Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jolantapl. napisał:

@Blondi co robisz ? to samo co ja nie śpisz :płacz::hahaha: Dzięki za :kawa:.Miłego dnia Wszystkim życzę:serce:

Już nawet taniec odstawiłam taka jestem obudzona:hahaha: co mnie tak porywa od rana???:love: jestem taka heppi ,że idę do pracy???:serce: że pracuję:hahaha: aż niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bozka napisał:

A wy @Blondi, jolantapl.to kawusię z mleczkiem, czy czarną?

  @bozkamoja na bogato ,,trochę śmietanki bo musi być ten kolor śliczny i trochę cukru,bo brakuje mi cukru w cukrze,,pycha ,,uwielbiam taką kawę i mogę wypić takich z 5 ,,lekko,,:hahaha: aż zacznie trzepać ,,bo za dużo to wtedy szlaban:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

  @bozkamoja na bogato ,,trochę śmietanki bo musi być ten kolor śliczny i trochę cukru,bo brakuje mi cukru w cukrze,,pycha ,,uwielbiam taką kawę i mogę wypić takich z 5 ,,lekko,,:hahaha: aż zacznie trzepać ,,bo za dużo to wtedy szlaban:płacz: 

To uważaj z tą kawą bo jak rączki zaczną Ci się telepać to jeszcze tą porcelanę dziadkom wszystką wytłuczesz:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

To uważaj z tą kawą bo jak rączki zaczną Ci się telepać to jeszcze tą porcelanę dziadkom wszystką wytłuczesz:płacz::hahaha:

A jest taka jedna ,,filiżanka i spodeczek i talerzyk za 1500 marek-bo to jeszcze becalowane mareczkami,,,,hahhaha mówię wypij z niej kawusię ,,to będzie Ci zawsze smakowała ,,spojrzał na mnie jak na wariata,,przecież to stoi jako bogactwo a nie do użytku codziennego:hahaha: PDP  się chwali każdemu ,,jakie ma drogie zastawy,,,ale to nie cały zestaw ,,jeden komplecik dla jednej osoby,,3 sztuki ,,albo półmisek średnej wielkości 2.200 mareczek,,,:płacz: ozdoba kredensu,,kocha to :serce: najlepsza jest figurka 22 tys, mareczek,,,szok ,,ale super zarabiał to szalał,,,wez taką figurkę dotknij aby przetrzeć z kurzu:płacz: nie daj boże coś odpadnie ,,albo się zmatowi,,,lepiej w ogóle to tego nie podchodzić,,omijać szerokim łukiem,,tak robiłam,,,bo ja też mam takie szczęscie ,że nieraz cos pomyślę aby nie zrobiło się i to sie zrobi,,czyli coś spadnie ,coś odpadnie,albo jeszcze coś innego się przytrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

ha ha @Blondi ja bym nawet się bała spojrzeć na tą porcelanę:płacz::hahaha:

:hahaha::hahaha: bo to są złote jajka dziadka-hahahha:hahaha:

Wiecie co a teraz tak sobie pomyślałam ,,jechałam ostatnio też małym Busem ,,ale jakby ktoś mnie spytał co to za firma i jak się nazywa ? nie wiem,,:płacz: a że podróż przebiegła szybko i sprawnie ,to nawet nie zawracałam sobie głowy nazwą,,mam dane na telefonie -czyli telefon,,wtedy liczyl się czas ,,bo zamówiłam 5 min, przed zjazdem,,i tak trafiłam ,że akurat był w moich okolicach ,,to wtedy na nic się nie patrzy ,tylko aby podjechał i zabrał mnie ,,,ale jestem szalona ,,ryzykant na maxa ,,:hahaha: także nawet nie mogę opinii wystawić ,,bo nie wiem co to za jedni,,ale porządni  ,,bardzo porządni:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

To  ja poproszę o numer tel.do tej firmy bo nigdy nic nie wiadomo co i kiedy moze ci sie przydać a szczególnie czyjś numer  tel.:hahaha:

A proszę bardzo ,,pojedziesz w moje rejony w Pl,,,:hahaha: ale nastała moda ,,aby dorwać numer ,,aby mieć ten jeden numer więcej ,,zachłanne to wszystko nawet na numerki:płacz: co się porobiło na tym swiecie:hahaha: a ja tak nie mogę śiastać numerkami,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A proszę bardzo ,,pojedziesz w moje rejony w Pl,,,:hahaha: ale nastała moda ,,aby dorwać numer ,,aby mieć ten jeden numer więcej ,,zachłanne to wszystko nawet na numerki:płacz: co się porobiło na tym swiecie:hahaha: a ja tak nie mogę śiastać numerkami,,,:płacz:

ha ha przecież o adres nie będę prosić :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to forum nic nie zrobiłam dzisiaj ,,,:płacz:  @jolantapl. marsz do łózka jeszcze pospać,,,,klepac od rana,,to my potrafimy ,,wspaniale nam to wychodzi,,o pierdoletach ,,ale lepsze to od stresowanego pisania ,,:hahaha: nie ma to jak pisac o miłości ,:serce: a tak mało tutaj piszemy ,,a to mój ulubiony temat,,życie opiera się na miłości przecież,,,ok! daję luz i się biorę za siebie ,,bo siedzę w lekkiej rozsypce,,,,pa do potem! jak nic się nie wydarzy to wpadnę,,bo u mnie jak w kalejdoskopie ,,nigdy nic nie wiadomo,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, :kawa: zrobiona, czas się obudzić.

Coś porobię i biorę się za pędzel bo zaczęte malowanie salonu. Lubię kolory ale córka uznała że wszystko będzie na biało. Więc będzie biało !

Aha, jeszcze tylko do Kauflandu skoczę bo wnuczka zakochała się w takich słoikach z uchem i słomką. To dla dzieci na lato żeby nie wpadały tam osy i inne latawice, ale wszyscy rodzice pili z nich drinki. :d:d:d

Jeden dostała ale okazuje się że chętnych na ten słoik jest więcej, musimy podejść i spróbować kupić jeszcze kilka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(witam w srode i przy :kawa: i papierosku...ale zimny poranek. Przyda sie chyba:wino: bo jakos trzeba sie rozkrecic!!!! Mialam  przy zjezdzie bardzo mile towarzystwo w Busie /jazda 15 h/ kierowca bardzo mily i wyrozumialy.. pauza na fajke i inne potrzeby.Agencja wynajmuje busa i placi i zawsze zartuje ze moj  rocznik juz nie placi:hahaha:.Problem jest inny..LAPTOP..mimo ze zapakowany w oryginalna torbe to.. uszkodzilam!-Wiem juz  kolejny ewentualny wyjazd  tylko z moim smartfonem  tu tez moge serfowac w sieci.Koszt  naprawy troche pociagnal kasy.Mila Blondi spakuj sie spokojnie .. mamy obiecana w kraju jeszcze piekne slonce i  napewno niemile wspomnienia sie rozplyna i powroci z powrotem dalej usmiech na Twojej buzi..

:o  a c\zy warto kupowac w Kauflandzie ???  w PEPCO takie kufelko-sloiczki byly po 2,89zl.ze slomka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś widziała mojego laptopa to byłabyś zdziwiona że jeszcze działa. Najpierw coś mi przeskakiwało jak go otwierałam, potem coś się odłamało a teraz mam z jednej strony bebechy na wierzchu i już nawet za żadne skarby świata nie da się ładnie złożyć. Ale dopóki działa to chociaż wygląda jak wrak - lubię go. Mam na nim sporo pozapisywanych ważnych dla mnie rzeczy. No i pamięta wszystkie hasła do logowania a ja nie. :hahaha:

Słoiczki są za takie same pieniądze w Kauflandzie, a nie wiem gdzie jest Pepco.

 

Edit, już wiem, nawet bliżej niż Kaufland. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...