Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No siema kochani.

Krótko bo z abonamentu ciagne a poza tym mały ekranu telefonu mnie drażni

Dojechałam po ponad 20stu godzinach jazdy busem..zastanawiam się kto układa tym chłopakom marszrute...objechalismy jakieś okolice Berlina, byłam 20km od mojej stelli potem bylam 40km od ostatniego miejca czyli Rheine 40km od granicy w Holandią....

Wczoraj w wir pracy się rzuciłam dzisiaj lekki STOP...

Jakieś małe końcówki mi zostały a jutro w planie zabawa w robienie białej kiełbasa..

Duchota i chyba burza w powietrzu wisi..

Życzę miłej niedzieli ..nie mam pojęcia jak tu obrazek wkleić dlatego stawiam wszystkim kawę...wprawdzie wirtualnie ale od czego mamy wyobraźnię...

A tak w ogóle to nie zabrałam aparatu:smutek: i będę pukać nibyfotki telefonem..o pudełeczka z biżuterią nie wspomnę..też zostało...

 

 

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

Ja próbowałam zalukaj.pl , ale coś mi źle chodzi, a właściwie nie chodzi. Teraz to tylko vod.tv , bo nawet ipla, nie dośc że więcej kółko się kręci to i tak większość poblokowane.

Ania.W sumie to płacę 15 zł miesięcznie.Ale nawet jak nie mam nic wykupionego ,to mi dobrze chodzi na załamuj,tylko bez wykupionego premium nie wszystko można oglądać.Czyli sprawdż laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.

Wczoraj portal był zablokowany,czy to tylko u mnie.Nawet się w tej kwestii zdenerwowałam,ale już jeseście.

Miłej niedzieli życzę wam kochani.:cześć:

Nie tylko dla Ciebie był niedostępny ....portal . Już jestem przyzwyczajona , że errory wyskakują zamiast " prosimy ...prosimy ...zaloguj się u nas " ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Ja próbowałam zalukaj.pl , ale coś mi źle chodzi, a właściwie nie chodzi. Teraz to tylko vod.tv , bo nawet ipla, nie dośc że więcej kółko się kręci to i tak większość poblokowane.

Dużo znajdziesz na e-kino i videopenny....jeszcze freedisc jest fajny, ale często muli. Zalukaj jest dobry jak masz konto i zapas punktów na wymianę. Jeszcze cda jest niezłe, ale większość ciekawych rzeczy jest na premium. Ale i tak można coś ciekawego znaleźć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

dzisiaj jakaś lasko-zmienniczka przyjeżdża:cześć3: a ja taki wstydliwy i nieuczesany :haha:

Leć pod prysznic...może przyszłość przyjedzie? :oklaski: Perfumkiem lekko spryskaj ciałko....włoski szczoteczką do zębów ugłaskaj....i czekaj....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Juz jest 20 stopni , co bedzie dalej?.Od 2 tygodni nie spadla kropla deszczu , na ogrodach sucho , kwiaty wiedna , tutaj chyba Niemce nie podlewaja , szkoda ((

Kawe dopijam i lece po Tereske , wczoraj my sie tylko widzialy z rana.Rozmawialam z nia wieczorem , bardzo zadowolona z wycieczki , szkoda ze my nie byli.

Milego dnia .

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Radek50 napisał:

dzisiaj jakaś lasko-zmienniczka przyjeżdża:cześć3: a ja taki wstydliwy i nieuczesany :haha:

Radziu ty już po depilacji jesteś;)...czyli ewentualnie mała kąpiel, fryzurka, dobre perfumy i...gitarra

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Nie mam tutaj na dolinach termometru , ale cieplutko już jest ....Z samego rańca PDP-ny poganiał mnie trochę po schodach ....pić musiałam mu podawać , język jak kalafior popękany ....Nie dziwię się , bo u niego w sypialni termometr wskazuje 26 stopni . Tak ma być i już ....on lubi ciepełko ...ja aż tak to niekoniecznie ....Teraz zeszła już od siebie z góry córka i przejęła pałeczkę w " nawadnianiu " ....Niedzielne śniadanie też ona przygotowuje - dziś tradycyjnie jajecznica ....marmoladki ...dżemy wszelakie dla PDP-go idą się bujać ...precz ....Obiad ...też tradycyjny , czyli zimna kuchnia - ciasto i co kto sobie życzy i przygotuje ...Nie będę się wyłamywać ( chociaż mam taką propozycję ) i gotować dla siebie ...Tradycja rzecz święta i gitarra ....

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Żuczki :cześć2:

Na zachodzie bez zmian czyli słonecznie i ciepło .W planie rodzinny obiad , który osobiście przygotuję ... nawet ciasto mam zamiar popełnić.

Też mnie jakieś errory wyskakiwały , nawet wylogować się nie dało ,ale przynajmniej książkę skończyłam .

Miłej niedzieli Milusińscy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Rodacy  w pracy i na urlopach:-)

Narescie slonce wyszlo. Jest szansa,ze sie opale.

Wczoraj pochlonelo mnie ogladanie inspiracji ogrodowych. Jakie piekne ludzie ogrody maja,ale wszystko tez sami  w nich robia.

Dowiedzialam sie rowniez dlaczego moja peonia przez kilka lat nie zakwitla.

Odkrylam tez panele samoprzylepne z naturalnego kamienia,banalne w zalozeniu na sciane,czyli moglabym sama takie panele zalozyc.

Tyle lat juz zyje i ,,gowno" wiem  ;))))))))

 

Spokojnej ,slonecznej niedzieli zycze :-)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Na stole druga kawka, pierwsza była przed zwiadem terenowym.

O godzinie 5 rano na termometrze powyżej 22 stopni, co będzie dalej?

Najazd turystów z całej demenclandii, do 4 rano deptak huczy.

Na jeziorze białe żagle od samego rana a w odległych Alpach jeszcze śnieg na szczytach.

Miłej i spokojnej niedzieli, mnie jeszcze zostały 4 niedziele:d

Teraz po świeże bułeczki dmucham

Do miłego

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaapiwonie pewnie masz za głęboko posadzone. Podnieś na widłach amerykańskich do góry. Jesienią i zimą "zęby" muszą być widoczne a powinny zakwitnąć. Jest trochę odmian które kwitną dopiero po kilku latach, szczególnie te żółte ale ogólnie to bardzo wytrwałe rośliny i wiele zniosą. Zostaw liście jak najdłużej, one odżywią karpę. Jak z czymś jeszcze masz problem to pytaj, trochę się na tym znam.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Andreaapiwonie pewnie masz za głęboko posadzone. Podnieś na widłach amerykańskich do góry. Jesienią i zimą "zęby" muszą być widoczne a powinny zakwitnąć. Jest trochę odmian które kwitną dopiero po kilku latach, szczególnie te żółte ale ogólnie to bardzo wytrwałe rośliny i wiele zniosą. Zostaw liście jak najdłużej, one odżywią karpę. Jak z czymś jeszcze masz problem to pytaj, trochę się na tym znam.

 liscie rosly pare lat bez kwiatow. W tym roku na wiosne  kupilam  w Biedronce cebulke piwoni i wsadzilam,ale chyba dobrze,bo rosnie jak na drozdzach. Maz mowil,ze pakow nie ma,pewnie tak jak piszesz,ze potrzeba troche czasu ,zeby paki byly. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)

Od kilku dni wieczorami forum "zdycha":(Warum?W sobotę?O 21ej?Zgroza!

Upał już a co potem?Aaaaaaaa

Kulka mnie nawraca ,znaczy robię za damę do towarzystwa na mszy w TV:)Kulkowa kumpela juz ma takądemencje ,że wcale nie przychodzi albo przychodzi jak juz napisy koncowe lecą....Padło na mnie:( Ale nie ma obawy ,żebym sę nawróciła,ha ha ha.Kulka połowę przesypia-ja też:)

Spokojnej niedzieli:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...