Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynaja sie schody... siostrzenica dziadka poszla ze mna na klatke schodowa pokazac  mi moje obowiazki blokowej sprzataczki.... ze tu nie ma dozorcy i kazdy ma dyzury w myciu klatki schodowej... wiec mowie babie, ze ja sprzatnac moge w tym co nalezy do mieszkania pdp a nie sprzatac blok, a ta mowi ze klatka schodowa nalezy do mieszkania... tematu nie kontynuowalam, pozostawie ten problem agenturze do rozwiazania.... aha z ciekawszych wiesci: wiem ile kasuje od rodziny agentura; 5700 euro, natomiast my dostajemy z tego 3200 euro miesiecznie. po 1600 na osobe... hm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Serenity napisał:

@Betty Twoje opowieści są ...przejmujące ! 5700 euro dla agentury ? zawrót głowy... Dla was zarobek w sumie dobry, ale bitte czy to na czysto ?

no nie na czysto... z tego mamy sobie oboje oplacic koszty sgentury. ja 340 euro a mąż 182 euro.... zastanawia mnie tylko kto bedzie placil koszty agentury jak ja bede w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

Witajcie :love:dzięki @Łukaszza :kawa:, oczywiście stygnie . Mało nas nas spotyka sie na :kawa: , a moze nie piją kawusia ?  Miłego dnia . 

Nikt tak wcześnie nie leci na laptopa czy telefon,,tylko my jesteśmy takie maniaki:hahaha: szybko okno otworzyć i klepać:love: dzień będzie fajny ,,bo mam w planach rozmowę z moją babcią,,ostrą trochę rozmowę,,ale niech wie,,ja się nie czaię,bezpośrednio wale co mam na języku,,nie lubię zakłamania,,a że oni są wszyscy plotuchy ,,to omijam dużo szerokim łukiem,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

Dzięki ,już piję tą aromatyczną ,pachnącą ,,pełną gorąca :kawa: @Łukasz zmykaj do łóżka ,,co jest ,,spanko nie wychodzi? mi też nie wychodzi ,,chce mi sie tego i tamtego ,,,a tego i tamtego to fajka z rana do tej kawusi:hahaha: 

Boze jak Wy mozecie tak wczesnie wstawac? tutaj dziacdek o 7 wstaje... w porzednim miejscu dziadki o 11 wstawali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, erika napisał:

@Betty Ja jeszcze nie wstałam , moge śmiało leżeć do 7 rano, a następnie  szykować śniadanie . Jestem skowronek :love:

 

A ja od rana prasuję,,bo nie mogę się zdecydować w co wskoczyc  mam,,,ot mam problem:hahaha: mało kto ma taki problem z rana jak ja,,,:love: cudowianki od rana po głowie chodzą,,meile i smsy,,,no fajnie,,:ona pogodę nawet nie patrzę,,czy coś tam pada ,,dobrze ,że nie smaży,,,:hahaha: 

@Betty wiem ,że  z mojej firmy jak ktos ma działalnośc to płacą na rękę 1950-do 2 tyś,euro,,,mają takie stawki,,bo czytam i widzę,,ja jestem bez działalności dlatego mam ciutkę mniej,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...