Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Eeee.....nie wierzę....to już prędzej w Kasieńkę uwierzę....:haha:

Ja????Ja moja droga nie bałąganię bo mnie nie ma:)To nie sprzątam co zastanę bo to nie ja,ha ha ha 

Moja natomiast "Kasieńka" pracowa nie toleruje bałaganu pod żadną postacią,więc nie bałagani,żeby opiekunka Kasieńka się nie przepracowała aby czasem:)To jest wyjątkowy czysty dom.Nawet kurz się boi na szafkach osadzić:)hi hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ja????Ja moja droga nie bałąganię bo mnie nie ma:)To nie sprzątam co zastanę bo to nie ja,ha ha ha 

Moja natomiast "Kasieńka" pracowa nie toleruje bałaganu pod żadną postacią,więc nie bałagani,żeby opiekunka Kasieńka się nie przepracowała aby czasem:)To jest wyjątkowy czysty dom.Nawet kurz się boi na szafkach osadzić:)hi hi hi hi

Oby więcej takich steli i miejsc bojących się kurzu...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupow nie robie bo corka robi dwa razy w tygodniu lodowka wypasiona po brzegi miesa cale dwa morsy :d babcia spokojna usmiechnieta pauza codziennie po 2 godz ale musze byc w domciu bo babcia ma brek brek :szydera: ale dwa razy w tygodniu za to mam 6 godz wolnego we wtorek bylam pozwiedzac piekna okolica opalona jestem juz jak murzynka 3 razy dziennie na spacerki opalamy sie z babcia bo babcia kocha braz i kolanka na sloneczka wystawia :d:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, megy napisał:

zakupow nie robie bo corka robi dwa razy w tygodniu lodowka wypasiona po brzegi miesa cale dwa morsy :d babcia spokojna usmiechnieta pauza codziennie po 2 godz ale musze byc w domciu bo babcia ma brek brek :szydera: ale dwa razy w tygodniu za to mam 6 godz wolnego we wtorek bylam pozwiedzac piekna okolica opalona jestem juz jak murzynka 3 razy dziennie na spacerki opalamy sie z babcia bo babcia kocha braz i kolanka na sloneczka wystawia :d:d

 

33837574_2096482227048345_1908143885306036224_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, hawana napisał:

Kurza twarz! Nie da sie na tym lezaku wytrzymac. Wiedzialam, ale musialam sobie przypomniec.

Na leżaku,  pod parasolem to popołudnia spędzam....:d  teraz w chłodnym pokoju, rolety opuszczone do połowy i pełen relaks....najbardziej lubię te momenty jak posprzątam po obiedzie i idę do siebie.....I tak leżąc sobie kontempluję.....:d:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Na leżaku,  pod parasolem to popołudnia spędzam....:d  teraz w chłodnym pokoju, rolety opuszczone do połowy i pełen relaks....najbardziej lubię te momenty jak posprzątam po obiedzie i idę do siebie.....I tak leżąc sobie kontempluję.....:d:d

Kontem plujesz na ekran?

Nie, cos mi sie popitolilo...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Na leżaku,  pod parasolem to popołudnia spędzam...

Tak wolę:)

Po obiadku zaś

W chłodnym 

Pokoju

Medytacjom się 

Oddaję

W spokoju

Rada bym

Medytacje 

Czynne.....

Te,wiecie

Takie bardziej 

Niewinne

Ale cóż

Z braku laku

Dobry i

Sufitowy

Szlaczek:):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Tak wolę:)

Po obiadku zaś

W chłodnym 

Pokoju

Medytacjom się 

Oddaję

W spokoju

Rada bym

Medytacje 

Czynne.....

Te,wiecie

Takie bardziej 

Niewinne

Ale cóż

Z braku laku

Dobry i

Sufitowy

Szlaczek:):)

Takiej bardziej intymne mialo byc. Nie zaluj kolezance:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

Tak wolę:)

Po obiadku zaś

W chłodnym 

Pokoju

Medytacjom się 

Oddaję

W spokoju

Rada bym

Medytacje 

Czynne.....

Te,wiecie

Takie bardziej 

Niewinne

Ale cóż

Z braku laku

Dobry i

Sufitowy

Szlaczek:):)

Jak cudnie sytuację @foczka63 opisała...

jakby sama identyczne odczucia miała...

Również przyznaję, że  po obiedzie, nie ma nic lepszego

nad hołubienie lenistwa błogiego...:oklaski:

Jednakże dzisiaj, zrobię wyjątek...

Być może na rozpustę stracę majątek...;)

Udam się w autkiem maleńkim w dal siną

by nie zarosnąć do końca słoniną...:haha:

Ciut, ciut spacerku zażyję dla zdrowia,

kawkę i ciastko wciągnę bez słowa...:haha:

Z radością udawać będę, że żyje się raz,

a wstrętne kalorie uciekły w las...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, megy napisał:

zakupow nie robie bo corka robi dwa razy w tygodniu lodowka wypasiona po brzegi miesa cale dwa morsy :d babcia spokojna usmiechnieta pauza codziennie po 2 godz ale musze byc w domciu bo babcia ma brek brek :szydera: ale dwa razy w tygodniu za to mam 6 godz wolnego we wtorek bylam pozwiedzac piekna okolica opalona jestem juz jak murzynka 3 razy dziennie na spacerki opalamy sie z babcia bo babcia kocha braz i kolanka na sloneczka wystawia :d:d

Cudownie :oklaski:ciekawe jak mi się przytrafi? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A miałaś już tak? Co trzeba zrobić żeby po kilku godzinach było znowu brudno?:szok: 

Wpuścić do mieszkania moją niespełna 2,5 letnią wnuczkę a na stole pozostawić świeżo zakupione jajka .Nie umiem wstawiać zdjęć , filmików z telefonu ...może pokombinuję coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Witaj...jak zdrówko? 

Och Mirelko dziękuję,ale po japońsku.Dostałam skierowanie do szpitala na badania.Przez czerwiec muszę się wyleczyć ,czy chociaż zdiagnozować żeby wiadomo było co leczyć.No i dieta w jelitach to podstawa.

Ciągle coś.Po dziesięciu latach wszystko wyłazi.A wszystko to ze stresu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, megy napisał:

to jeszcze nie wszystko mam tu swoje mieszkanko na gorze lodowka kochenka a nawet szklo :szydera: i jszcze kogos tu poznalam ale :szept:piewsza randka za mna no poczekamy zobaczymy :d

Pisz , fajnie czyta się takie posty :oklaski: Pisz , pisz , nie przestawaj :d tematu o randkowaniu , zwłaszcza nie pomijaj :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...