Skocz do zawartości

Ubezpieczenia wyjazdu opiekunki do Niemiec taniej niż 30 euro? ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedząc, że karta Ekuz nie wszędzie jest respektowana i  nie pokrywa części kosztów np. transportu do Polski szukam dobrej polisy na wyjazd. Opcja, której warto się przyjrzeć. Ostatnio znalazłam ubezpieczyciela tańszego niż 30 euro za mc i oto co oferuje za te pieniądze

dla osób pracujących za granicą.

 

Koszty Leczenia i Assistance / Emergency medical treatment and assistance insurance ( leczenie szpitalne) do  60 000 PLN
Hospitalizacja i leczenie ambulatoryjne Tak

Transport medyczny Tak

Ubezpieczenie na życie Tak do 20 000

Odpowiedzialność cywilna do 200 000.

 

 

Nie chcę tu pisać żadnych reklam, bo nie biorę też odpowiedzialności.

ale zachęcam do własnych poszukiwań dobrego i taniego ubezpieczenia wyjazdu do pracy.

Bo taką kwotę to można spokojnie zaryzykować.

 

A może ktoś wykupił polisę wyjazdową i tą drogą uzyskał odszkodowanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odszkodowania na szczęście nie musiałam korzystać, ani z leczenia za granicą. Mimo to, kupuję za 450 zł kartę z wariantami o jakich piszesz za tę kwotę na cały rok.

 

Za cały rok 450 zł  za osobę pracującą to już  bardzo tanio. ten ubezpieczyciel, którego znalazłam dziś za rok ochrony pobiera 730zł od kwoty ubezpieczenia 60 000 ( czyli do takiej ewentualnie kwoty pokryłby koszty leczenia w Niemczech) i to są dużo lepsze warunki niż przy polisach turystycznych, które takie tanie nie są ani też do końca odpowiednie dla nas. Lepszego nic nie znalazłam.

 

Myślę, że warto szukać i porównywać

 

i wpisać do wyszukiwarki

 

polisa dla opiekunek osób starszych za granicą.

 

zwłaszcza jeżeli się pracuje na czarno to jedno euro dziennie nie zawadzi zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...