Skocz do zawartości

Mezczyzni marzen


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zenskiej czesci forum ,wstawianie fotek i rysopis idealow meskiej urody.

no moze za wyjatkiem wlasnych mezow, przyjaciol.

Na poczatek uwaga!

pierwszy i ostatni Niemiec, ktory mi sie spodobal.

Troche mniej juz podobal mi sie, jak czytalam, ze jest z Hamburga i ma hm.. nocny klub.

ale twarz jest piekna, wyrazista, .

Dream Man.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

Proponuje zenskiej czesci forum ,wstawianie fotek i rysopis idealow meskiej urody.

no moze za wyjatkiem wlasnych mezow, przyjaciol.

Na poczatek uwaga!

pierwszy i ostatni Niemiec, ktory mi sie spodobal.

Troche mniej juz podobal mi sie, jak czytalam, ze jest z Hamburga i ma hm.. nocny klub.

ale twarz jest piekna, wyrazista, .

Dream Man.jpg

Jak dla mnie ...... co z nim nie tak :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

image.thumb.png.400c63298222492f63496cf45a2d3551.png:d

Też mi się podoba :dobrze:Tylko się zastanawiam czy podobałby mi się również gdybym go zupełnie nie znała.Czy to typ urody czy też gdzieś tam z tyłu głowy mam zakodowane postacie w jakie się wcielał.

 

Edytowane przez Joy
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Też mi się podoba :dobrze:Tylko się zastanawiam czy podobałby mi się również gdybym go zupełnie nie znała.Czy to typ urody czy też gdzieś tam z tyłu głowy mam zakodowane postacie w jakie się wcielał.

 

No bo już tak jest , ze niby zwracamy uwagę na urodę ale jakoś inne aspekty bardziej nas przyciągają . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

No bo już tak jest , ze niby zwracamy uwagę na urodę ale jakoś inne aspekty bardziej nas przyciągają . 

Otóż to :) .Mężczyzna ma być męski i pewnie dla każdej z nas co innego to oznacza.Tzn każda z nas zwraca uwagę na inne walory.I Bogu dzięki bo byśmy się pozabijały :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet marzeń ,niezależnie od urody, musi miec to coś:)Co go wyróżnia w tłumie:) Jak nie ma ,to żeby był Mister Uniwersum nigdy nie będzie facetem marzeń:( 

Jak byłam nastolatką podobał mi się Andrzej Łapicki a dziś jak patrzę na jego foty, to się zastanawiam co mi się w nim podobało jak miałam te 16lat????Czyli wychodzi na to ,że ideał faceta marzeń zmienia się nam z biegiem lat.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Facet marzeń ,niezależnie od urody, musi miec to coś:)Co go wyróżnia w tłumie:) Jak nie ma ,to żeby był Mister Uniwersum nigdy nie będzie facetem marzeń:( 

Jak byłam nastolatką podobał mi się Andrzej Łapicki a dziś jak patrzę na jego foty, to się zastanawiam co mi się w nim podobało jak miałam te 16lat????Czyli wychodzi na to ,że ideał faceta marzeń zmienia się nam z biegiem lat.

 

 

Oj zmienia się :d Gdzieś kiedyś czytałam taki cytat ................Kiedy spotykam moich byłych , zastanawiam się nad swoją poczytalnością :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 fajny temat .Zdjęcia nie wstawię nie tylko dlatego ,że nie potrafię :$ nigdy nie miałam określonego typu męskiej urody,która by mi się podobała a co dopiero jednego konkretnego mężczyzny .Napiszę jak to wyglądało u mnie w realu a nie w marzeniach ;)

Wysoki 180 cm nie mniej

Inteligentny ale nie zarozumiały

Romantyczny a zarazem męski (cokolwiek miałoby to znaczyć)

Towarzyski

Odrobinkę zazdrosny (o mnie )

Takiego szukałam i znalazłam ale trochę czasu mi to zajęło ;)

Clint Eastwood w filmie "Co się zdarzyło w Madison Country "w roli ,którą tam odgrywał  jakby był taki na prawdę byłby w kręgu moich zainteresowań :) to mała dygresja ,żeby przybliżyć temat .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie żeśta rozmarzyły ......a @geronimo....a @ORIM....a @maras1....a @LACH....to kto ....pikusie jakieś ?! ....Na pewno też mają " walory " jak napisała @Joy....Swoją drogą ...piekna nazwa " walor ...walorek " a nie jakieś wulgaryzmy , czy inne ...ch..rabolki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie żeśta rozmarzyły ......a @geronimo....a @ORIM....a @maras1....a @LACH....to kto ....pikusie jakieś ?! ....Na pewno też mają " walory " jak napisała @Joy....Swoją drogą ...piekna nazwa " walor ...walorek " a nie jakieś wulgaryzmy , czy inne ...ch..rabolki :szydera:

Teraz nie mam czasu,ale jak wrócę to Cię uduszę:szydera:  :cmok::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie żeśta rozmarzyły ......a @geronimo....a @ORIM....a @maras1....a @LACH....to kto ....pikusie jakieś ?! ....Na pewno też mają " walory " jak napisała @Joy....Swoją drogą ...piekna nazwa " walor ...walorek " a nie jakieś wulgaryzmy , czy inne ...ch..rabolki :szydera:

Lizuska :lanie: 

Miało być o obcych a Ci wyżej wymienieni są nasi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...