Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

Nawigacja się kierowcy popsuła mam nadzieję,że niedługo będzie :)

No to klapa,,,nie dojedzie ,,jak nie pomysli ze może uzyć telefonu jeszcze ,,albo innego ustrojstwa ,,,albo prosić pasażerów o pomoc,,a wogole to i kierowca powinien miec plan B -prawda? a nie tylko opiekunki,,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

No to klapa,,,nie dojedzie ,,jak nie pomysli ze może uzyć telefonu jeszcze ,,albo innego ustrojstwa ,,,albo prosić pasażerów o pomoc,,a wogole to i kierowca powinien miec plan B -prawda? a nie tylko opiekunki,,,:love:

Ostatnio moja zmienniczka mi mówiła,że kierowcy się telefon zepsuł a w telefonie miał adresy z których miał odbierać poszczególne osoby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Ostatnio moja zmienniczka mi mówiła,że kierowcy się telefon zepsuł a w telefonie miał adresy z których miał odbierać poszczególne osoby :(

w ogóle są nie wyposażeni jak trzeba,,to ja mam 2 awaryjne a kierowca jeden telefonik,,,wszystko się zdarzyć może,,wszyscy pracujemy i nie zawsze nam wychodzi jakbysmy chcieli,,wszyscy gonimy za czyms,,kierowca pędzi aby jak najwiecej zebrac ludzi i zmiescic się w czasie,,my chcemy szybko dojechac,,tak to wszystko dzieje sie jak w maglu,,,będzie dobrze ,,,spokojnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba pierwszy raz na forum widzę taki exodus. Aż tyle osób w tak krótkim czasie nie kończyło pracy i nie wracało do domu.

A ja z tych wracających ostatnia będę. :(

 

ale wracasz i to jest najwazniejsze...

ja mam narazie z moja zmienniczka paplaniczka urwanie glowy ale....zaganiam ja do pracy i pilnowania rozkladu dnia wiec jak sie skupia to mamy cisze...od jutra...5 dni...PIEC!!!!!!!

nie mam czasu na odwiedzanie forum tak jak sobie bym zyczyla  ale jestem z wami moi drodzy i zycze wszystkim spokojnej nocy obojetnie w ktorym zakatku jestescie...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Dyżurnej w kuchni dziękuję za możliwość napicia się :kawa: To skandal, żeby @Maria Jolanta musiała szykować aż wiadro ulubionego napoju ;) No, chociaż....my wszyscy kawopitni jesteśmy :d Zatem dziękuję koleżance, że to nie ja musiałam ten ciężki obowiązek spełniać :cmok: 5a2ccc465b0ab_miejniedzieli.jpg.79aca528551f4b6a20f15e234a3896d4.jpg Czyli wstajemy, śpiochy, wstajemy.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Dyżurnej w kuchni dziękuję za możliwość napicia się :kawa: To skandal, żeby @Maria Jolanta musiała szykować aż wiadro ulubionego napoju ;) No, chociaż....my wszyscy kawopitni jesteśmy :d Zatem dziękuję koleżance, że to nie ja musiałam ten ciężki obowiązek spełniać :cmok: 5a2ccc465b0ab_miejniedzieli.jpg.79aca528551f4b6a20f15e234a3896d4.jpg Czyli wstajemy, śpiochy, wstajemy.....:oklaski:

po nocy pelnej wrazen zaspałam...teraz po sniadaniu w atmosferze papalniny sprobuje legnac i odespac odrobine i moja zmienniczke i nocne pomruki pdp

do spisania moi drodzy i dziekuje za kawusie...zostawcie mi kubelek kawki na pozniej wypije z przyjemnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Serenity napisał:

@lucyna.beata @jolantapl. @Mirelka1965 @Maria Jolanta

wszystkim miłej niedzieli życzę i kawkę też popijam zawsze tu z wami,

choć rano nie bywam nigdy gadatliwa.

Nie szkodzi @Serenity :cmok: My jesteśmy gadatliwe za tych co późno dochodzą do siebie :haha:Miłego dzionka :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na :kawa2:. Chociaż pora może jeszcze za młoda na kawę, to naleję jej wystarczająco dużo, że dla każdego wystarczy...i do tego ciasteczka:)

Napadało trochę śniegu...wyglądam przez okno, a tam babcia odgarnia śnieg, o mało się nie wywróciła. Nie miałbym serca, gdybym jej dalej pozwolił jej to robić...ma 84 lata, a złamanie w tym wieku to też już niedobrze.Powiedziałem jej, żeby poszła do domu, jak wypiję kawę, to odśnieżę.Akurat spalę kotletowe kalorie...A mi literackim Deutsch podziękowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siemanko:cześć:

obiadek zjedzony....dzisiaj miedzy slowami ...zmienniczka upiekla udka ryz i marchewka z jabkiem...sie zjadlo 

a potem wygonilam ja na spacer i sen...uprzedzilam ze tak lekko to tylko teraz bo potem bedzie miala wiecej zajec..i moze byc tak ze starczy checi i sily tylko na sen...no ale to jakby poza mna jest..

napadlo wczoraj dzisiaj zero sladu..

tylko wiatr zimny zostal..ale najwazniejsze..

5 5 5 5 5 5 5 ...!!!!!!!xd

siedze sobie :kawa2:

moze :papieros:???

 

ktos sie przylaczy czy mittagspause??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, lucyna.beata napisał:

no siemanko:cześć:

obiadek zjedzony....dzisiaj miedzy slowami ...zmienniczka upiekla udka ryz i marchewka z jabkiem...sie zjadlo 

a potem wygonilam ja na spacer i sen...uprzedzilam ze tak lekko to tylko teraz bo potem bedzie miala wiecej zajec..i moze byc tak ze starczy checi i sily tylko na sen...no ale to jakby poza mna jest..

napadlo wczoraj dzisiaj zero sladu..

tylko wiatr zimny zostal..ale najwazniejsze..

5 5 5 5 5 5 5 ...!!!!!!!xd

siedze sobie :kawa2:

moze :papieros:???

 

ktos sie przylaczy czy mittagspause??

 

Właśnie siedzę sobie w foteliku i @Łukaszową :kawa: siorbię. Jest jeszcze ciepła i pachnąca :kawa2: Byłam :papieros:, zaczyna puszek biały sypać... Rano było -7 a na jutro zapowiadają +12 :szok: Taki maleńki rozrzut pogoda sobie zrobiła :donos: Weszłam na rezerwacje lotów....jest moja rezerwacja...jest :oklaski: Nie zniknęła, nie zajumali, aktualna jak najbardziej :tak2: Jestem już po wielu :telefon:, ucho mnie boli, głowa od plotek i ploteczek paruje, zdjątka z babką pooglądałam i tak zeszło do popołudnia :dobrze: A jak wam mija dzionek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam teraz pauzę, i piję z wami :kawa: cappuccino :love: upiekłam dzisiaj dwie małe blaszki ciasta drożdżowego:) jedna dla pdp bez rodzynek i jabłek .    U mnie trochę napadało śniegu i fajnie. Przyszedł brat do podopiecznej i coś tam :szept: a byłam u siebie w pokoju.  Po czasie pdp mówi żebym schody i wejście odśnieżyła ,   ok. zrobię:tak2:  no kuźwa pomyślałam to on chodzi tymi schodami do siostry a my nie korzystamy.    

zima-ruchomy-obrazek-0031.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...