Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, erika napisał:

no nie wiem?  Berlin to ogromniastyyy  ,zobacz na 13467 ,wg mnie od centrum 13 km

 

7 godzin temu, erika napisał:

no nie wiem?  Berlin to ogromniastyyy  ,zobacz na 13467 ,wg mnie od centrum 13 km

gdyby bylo jak podejrzewam to do siebie mialbymsmy 8km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ptaki jeszce spia ale ja juz na warcie...czekam na busa

urlopu konec

pozdrawiam serdecznie siorbiac kawe..wam nie robie bo wystygnie i tyle..

trzymajcie sie cieplutko

ja zamleduje sie na koniec maja jak zjade juz na miejsce...poki co jade do roziny popracowac inaczej...

pierogi, kapiel, kosmetyka, dama do towarzystwa..wiecie jak to jest..

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Niebo przejrzyste ...ptaszki świergolą ...też będzie pięknie . Dzisiaj przychodzi do nas pani Turecka ...będzie pucować ....koniec urlopu , nie ma lekko  .W przyszłym tygodniu ( przeczytałam w grafiku ) będzie zastępować mnie w niektóre dni na moich pauzach . Pracuje tutaj , u tej rodziny około dziesięciu lat ....Drugi raz spotka mnie dzisiaj zaszczyt ugotowania i podania obiadu ...No tak nie do końca ugotowania , bo w sobotę podgrzałam gotową zupę .....ale podałam też na stół to prawie jakbym ugotowała ...Noo...moim dzisiejszym zadaniem będzie nie tylko obranie , ale i ugotowanie ziemniaków , otworzenie pojemnika ze śledziami w śmietanie i.....podanie na stół ....Dam radę ...chyba :haha:

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ta ciepła wiosna przyśpieszyła czas. Niby wszystko tak samo jak zawsze, ale jak już się naspacerujemy, zaliczymy obowiązkowe kawy urodzinowe, imieninowe i bezokolicznościowe, często w pięknych okolicznościach przyrody, czas spać. I tak lubię. Jutro minie 4 tygodnie pobytu. Kiedy to zleciało? Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim rannym ptaszkom.

"Z tym mleczkiem, to strzał w dychę, ponieważ @Heidi przyszła na świat w dniu mleka".  :oklaski::oklaski:        

Teraz wiem skąd mój nałóg:haha:. Żadne terapie nie pomagają, sesje u psychoterapeutów to wyrzucone pieniądze, nawet wszyli mi "coś" pod skórę, ale na zleceniu widelcem wydłubałam:hura: i teraz mogę pić i pić i pić bez umiaru:zdrówko:, nawet z pianką i to nie z samego cycka :oklaski:, ale z cysterny:hura:

Dzień zaczął się  pięknie i tu : po przeczytaniu Waszych wpisów, odniosłam się do nich i....  error, error, error O.o. Przerzuciłam się na inny sprzęt i działa z rana maszyneria:dobrze:. Czyżby mój pech jeszcze mnie nie opuścił ? Podobno @Baśka powtarzająca się narzekała , że też ją jakiś cień trawi. Nic to!!! Siedem lat chudych mija w przyszłym roku. Z Wami Przyjaciele dotrwam do następnych , ale już 7 tłustych lat, wytrzymam jeszcze roczek i fajrant:love: tylko życie i ludzi kochać mi przyjdzie:hura: i tak do setki. 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,mój dzień zaczął się od rachunków,konto uszczuplało i żadnej satysfakcji z tego nie ma,co innego jak konto chudnie po zakupach,człowiek przynajmniej cieszy się ,że na coś się przydało.O.o.

Zapowiada się słoneczny dzień,dziś w planach dłuższa pauza nad jeziorem,chyba że chmury pokrzyżują plany. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka miłe Panie i sympatyczni Panowie. Jak to zwykle bywa po burzy, wychodzi słoneczko i szybko zapomina się o wyładowaniach. Tak więc słonecznego dnia wszystkim życzę i jak najwięcej radosnych chwil, a jubilatce oczywiscie jak najlepiej życzę udanego dnia świątecznego i reszty dni. Bywajcie zdrowi.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...