Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak myślę cały czas ,,wszystko na tak !!!:hahaha: bo życie ucieka dzien po dniu,,, ale wiadomości super-wszyscy zadowoleni i tak ciągnąć z gębuchą :hahaha: w tej pracy,,, @erika zadowolona z dziadziusia -wodę ma w zasięgu ręki,jeszcze wsiądzie na rower to objedzie całe wybrzeże,,  @kinga żadnych baranów nie odstawiaj,,lepiej coś popsocić nawet tutaj ,,,nuda i monotonia to właśnie jest to ,,czego się boję gdybym gdzieś wróciła spowrotem ,,a i jeszcze dochodzi do tego zestawu rutyna:płacz: 

Ja się tutaj nie napracuje  @Jaga8584,,brakuje mi laptopa ,,ale telefon też się dobrze sprawuje i mam na czym się rozrywkować aby nie pracowac,,ale może i laptopa będe zabierac z sobą ,,nic nie wiadomo,, do niczego mnie nikt tutaj nie pędzi,kompletnie nikt nic nie chce,,sama wszystko sobie organizuje,,a ja tylko obiad mam na głowie ,,a potem wystawić kolację-hahahha nie musze nikogo zabawiac,,tutaj akurat każdy ma swoje zainteresowania,,nikt z dziadków się nie nudzi,,,

gdzie mój  forumowy  @Łukasz ,,,wiesz co? jak czytam trzymanie za nogi i ręce babcię,,toż to jest coś strasznego,tak na silę ją pchać w mycie,,nie wiem,,ale ja bym sie na takie tortury nie nadawała ,,nie wiem ,,ale bym starala się wszystko jakoś inaczej rozegrać,,nawet myjką ją umyc jakoś,,każdy z Was w jakims stopniu to przeżywa ,,gdy przychodzi czas mycia to wszyscy myślą jak to dzisiaj ,zaraz będzie ,,co babcia wymyśli ,,to nie robota,,to stres ,,to podwójny stres dla Wszystkich,,,ja to tak odbieram,,jestem za bardzo wrażliwa i wiem ,że bym wszystko jakoś inaczej rozegrała ,,ale nieraz może być  nie moc,,bo odgórnie rodzinka tak postanowi i róbta tak jak wymyslą w rodzince,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi to chyba nie widziałaś agresywnej demencji. Ile siły potrafią mieć i używają wszystkiego co mają czyli rąk, nóg i zębów. Widziałam kilka takich akcji i byłam naprawdę wystraszona. A Ty masz tylko rączki dwie....

Ja tam @Łukaszowi współczuję. Chłopak daje radę ale coś chyba zmęczony bardzo bo rzadziej zagląda na forum ?

Ja dzisiaj poleniuchowałam i przy okazji oglądania wątku o piosenkach wybrałam sobie trzy wpadające w ucho. Bo w domu jak gotuję czy sprzątam to mam radio a tutaj sama muszę sobie śpiewać. Tylko nie mam pojęcia dlaczego akurat piosenki Mazowsza. :hahaha: No, przyczepiły się do mnie i tylko "Hahary" wczoraj dla rozrywki pośpiewałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Było dzisiaj  całkiem znosnie. W krzyżu nie bolało, pogoda zmienna jak ta panna przed ślubem ,  a pdp  zrobiła się głucha. O.o Ciągle nie rozumiała, co do niej mówię, więc w chwili słabości chlapnelo mi się, że dziś to od rana nie słyszy. Szlyśmy tak  sobie szlyśmy na ten spacerek i  ja też  zrobiłam się głucha.   Przemyslala  sobie babuszka>:(:love:, no i odzyskała słuch. Haha , bo u mnie jakby też wrócił , no i do wieczora miałam spokój. 
  • A języka  uczę się,  ale na moich zasadach, bo wszystko przecież na raz nie wejdzie do głowy. Langsam:d
  • Teraz do" jasieczka   " glowe przytulam i  dobranoc mili:święty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Blondi, nic nie zrobiłabyś. Wierz mi:love:

Jeszcze poczytać o tym, co w Polsce się dzieje...jutro szyję flagę, a na niej wyrażę poparcie  ..ja-ro-sł-aw:płacz::płacz: może na jakąś demonstrację się natknę przed Rewe :hahaha::hahaha:

Dobranoc mili Państwo:love::spioch::spioch:

Czytam też, bo wyrósł nam chyba nowy  "Firer". Jesli wiecie , co mam na mysli. Oby nie●●

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta chyba nie trafiłam na taką agresję,,na 100% nie trafiłam na taki stan i nie chcę trafić nigdy w życiu,,, @Łukasz jest wprawiony w takie stany demencyjne,,bo już mial taką babcię wcześniej,,ale to jest udręka dla wszystkich ,,a rodzina z oszczędności robi jak robi,,ach ,,szkoda słów,,naszych cennych,,,:serce:

Dobranoc ludziki -śpijcie i snijcie ,,,a u mnie strzelanina ,,,święto na całego na dole w mieście,,,pali się ogromny stos drzewny,,,więc spać nie ma jak :płacz::spioch: a i oczka za bardzo otwarte:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaga8584 napisał:

Jakby tak zaczesac na lewo, waskiem  przyozdobic ?.....rety! Co ja gadam:$

Wymarz to szybko z głowy bo Ci się przyśni ten kurdupel:hahaha:

Ale co tam ,,jesteśmy w świecie mody ,,dawni nic tutaj nie wsadziłam a przecież codziennie sie stroję ,,no muszę ,,nawet jakbym nie chciala to muszę:hahaha:

 

azurkowa-zapinana-na-szyje-sukienka-do-kolan.jpg

mohito-cudna-koszula-z-perelkami-rozm-36-s-2-1270551.jpg

sukienka-z-wytloczonym-wzorem-z-perelkami-przy-szyi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś mam--majtki!!! te białe są fajne -takie lubię:hahaha:

koronkowe-majtki-damskie-figi-b525-idealny-prezent-11850893.jpg

czarne-sexi-figi-z-koronki-rozm-s.jpg

Teraz możecie iśc spać,,pracę domową odrobiłam:hahaha: 

 

To fajniejsze na sen:serce::love::hahaha::serce::love:

 

10 minut temu, kinga napisał:

Ale się wesoło zrobiło:hahaha: no nic kochani czas spać Dobranoc Wszystkim kolorowych snów życzę buziaki:całus::spioch::serce:

 

Spij słodko słodziaczko ,,jutro fajny dzień  nas czeka,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tego nie umiałam ale się naumiałam. Budzę się od piątej rano średnio co 15-20 minut, rzucam okiem na zegarek i zasypiam znów jak jest za wcześnie. :)

Dzisiaj już po śniadanku i po insulinie. Cukier był wysoki, pytałam czy coś nie podjada w nocy bo przedwczoraj też tak było. Nie. Nic nie podjada, żadnych słodyczy. Tylko dzisiaj rano zjadła jedną morelę. :d:d:d Zjadła i poszła z powrotem do łóżka. :d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki poranna  @erika kokoszko:hahaha: za pyszną :kawa:,,bez niej to nie wiem co by był za dzień,, ta :kawa: i papierosy jak narkotyk z rana ,,, @erika o której masz pielęgniarki ,,chyba nie o 6 rano ,,na 7 chyba zlądują albo po 7 rano,,,ja jak miałam pielęgniarzy to przed południem byli,,ale to wszystko zależy od ilości pacjentów i trasy itd, itd,   ja jestem pierwszy raz od dłuższego czasu inaczej ustawiona tutaj,,godziny wstawania mi się przestawiły,,,jak szybko można się w lenistwo zabawic,  

Gosc aga na urlopie i też spać nie może,, ale szkoda dnia ,,wstawac i się brać za pracę,,bo bez pracy to dopiero nuda ,,:hahaha::love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaga8584 sukienki na rożświetlenie wzroku,,takiej tutaj też bym nie ubrala ale ta ostatnia z perłami jak najbardziej,,mam cos innego z perłami z sobą,,wczoraj w niej biegałam ,ja kocham takie szmatki,,:hahaha: już nic u siebie nie zmienię,,już taka zostanę do końca,,może inna trochę? a może trochę szalona i za doważna,,mam taki świat tutaj inny i mi ten świat pasuje,,wiem jedno ,że połowa ciuchów w ogóle nie będzie wyciągnięta ,,:hahaha::płacz: połowa ciuchów co biegałam będąć na innych miejscach ,ale to też znowu inny świat,, a więc dziękuję ,że mogę chodz na chwilę szaleć na bogato będąc w pracy-hahha a przez to ,że tak jest to nie czuje ,że to praca,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

Jeszcze coś mam--majtki!!! te białe są fajne -takie lubię:hahaha:

koronkowe-majtki-damskie-figi-b525-idealny-prezent-11850893.jpg

czarne-sexi-figi-z-koronki-rozm-s.jpg

Teraz możecie iśc spać,,pracę domową odrobiłam:hahaha: 

 

To fajniejsze na sen:serce::love::hahaha::serce::love:

 

Spij słodko słodziaczko ,,jutro fajny dzień  nas czeka,,:hahaha:

Ale sie nasluchalam tej pieknej muzyki dziekuje smacznie spalam:love:

Dzien dobry Wszystkim:serce: jedna :kawa: wypita ale dzisiaj to bede chyba potrzebowac 10 :kawa::kawa::kawa: pogoda temu sprzyja :( cala noc pada teraz tez i jest ponuro ale maly plus jest cieplo:cool: no nic jakos to bedzie 10 kaw i alleluja i do przodu!!!:love: zycze haha pogodnego dnia i usmiechu na caly dzien :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...