Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@NNNdanuta z tym ,,nalezy sie,,to ostroznie

niedawno jedna taka krzyczala, ze sie nalezy

i co?

musi oddac ;)

Ja tak prawnie, bo w prawie się poruszam... :haha:Dlatego (np.) nie przyjmuję już zleceń wyjazdu do opieki za 650 e.na miesiąc, a tyle mi zapłacono z góry 7 lat temu... bo mam poczucie, że należy mi się więcej, a nawet wiem, że należy mi się więcej... To tylko tak dla przykładu (żeby przybliżyć) o co mi w tym poście chodziło... Dla mnie "mi" to cząstka rozumu, która nie może być inaczej traktowana niż reszta, takie "mnie" ..., w tym poście wyrażone przez słowa "Dla mnie"... To tyle i aż tyle ... :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Serenity napisał:

I jaki spokój jest gdy z Pdp sobie mszy posłuchać  i popisać sobie można wtedy też...

Ja tu mam super, bo moja pdp nie wymaga ode mnie towarzystwa... i wie, że dla mnie kobieta przy ołtarzu to jakiś inny kościół... :o Ale jak ma kaprys iść do kościółka to zawsze towarzyszę... :d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy niedzieli doszłam do wniosku, że św. Antoni się nudzi (tak jak kiedyś Adam w raju) i dlatego mam zlecenie (taka antynuda) żeby odnalazł św. Dygdy..  Płatne po wykonaniu zlecenia... :d Wsadzę za obraz, lub wpłacę na konto (nr konta już znam)... :d :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja tu mam super, bo moja pdp nie wymaga ode mnie towarzystwa... i wie, że dla mnie kobieta przy ołtarzu to jakiś inny kościół... :o Ale jak ma kaprys iść do kościółka to zawsze towarzyszę... :d

maz pdp jest ateista...babka byla kiedys gleboko wierzaca ale teraz...no coz....takie zycie...czyli spokojnie ...dziadek pierze obicia na siedzenia sprawdza czy aby wszystko w domu jest tzn w sensie srodkow do pielegnacji babki pozniej jedzie po obiad...dzisiaj...pizza z jakiejs ichniej zajebiaszczej pizzerii, ponoc oryginalanie wloska itd...czyli nie gotujemy dzisiaj...wprawdzie pytalam czemu nie chce zebysmy sami upiekli ale on mi ze...mam i tak dostatecznie duzo innych obowiazkow wiec...dzisiaj na luzie...zobaczymy co przywlecze..z nim nigdy nie wiadomo a moze cos innego wpadnie mu w rece??

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Tak mi coś przyszło do głowy z samego rana i przy cugasku, że symbolem kwietnia powinna być para butów składająca się z sandała i kozaka (buta zimowego)... :haha:Kurde... nie mam tu sandałów (za mało przewidująca byłam) i cierpię z tego powodu... Połażę sobie na bosaka (na znak protestu) bo "przeca" w jednym kozaku chodzić nie będę :szydera: 

Dodatkowo: dla mnie to ostatnia niedziela w Demenclandii :oklaski: Miłego dzionka i buziaki :cmok:

NNN Danuto ,tutaj gdzie jestem na Bajerach ,wczoraj widziałam ,dziewczę co na spacerze z psem paradowała na bosaka i to po brudnej ulicy :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Berdi napisał:

NNN Danuto ,tutaj gdzie jestem na Bajerach ,wczoraj widziałam ,dziewczę co na spacerze z psem paradowała na bosaka i to po brudnej ulicy :(

Może nogi umyje ...przed spaniem ...raz kiedyś ? Nie martw się , że ulica brudna  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff....kto powiedział, że jak niedziela to nudy? :szok: Właśnie przecedziłam ubiegłoroczną nalewkę z pigwowca ( 3 litry mocy odpowiedniej), amaretto dla ubogich, czyli pestkówkę ( jakieś 1,5 litra...właśnie PP i moja Mama się raczą...może całej nie wydudlają... :haha:), a jeszcze została mi jeżynowa do zrobienia ( pewnie też z 1,5 litra wyjdzie)...:tak2: Zapasy robię na sierpień, bo jak @fioletowa.mysz i @lucyna.beata się zjawią, to musi zapasik być odpowiedni...:szydera:  Poczytam was ciut później...bywajcie....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ufff....kto powiedział, że jak niedziela to nudy? :szok: Właśnie przecedziłam ubiegłoroczną nalewkę z pigwowca ( 3 litry mocy odpowiedniej), amaretto dla ubogich, czyli pestkówkę ( jakieś 1,5 litra...właśnie PP i moja Mama się raczą...może całej nie wydudlają... :haha:), a jeszcze została mi jeżynowa do zrobienia ( pewnie też z 1,5 litra wyjdzie)...:tak2: Zapasy robię na sierpień, bo jak @fioletowa.mysz i @lucyna.beata się zjawią, to musi zapasik być odpowiedni...:szydera:  Poczytam was ciut później...bywajcie....:cześć:

no tak...a potem powiesz ze to te dwie wysuszyly barek do dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Wiecie co ? Ja już nie nadążam za gustami Pana T. Jak zrobię coś dobrego to kręci nosem a dzisiaj znów nie było mięsa więc zrobiłam parówki podsmażane z żółtym serem. No i okazało się że pychotka. :szok:

on jest chyba troche jak moj castro...nigdy nie bylam w stanie zrobic czegokolwiek zeby nie uslyszec uwagi, uszczypliowsci ze on robi inaczej ze on zawsze naj...

jak dla mnie to bylo ogromne psychiczne obciazenie wrecz dolowanie i sprawadzanie do parteru mnie jako czlowieka...nie nie nie ..

to byl mam nadzieje...ostatni raz

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

to byla kometyka piet..taki domowy fusspflege

Dostałam cynk od Nugatki , że idziemy na cugaska ... wirtualnie ...Dołączysz Lucy ...może ktoś jeszcze ?...Foczka jarająca też jest to niech doopsko ruszy ...płetwami odbije się i w drogę . Jaramy dziewczyny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Berdi napisał:

NNN Danuto ,tutaj gdzie jestem na Bajerach ,wczoraj widziałam ,dziewczę co na spacerze z psem paradowała na bosaka i to po brudnej ulicy :(

A to mi się zdarzyło widzieć nie tylko na Bajerach... :d i kiedyś faceta w krótkich spodenkach i sandałach 30 listopada... O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszliśmy dziś na szczaw,ale jeszcze nawet śladu nie ma:(Ciepło w miarę i nie wieje,bo wczoraj to słonce cały dzień ,ale tak wiało,że pies nawet nie chciał zejść na plażę:)Porobiliśmy trochę zdjątek wczoraj i dziś ,ale tu nie mogę wrzucić bo za duży format,Jak kto ciekawy, to są na FB:)W porównaniu do Wro,gdzie wiosna w pełnej odsłonie ,u nas dopiero się nieśmiało zaczyna.Trawy wciąż brązowe zimowo i sarny też w zimowej szacie jeszcze.Dziki jeszcze młodych nie prowadzają,tylko czwórka kawalerów codziennie nas odwiedza.Ale już jest na tyle ciepło ,że drzwi na taras można na dłużej otworzyć.:)Robią nam ścieżkę rowerową,będzie bezpieczniej wreszcie.Do końca urlopu w zasadzie 2 tyg.a o sanatorium cisza:(Będę jutro dzwoniłą,może się dowiem cokolwiek.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dostałam cynk od Nugatki , że idziemy na cugaska ... wirtualnie ...Dołączysz Lucy ...może ktoś jeszcze ?...Foczka jarająca też jest to niech doopsko ruszy ...płetwami odbije się i w drogę . Jaramy dziewczyny ...

Taaaa Foczka szczawiu szuka :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

Taaaa Foczka szczawiu szuka :d

Nie bój żaby ...szczaw , szczawiem , ale ona , jeśli o cugasy biega to nasza krew . Zaraz wykiwa pana F. ...każe mu dalej szukać a ona płetwami aż klaskać będzie ...tak na cugasa rwać będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...