Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, emma napisał:

Ja też p dwóch kawach. Popadało i trochę lepiej się oddycha. :)

A ja czekam na ten deszcz i czekam ,ale tak duszno i wszystko stoi w powietrzu i chmurki już są ,,,kazano pozamykać wszystkie okna a ja tak słucham ? co? w życiu nie pozamykam okien bo u mnie jest super z otwartym oknem na rozcież ,,,mój mądrala ma długi rękaw i ciepłe nakrycie i jemu jest dobrze i nie za gorąco ,to tylko mi gorąco i na dworze ukrop,,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzicie jaki mamy fajny temat? ja mam otwarte okna i mam fajny luft.

elsli jesteś na wiosce , zaraz napiszą ,że masz naturę -hahahhaha za darmo, swojskie klimaty,,

ale u babci kiedyś to miałam bunkier ,wszystko pozamykane i pospuszczane zaluzje i ciemno jak w grobowcu ,,,światło się paliło w pokoju w dzień latowy, a upał niemożliwy ,,nie chciałabym drugi raz tego przechodzić , powinnam miec jakiś wentylator ,ale wtedy nawet nie pomysłałam o tym,a dlaczego? no wlaśnie , mogłam sobie żażyczyć ,bo szlo się wykończyć,,,babcia cały dzień przed wentylatorem przesiedziała i nic nie robila to szło jej wytrzymać,,,,a ja ,z ręcznikami itd. bo lało się z czlowieka,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florcia ja jak pomyślałam na wiosnę ,że następne lato w bunkrze to już myślałam co tu zrobić aby tylko nie bunkier ,teraz na 100% sobie nie wyobrażam aby tak prze wegetować lato,raz można ,bo człowiek wszystko przetrzyma ale nie więcej,,,

U mnie w nocy burza i lało do południa -teraz jest fajnie ,nie jest gorąco w sam raz....

Wszyscy :kawa: już dawno wypili i zapomnieli smak kawy,,teraz wypiją co nie którzy popołudniu jeszcze kawkę i dzień będzie zaliczony.

Czy to świątek czy piątek czy niedziela -tutaj zero ludzi i nawet się nie rozpoznaje co to za dzień,każdy dzień taki sam,niczym się nie różni i nic się nie  dzieje.A ja liczę niedziele -ile jeszcze mam do zjazdu,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz napisał:

Jakoś nie liczyłem wcześniej niedziel,wyjątkowo teraz mi śpieszno do domku. Teraz miałem 2-miesięczną sztelę,a miewałem i 3-miesięczne....Trochę odpocząć w domciu i znowu,bo jak to mówią,bez pracy nie ma kołaczy☺

Ja też staram się teraz nic nie liczyć i nawet nie patrzec w kalendarz bo chyba szybciej czas leci jak się nie liczy dni,raz byłam 3 miesiące i strasznie się mi dłużyło i strasznie tęskniłam za domem i wtedy powiedzialam sobie ,że więcej na tak długo nie pojadę a teraz jestem ponad 2 miesiące i co to za różnica tydzien czy 2 w tą czy w tą,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wreszcie burza byla w nocy i sie ochlodzilo, hurra.... jest jak chcialam , czyli chociaz 12 stopnie mniej, oby jak najdluzej.... leniuchuje jeszcze godzinke i jade do szpitala... sluchajcie, jak jezdzicie tramwajami, bo ja ostatnio codziennie i to z przesiadkami i w zyciu nie myslalam, ze jest tyle zderzen aut z tramwajami... juz sie przyzwyczailam... najczesciej jak nie pedzaca taksowka palnie w  tramwaj, bo myslala, ze jeszcze zdazy, to jakis zagapiony dziadek lub babcia w wielku baaaardzo emerytalnym i slychac w glosnikach: Liebe Fahrgaeste .... ble, ble, ble i aussteigen... ostatnio trase 9 km tramwajem pokonywalam zamiast 30 minut to poltorej godziny, bo jeszcze jeden sie zepsul/przegral chyba... dzis to chociaz gorąco nie bedzie... ufff... aha, musze sie czyms podzielic: jestem trzeci dzien na odwyku.... ciezkie dla mnie dni, oj cięęęęzkie, ale walcze, od trzech dni nie jem lodów... cwicze silna wole... na razie wyznaczylam sobie cel do konca lipca ani jednego, zobaczymy czy przezyje.... ciezko bedzie, ale lżej na wadze... oby... buziaki dla wszytskich, jastawiam :) milego, lekkiego w pracy dzionka Wam zycze!!!:serce:   ja ide pić :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Betty napisał:

u mnie wreszcie burza byla w nocy i sie ochlodzilo, hurra.... jest jak chcialam , czyli chociaz 12 stopnie mniej, oby jak najdluzej.... leniuchuje jeszcze godzinke i jade do szpitala... sluchajcie, jak jezdzicie tramwajami, bo ja ostatnio codziennie i to z przesiadkami i w zyciu nie myslalam, ze jest tyle zderzen aut z tramwajami... juz sie przyzwyczailam... najczesciej jak nie pedzaca taksowka palnie w  tramwaj, bo myslala, ze jeszcze zdazy, to jakis zagapiony dziadek lub babcia w wielku baaaardzo emerytalnym i slychac w glosnikach: Liebe Fahrgaeste .... ble, ble, ble i aussteigen... ostatnio trase 9 km tramwajem pokonywalam zamiast 30 minut to poltorej godziny, bo jeszcze jeden sie zepsul/przegral chyba... dzis to chociaz gorąco nie bedzie... ufff... aha, musze sie czyms podzielic: jestem trzeci dzien na odwyku.... ciezkie dla mnie dni, oj cięęęęzkie, ale walcze, od trzech dni nie jem lodów... cwicze silna wole...

a rowerek nie wchodziłby tam w rachubę ? 9km to przy ostrożnej jeździe pół godzinki... i kalorie spalone... i lodzika można sobie zafundować.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty to ja która zjadła jednego loda w ciągu całych wakacji ,teraz jem po 2 w ciągu dnia-hahahhaha ale myślę ,że od lodów nic mi nie przybędzie -bo lody przecież wskazane na odchudzanie-Betty nie żałuj sobie -to zimne jest i wspaniale wpływa na ciało,,,,,

a dla @adamos1 musimy zamówić całą lodziarnię -bo do jednego lodzika on nie siada-hahahhaha

mi by się nie chciało biegac -nabiegam się po schodach i to lubię i znowu podziwiam adamosa -jaki on sportowy chłopczyk!

u mnie tez zaraz lunie ,,,wszędzie leje chyba i wszędzie się chyba ochłodziło,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, adamos1 napisał:

mam też ,ale nie ma z kim a samemu za nudno   ha ha

samemu jest wszystko za nudno,ale to wszystko,,,

36 minut temu, Łukasz napisał:

Pozdrawiam. Rosół już takie pyr,pyr robi,haha,ochłodziło się ,ale u mnie nie pada.

nie rób mi apetytu na rosół,i tym pyr,pyr ,,, tutaj gdzie jestem to mogę pomarzyć o rosole i normalnej zupie,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamos1 napisał:

eeeeeeeeeeeeeee tam takiego lodzika   .....ha ha

uwieeeelbiam Cie za skojarzenia :)

 

6 godzin temu, Serenity napisał:

a rowerek nie wchodziłby tam w rachubę ? 9km to przy ostrożnej jeździe pół godzinki... i kalorie spalone... i lodzika można sobie zafundować.

no wiesz... probowalam... dojechalam 3 przystanki rowerem, reszta tramwajami, to jest przejazd 3, 1 13, 17 Bezirki Wiednia, skumulowane w samym centrum, multum aut, kolejek, tramwajow, nie ma tamtedy zadnej uliczki rowerowej... a jechac przed lub za tramwajem zadna przyjemnosc, no i asfalt w taki skwar na maksa nagrzany... 

ale, ale... wrocilam ze szpitala. psp miala wyjsc koncem przyszlego tygodnia do domu... poszlam sobie pogadac z pielegniarka, jak tam moja pdp i takie i tam i pytam: no a ten termin wyjscia na przyszly piatek jest juz na 100% ustalony, a ona sprawdza, sprawdza i... no zmienil sie pani pdp jutro o 10-tej wychodzi.... ze co? no tak, juz transport zamowilismy na jutro na 10:30.. to przyjedzie pani po jej dokumenty i przsywiezie jej E-card? no tak, oczywiscie, ale kuzwa, moze by mnie ktos laskawie poinformowal... rodzinki nie zawidamiam bo nie kazali sobie niczym glowy zawracac, chyba, ze sytuacja bedzie smiertelnie powazna, no a taka nie jest, wrecz przeciwnie jak ją do domu wypisuja... 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...