Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pieniędzy to nam zawsze będzie mało,bo zachcianek nie brakuje,ale to tylko pieniądz który przychodzi  i odchodzi.

A ja miałam rano-gównianą niedzielę,,,wiecie jak to jest po kropelkach na przeczyszczenie ,a no i się stało,ale sytuacja opanowana..

a tak ,to doszłam do wniosku ,że bardzo wlecze się czas ,bardzo i jestem strasznie samotna -czemu tak jest? czemu tak musi byc?wiele pytań sobie zadaje i nieraz myślę ,pracę zmienic na inną.A na razie przede mną jeszcze tyle tygodni-jak ja się doczekam powrotu,,,ale mnie jakieś smutki naszły-chyba przy niedzieli ,muszę się wziąsc w garsc,nie ma co się rozklejać .Tak musi być na razie.Bardzo ciężki i trudny mam ten rok i muszę sobie jakoś poradzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Serenity napisał:

o , witamy już sa !

Znalezione obrazy dla zapytania czereśnie Polecam czereśnie !

bardzo apetycznie wyglądają ,mniam mniam

mam przed oknem zielono i to bardzo i mam dwa drzewa czereśniowe i czekam kiedy się zaczerwienią ,bo jeszcze zielone -więc chyba doczekam się tych czereśni i tego żelaza w nim,,,aby przetrwać te tygodnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Łukasz napisał:

Dziękuję za :jabłko: Blondi, pozdrawiam Ciebie Adamie. Dziś taki wietrzny dzień,że PDP nie chciał na spacerek iść,czekamy na emocje piłkarskie, o 18ej mecz Polaków,a o 21 ej Niemców

a u mnie jaka smieszna pogoda , słonce trochę świeci i cały dzień lekko pada ,tak już 3 dzień ,,,

chłopaki dobrze wiedzieć, kiedy i o której mecz bo będzie spokój w domu,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo @erika!!! Niech Marek Torzewski zagrzewa...do przodu Polsko:)

1 godzinę temu, Blondi napisał:

a u mnie jaka smieszna pogoda , słonce trochę świeci i cały dzień lekko pada ,tak już 3 dzień ,,,

chłopaki dobrze wiedzieć, kiedy i o której mecz bo będzie spokój w domu,,,,

Pozdrawiam @Blondi, można i tak a nawet trzeba...wykorzystywać każdą okazję. Trzymaj się cieplutko:serce:

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

śpiochy wstawać kawa stygnie:kawa::)

no tak się darłeś ,że musiałam wstać i już piję :kawa:,,dzięki za pobudkę,,,co przyniesie nowy tydzień? może witaminkę? mi się marzy a marzenia mi się spełniają ,,,więc nic nie wiadomo,,

miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,miłego dzionka. U mnie deszczyk,może potem się przejaśni. Jakieś zakupki trzeba zrobić,tym bardziej,że pierwszy raz nie jestem ograniczony kaską. Ale też nie szaleję,haha.Ostatnio przerzuciłem się z jogurtów na kefiry,maślanki i zsiadłe mleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Witajcie,miłego dzionka. U mnie deszczyk,może potem się przejaśni. Jakieś zakupki trzeba zrobić,tym bardziej,że pierwszy raz nie jestem ograniczony kaską. Ale też nie szaleję,haha.Ostatnio przerzuciłem się z jogurtów na kefiry,maślanki i zsiadłe mleko.

Łukasz a po tej maślance czy zsiadłym mleku to nie masz rewolucji????? szalej ,szalej jak jesteś nie ograniczony z kaską ,aby Ci toreb starczyło do pakowania,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,nie mam jakiejś nadzwyczajnej rewolucji. Z kaski pdp nic dla siebie nie kupuję do PL,jestem zdeklarowanym wrogiem takich postaw,by okradać kogokolwiek,czy to pdp,czy inny człowiek. A wszystkie paragony mu dostarczam,z przyzwoitości,on tylko pobieżnie zerknie i tyle.Pdp i rodzina są,zawsze na sztelach,uczuleni na to,by z pieniędzy tych nie kupować używek.Ale ja "nie-używkowy",haha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...