Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mamy Besuch znajomej PDP,

Oberwal mi sie takze prezent na Gwiazdke od niej,

Az mi glupio bo nie spodziewalam sie,,,,

Ja za to na kolacje utarlam ziemniaki i nasmazylam plackow,

 

I ku mojemu przerazeniu wrecz,

Besuch jadla z pumperniklem posmarowanym maslem!!!!O.o

a PDP z melasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

O, tak, to też, ale to już chyba miał ? a demencja by mu doszła.

Schizy nie miał...jeszcze....bardziej neurozy bym szukała. Chociaż deprechę miał na pewno, a ona też sieje spustoszenie. Demencja nadal nie jest moim faworytem :haha: Prędzej Parkinson......może Alzheimer....Lekomana prędzej do neurozy jednak bym przypisała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Dzis mamy Besuch znajomej PDP,

Oberwal mi sie takze prezent na Gwiazdke od niej,

Az mi glupio bo nie spodziewalam sie,,,,

Ja za to na kolacje utarlam ziemniaki i nasmazylam plackow,

 

I ku mojemu przerazeniu wrecz,

Besuch jadla z pumperniklem posmarowanym maslem!!!!O.o

a PDP z melasa

Hi, hi, hi.....placki ziemniaczane zwane są schabowymi ubogich...znam parę osób, które w czasach minionego ustroju tak jadały. A z melasą to nic dziwnego. Przedostatni pdp jadał z musem jabłkowym, nauczyłam się tak również jadać. NO, mnie smakuje na słodko...i tylko na słodko :d A ten oberwany prezencik, to dobry znak :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Nozzzz, bezczelny!!!

Sam niech lopata pomacha!!

Ile on ma lat?_

A na darmowe obiadki ma sile?_

Rob czesciej szpinak, jak bedzie pytal dlaczego, to powiedz ze od szpinaku bedzie miec sile do odgarniania sniegu!!!

:ostrzegam::przekleństwa:

@sayonara 52, po 50 jest , pdp szła mi pokazać gdzie mam odśnieżyć i powiedziała ,że musi mi zapłacić , ... za obiady  córunia płaci ale:szept:  Tu z gotowanie to tragedia ,gotuje na dwa gary, dobrze że dla siebie mam wypas z jedzeniem 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Schizy nie miał...jeszcze....bardziej neurozy bym szukała. Chociaż deprechę miał na pewno, a ona też sieje spustoszenie. Demencja nadal nie jest moim faworytem :haha: Prędzej Parkinson......może Alzheimer....Lekomana prędzej do neurozy jednak bym przypisała....

Neurozę to już prawie każdy ma......., a jacko może jedynie miał  trochę lepszą ... Jak mawiał  mój klient, lekarz , co to  zapomniał jak się ciśnienie mierzy   : każdy jest normalny tak długo jak go jeszcze dobrze nie poznasz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

@sayonara 52, po 50 jest , pdp szła mi pokazać gdzie mam odśnieżyć i powiedziała ,że musi mi zapłacić , ... za obiady  córunia płaci ale:szept:  Tu z gotowanie to tragedia ,gotuje na dwa gary, dobrze że dla siebie mam wypas z jedzeniem 

Hi, hi, hi....z dwóch stron kasa leci...zajebiaszczo :oklaski::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c712705786_ojojojo.jpg.7df68cfc8c2fb62b4df8ef51dd4004b5.jpguśmiałem się...przez spaniem sprawdziłem u dziadka jeszcze, czy  początek cewnika jest na miejscu,czyli w cewce moczowej  itd...przyszła babcia i tak się patrzy i mówi...to jest penis:d oj, może przypomniały się jej młodzieńcze lata...Za oknem hula wiatr, jutro ma być u mnie 10 na plusie...Co pozostało...mi teraz...w dzień dwa razy po dwie godzinki się zdrzemnąłem...spać mi się nie chce.Może na skype porozmawiam sobie, o...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ludziki ,,:love: wpadam i wypadam,,,niedziela na farbowaniu włosów, pindrzeniu mi zleciała, na skypie i na telefonie,,,trochę podłogi odświeżyłam i tyle,,a sniegu po kolana,,ale czekałam na swojego słodziaka,, nawet taras mi zasypało,,ale piękna zima ,,śliczna,, @Łukasz gdzie ty jestes ,że ma być 10 stopni,,u mnie na minusie caly czas,,,ja zakopałam się w jakimś lodowcu niemieckim,,chyba:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Przyjechała służąca? Przyjechała! To niech zapiernicza....:( A ja właśnie wróciłam z odśnieżania, ale zrobiłam to dla własnej przyjemności :tak2: Cały dzień w fotelu, to trzeba się trochę poruszać :haha:

jak ja sie ciesze ze mam tylko balkonxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi.....placki ziemniaczane zwane są schabowymi ubogich...znam parę osób, które w czasach minionego ustroju tak jadały. A z melasą to nic dziwnego. Przedostatni pdp jadał z musem jabłkowym, nauczyłam się tak również jadać. NO, mnie smakuje na słodko...i tylko na słodko :d A ten oberwany prezencik, to dobry znak :oklaski:

@Mirelka1965my jutro mamy placki ziemniaczane tzn ja zjem bo zmienniczka nasmazy..dziewczyna sie wdraza i mina jej rzednie...okazuje sie ze to nie jest lekki pieniazek nawet jak pdp tylko lezy i jest tabun ludzi do roboty kolo niej..

zobaczymy czy wytrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wrócić jeszcze wczoraj kilka minut przed północą .Pozdrawiam całe opiekunowo już z Polski o podróży może jutro napiszę ale jak najszybciej chciałabym o niej zapomnieć.Nie wiem o której jutro wstanę to jakby co zostawcie mi kawę w termosie:)

@Łukasz dzisiaj zadzwonię jak się trochę ogarnę nie gniewaj się na mnie :love:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani .Udanego i pełnego humoru dnia Wam życzę :) A  tym co jeszcze w pracy to niech się 2 dni składają na 1 :haha: tak zawsze mówiła moja babcia jak ktoś się nie mógł na coś już doczekać :tak2: Czyli @lucyna.beata ma 2 a @Mirelka1965 tylko 4 :haha: .Wczoraj jechałam do polski 16 godzin .Najpierw po zaśnieżonych drogach a potem przy cały czas padającym śniegu ,warunki na drodze bardzo ,bardzo ciężkie .Kierowca mimo to był bardzo grzeczny i sympatyczny niestety zrobił nam tylko 2 przerwy w ciągu 11 godziny ,króciutkie tylko do toalety nawet papierosa nie było jak zapalić.Obiecał,że jak dojedziemy do granicy to zrobi dłuższą przerwę bo on by chciał coś zjeść.Niestety na granicy i przesiadce zrobiło się zamieszanie wszyscy byli nerwowi i nasz kierowca zebrał opieprz od kolegów,że się spóżnił i musieli na niego czekać ponad godzinę .Więc doładował resztę ludzi do busa pokazał mi znaczący gest rękami oznaczający co poradzić wsiadł i pojechał bez jedzenia .Ja zostałam jako ostatnia stałam jak sierota i nikt się mną nie interesował wreszcie zapakowali mnie do busa ,który jechał w innym kierunku niż mój dom bo podobno w tym co jechał w kierunku mojej miejscowości nie było miejsca.Jak mnie już zapakowali to powiedziałam kierowcy,że ja teraz idę do toalety i napić się czegoś ciepłego .Jak wróciłam kierowca i inni pasażerowie byli na mnie wściekli .Kierowca powiedział,że w regulaminie ich przewozu nie ma przewidzianej przerwy na jakieś jedzenie czy picie kawy a przerwa na papierosa jest tylko dla kierowcy .Z tego wszystkiego zgubiłam ostatnią paczkę papierosów ale może i dobrze bo i tak nie miałabym kiedy zapalić a by mnie kusiły.Potem jechaliśmy autostradą busem rzucało na wszystkie strony bo wiatr był taki okropny a kierowca z 2 tel .przy uszach próbował coś zrobić bo ,żeby ktoś inny odwózł mnie do domu mnie  jego kolega ,któremu on miał nas przekazać by nadłożył ponad 100 km .Wreszcie okazało się,że jakieś miejsce dla mnie się znalazło w innym busie i po przesiadce dojechałam szczęśliwie do domu hm tak sobie pomyślałam czy ja bym pracowała w takim zawodzie gdzie przez cały dzień nie mam okazji nic zjeść ba nawet zapalić papierosa nie było za bardzo kiedy no chyba nie i zadziwiające jest to ,że jak rozmawiam czasami z kierowcą to oni mówią,że nigdy nie chcieli by się ze mną zamienić na pracę a ja z nimi tym bardziej.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

Witam serdecznie i pozdrawiam:)

jolantapl. najważniejsze, że cała i zdrowa:love: z jakim przewoźnikiem jechałaś? Napisz, nie będzie to akurat reklama

Nie wiem czy ma sens pisać jakim przewożnikiem przecież pogoda,spóżnienie z tego powodu to nie wina kierowców a zdenerwowanie po jednej i drugiej stronie to normalne .Byłam zadowolona do tej pory z tego przewożnika no i jest chyba jednym z nie wielu co jadą na dzień z de .Szkoda mi  jak zwykle kierowców czyli zwykłych pracowników bo ktoś tam siedzi sobie najedzony w ciepełku i wszystko mu zwisa i lata .Cała i zdrowa i nawet w miarę wypoczęta ;):love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani:dWszystkich cieplutko pozdrawiam ,Łukasz dziękuje za miłe powitanie  .Jolanta.pl cieszę się , ze bezpiecznie dotarlas do domku  ,wszystkich jeszcze pracujących a powracających na święta do domku  czeka to samo albo i gorzej oby nie!Wiadomo zima ,nigdy nie wiadomo na jaka pogodę trafimy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...