Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukasz jak na urlop to nie ma dużo pakowania,,majtki ,butki i bluzeczka i koniec:święty: no chyba ,że jesteś modniś:hahaha: ,,,ale urlop ,,raduj się ile wlezie ,,ja będe korzystać ile się da z uroków życia ,,potrzebuję tego jak jedzenia,,te uroki trzymają mnie na powierzchni ziemi:hahaha:  No to miłych urlopów Wszystkim,,co tylko sie urlopują,,  a pracusiom lekkiej pracy ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram obiady w restauracji ,,,paznokcie u stópek i rączek elegancko zrobione,,wloski w/g upodobania i piękny kolor,,oczywiście Galerie ,,koniecznie ,,wyprzedaże ,,szaleję równo ,,wychodzę z pełnymi torbami modnych i ślicznych ciuchów ,,buciki z Venezi,,albo z Tamaris ,,albo Ryłka albo jeszcze jest taka fajna ,wylecila mi z głowy ale mają sliczne skórkowe butki,,oj tam ,,jest teraz do wyboru i koloru tych sklepów, butiki też z odzieżą włoską,,,już pięknie ubrana lecę w eleganckie auto ,gdzie siedzi mój portalowy facet-hahahha  kawka i ciacho i jedziemy na Paryż,,tam szaleje dwa dni,,wystarczy mi na wydanie kasy ,,kolacja we dwoje przy świecach,,jakieś tańce ,muzyka fajna,,ja w szpilkach i w malej czarnej albo coś w tym stylu   ,,,,musze przerwać bo już dobijacie się tutaj wszyscy,,a ja dostałam weny na pisanie-och:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

:hahaha: Blondi,butem od Ryłko to ja tylko mogę dostać. od kogoś w. ..ryłko:hahaha:

a  do torby na urlop to ja muszę spakować ciuchy dla czterech osó b, a nie tylko moje majtki:hahaha:

nie wytrzymiem  co się uśmieję ,,,na bogato jednym słowem jedziesz,,,jasne ,,też bym tak szalała ,,bym wzięła 10 gaci a co! niech zobaczą jak się pani urlopuje ,,co dzień świeże:hahaha:hahahahhahahaha

normalnie się popłakałam ze śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kuku ,,,dzień dobry ,,w Niedzielę :hahaha: Pycha :kawa: ,,,pycha i jeszcze raz pycha ,,herbatka by nie zastąpiła  nigdy,,,mowy nie ma:hahaha: jeszcze bym pospała ,,za długo wczoraj flirtowałam z Olbrzymem,,za pózno się zdecydowałam odezwac i tak potem wychodzi jak wychodzi ,,za mało czasu a spać trzeba,,ale co sie uśmiałam jeszcze w nocy to moje,,,człowiek zmęczony na maxa a tu rozmowa tylko i obudzony jakby było rano:hahaha: jak to się dzieje szybko:święty: miłej niedzieli,,

@erika Ty sama jesteś i tak się wczęsnie zrywasz? ale wiem coś o tym ,,bo sama przecież wstaje 2 godz, wczesniej,,,aż 2 godz, za szybko,,chore jakieś,,ale to już przyzwyczajenie w De,,, od rana klepie ,,co jest,,,od rana jestem nie wygadana,,i kto ma ze mną wytrzymac ,,zagadam na maxa:hahaha: ale muzyka fajna leci a mi już nogi chodzą ,,llalallalallalallallalala   

Kawa laptop zaraz papieros telefon łazienka itd itd ,,,a może jeszcze prasowanko z rana ,,,muzyka,,,trochę tego za dużo,,,,:święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry dzięki za kawę.

 

@jolantapl. no dzisiaj się będzie ciągnęła ta niedziela jak flaki w oleju,,ale zleci ,,trochę pomyji Ciebie czeka ale może musisz teraz pomyjami swoje opryszczki wyleczyć,,czym sie zarazileś tym sie lecz,,co powie tatuś w domu:płacz: jak Ciebie zobaczy z jakimiś obcymi bakteriami,,No ja nie wiem ,,co Ty tam robisz :święty: za wyczyny na tej stelli,,,hahahhahhaa ale jesteś już prawie jedną nogą w Pl,,bo walizka spakowana,,zaraz ja zacznę wybierac sobie ofertę ,,gdzie ja pojadę,,,już mnie ciekawi,,wez tu nie jedz na nowe miejsce ,,jak już chcę ,,,:hahaha:

Nic innego jak tylko wziaśc się za telefon teraz i nadrobić wczorajsze zaległosci,,co olałam ,,,:płacz: tam troche poklepać,,

Nieraz brakuje mi nawet 2 godz,,,bo ten czas z rana szybko pedałuje do przodu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Witajcie ludkowie:całus: Życzę Wam spokojnego i pogodnego dzionka:love: dziękuję za kawusię

Hallo !! czym jedziesz na ten urlop??? busem, autobusem, autem czy rowerem? żartowałam,:love:,,pamiętaj zawsze świeżo:hahaha: aby muchy nie siadały:płacz::święty: miłego urlopku kolego forumowy:love:

1 minutę temu, franceska napisał:

Ja też witam i również miłej niedzieli życzę,oby szybko zleciala☺️

Nie lubie niedziel,,tutaj akurat sie w ogóle nie odróznia niedzieli od normalnego dnia,,pranie się robi bez względu na dzien,,ale niedziela i trzeba ją przetrzymać ,przeżyć ,zleci ,,zleci ,,trochę tu i trochę tam i zleci,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, tu masz odpowiedź :hahaha:  Dzięki za życzenia...to tylko tydzień:love:

wyjazd na wczasy.jpg

Czy Ty cały kurnik zabierasz z sobą???? ileż tego nabrałeś ,,gorzej od baby:hahaha: no ze mną jakbys jechał to by musiał być 5 razy taki duży,,,bo ja nie gorsza ,,też bym swoją całą zagrodę zapakowała :love: no to buzka !!! nie bajaj się ,,nigdzie się nie wybieram:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to bym jeszcze pospała. Tutaj strasznie późno chodzę spać i bardzo późno wstaję. Wieczorami imprezki na tarasie, rodzice się śmieją że są na turnusie rehabilitacyjnym, w sensie oni a nie dzieci. :d:d:d

Ogarnę się trochę, poczekam aż rosa zniknie i robię wypad do lasu w poszukiwaniu grzybów. Jest trochę kurek i trochę innych grzybków, ale większość to kurki. W życiu tyle kurek nie zjadłam co tutaj. Muszę się spieszyć bo jak dobrze pójdzie to mniej więcej za tydzień jadę do pracy. Tym razem byłam dłużej w Polsce, tyle czasu a nic nie zrobiłam tylko błogie lenistwo. Jedzonko pod nos, tylko sprzątać trzeba często bo pokoik malutki a dzieciaków przelatujących momentami przez pokój tabuny. Teraz mam w pokoju rowerek i hulajnogę. Nie nasze. :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...