogo nie znam,pochowały się opiekunki i nic na to nie poradzimy, ale my tutaj jesteśmy i tutaj jaka jest pyszna kawusia ,nie uciekaj - zapraszamy do dyskusji  ,jeszcze nie idziemy spac-pozdrawiam i czuj się dobrze ,,:wub:

 

23 minut temu, Marzena napisał:
4 minuty temu, luna napisał:

Dziękuję Wszystkim za miłe przyjęcie :d Zawsze to łatwiej znosić trudy tej pracy ,wiedząc że jest ktoś kto wesprze i doradzi jak już człowiek ma wszystkiego dosyć- ja z natury jestem optymistką ,ale są chwile że mam doła ogromnego i chce mi się natychmiast wracać do mojego Krakowa.Rzucić to w diabły .Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa :smile:życzę miłego wieczoru !!!!!

 

 

Witaj Joasiu z pewnoscia znajdziesz kogos na pogaduchy i kawulca....zycze spokojnej pracy....i pozdrowka cieplutkie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Marzena napisał:

hahaha dziekujemy slicznie i czekamy z niecierpliwoscia...pozdrowka cieplutkie dla wszystkich ktorzy pozwolili nam tu zaistniec.....

@luna witaj. Cieszę się, że dołączyłaś do nas. 

@Blondi, @Marzena, widzę, że już emotikony widziałyście. Testujcie proszę i przesyłajcie ewentualne sugestie.

@adamos1 zemdleje, jak to zobaczy :), ale udobrucham go :piwo:.  

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Moderator napisał:

@luna witaj. Cieszę się, że dołączyłaś do nas. 

@Blondi, @Marzena, widzę, że już emotikony widziałyście. Testujcie proszę i przesyłajcie ewentualne sugestie.

@adamos1 zemdleje, jak to zobaczy :), ale udobrucham go :piwo:.  

Pozdrowienia!

Dzięki !na wieczór jak znalazł trochę torcika i lodzika i drineczka i piweczka -Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Serenity napisał:

@luna @JoannaPi Witam serdecznie !   Joasiu , pisz o swoich przygodach w opiece ! z pewnoscia masz juz sporo doswiadczen za soba.

Witam jestem Asia w opiece 5 lat aktualnie w domu.Mieszkam w Katowicach 

Pozdrawiam cieplutko 

33 minut temu, Serenity napisał:

@luna @JoannaPi Witam serdecznie !   Joasiu , pisz o swoich przygodach w opiece ! z pewnoscia masz juz sporo doswiadczen za soba.

Jak poznam działanie tego forum, coś tam napisze, na razie się przyglądam i czytam. Dziękuję za powitanie. 

13 minut temu, Blondi napisał:

@JoannaPi witaj  Asiu ,odpoczywaj jak jesteś w domku i zostań z nami na dłużej i pisz pisz ,,pozdrawiam

Dziękuję, tym razem wolnego aż 3miesiące także sporo. Będę zaglądać xd

Edytowane przez JoannaPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...