Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Zająca rano widziałam !

A podobno w mieście jestem. :szydera:

Iiiii...widziałam . W maju ..zeszłego roku na urlopie w Pl ... to nawet złapałam ...mało co , bo mi zwiał , ale kolano długoooo nie pozwalało zapomnieć o tym zajączku skubanym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zająca rano widziałam !

A podobno w mieście jestem. :szydera:

Jak w mieście, to zapewne dziki królik. One mnożą się w miastach, zwłaszcza na jakichś większych terenach zielonych i często na cmentarzach.

We Frankfurcie widziałem tego setki.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiii...widziałam . W maju ..zeszłego roku na urlopie w Pl ... to nawet złapałam ...mało co , bo mi zwiał , ale kolano długoooo nie pozwalało zapomnieć o tym zajączku skubanym .

Oj....to szybka i zwinna jesteś.....moja Pocahontas :cmok: pewnie jakis Winetou pomógł Ci wstać ?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja zaczęłam po 10 latach wyjazdów marzyć za normalnym życiem w Polsce ,w domu.

Chyba to wina tego miejsca. Tylko jak to w Polsce zrobić.?Gdzie i za ile pracować ,bo do emerytury to jeszcze z 5 lat.?:(

Już dawno takiego objawu nie miałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Wiecie co ja zaczęłam po 10 latach wyjazdów marzyć za normalnym życiem w Polsce ,w domu.

Chyba to wina tego miejsca. Tylko jak to w Polsce zrobić.?Gdzie i za ile pracować ,bo do emerytury to jeszcze z 5 lat.?:(

Już dawno takiego objawu nie miałam.

Zawsze warto się rozejrzeć w kraju. Niemiecki można dobrze sprzedać.

A i opiekunów często potrzeba, i choć prawie zawsze na czarno, za to prawie  nigdy na okrągło.

Ostatnio miałam nawet  taką pracę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, awe59 napisał:

Oj....to szybka i zwinna jesteś.....moja Pocahontas :cmok: pewnie jakis Winetou pomógł Ci wstać ?

Niee....Winetou nie było obok ...Jakaś Apanachi z córką tylko była ....Po raz pierwszy w życiu nie odmówiłam pomocy ... Wtedy uprzytomniłam sobie , że moje latka mocno posunięte są . Zdarzyło mi się kilka razy potknąć , zaliczyć glebę , ale jak szybko wywinęłam orełka to ..jeszcze szybciej wstawałam ... Wtedy , tego majowego dnia niestety bez podanej ręki ciężko by mi było pozbierać się z ziemi ....ale jajka z dwudziestu (? ) sztuk  chyba tylko ze trzy się potłukły ... twarde jaja musi posiadałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z ostatniego dnia mojej szteli,jutro kierunek Darek i dom.No,po drodze jeszcze obiad w Poznaniu z synem.

Dodzisławie naszej życzę w dniu urodzin wszystkiego najlepszego i stu podróży egzotycznych.

Teresie życzę żeby nie pękała,odpoczynek w domu zdziała cuda i wyruszysz na lepsze miejsce.

Konorrowi życzę smacznych krewetek....itd itp wszystkim życzę dzisiaj jak najlepiej:-)

Miłego dnia.

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marta B napisał:

Witam serdecznie z ostatniego dnia mojej szteli,jutro kierunek Darek i dom.No,po drodze jeszcze obiad w Poznaniu z synem.

Dodzisławie naszej życzę w dniu urodzin wszystkiego najlepszego i stu podróży egzotycznych.

Teresie życzę żeby nie pękała,odpoczynek w domu zdziała cuda i wyruszysz na lepsze miejsce.

Konorrowi życzę smacznych krewetek....itd itp wszystkim życzę dzisiaj jak najlepiej:-)

Miłego dnia.

Dziękuję Martuś, a Tobie zyczę szczęsliwego powrotu i cudownego urlopu:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Dodzisława napisał:

Dziękuję Tereniu :love:

Dodomiro ....wszystkiego naj ..naj ..naj z okazji Twych 18 Urodzin :cmok:

Nie piszę w " życzeniach " , bo nie umiem wstawiać pięknych bukietów ...nie będę sobie obciachu robiła wśród tych cudnych Blumenstraussów swoimi emotkami -buźkami ...:cmok:

Jedź na urlop ...wypocznij ...i może kiedyś na Pietrynie ....coo ? ....Z jedną właśnie umawiam się na Ptaka w Rzgowie , ale niby chwali się wszędzie jaki ma mocny , góralski ( po przodkach ) łeb to jednak wymiękła jak napisałam , że zanim Rzgów to najpierw pały zalejemy ...znaczy walniem po lufie ....Niby łeb mocny , ale coś mi się sumituje , że chęci na lufy brak ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dodomiro ....wszystkiego naj ..naj ..naj z okazji Twych 18 Urodzin :cmok:

Nie piszę w " życzeniach " , bo nie umiem wstawiać pięknych bukietów ...nie będę sobie obciachu robiła wśród tych cudnych Blumenstraussów swoimi emotkami -buźkami ...:cmok:

Jedź na urlop ...wypocznij ...i może kiedyś na Pietrynie ....coo ? ....Z jedną właśnie umawiam się na Ptaka w Rzgowie , ale niby chwali się wszędzie jaki ma mocny , góralski ( po przodkach ) łeb to jednak wymiękła jak napisałam , że zanim Rzgów to najpierw pały zalejemy ...znaczy walniem po lufie ....Niby łeb mocny , ale coś mi się sumituje , że chęci na lufy brak ...

 

HEJ ja tez chetnie sie z wami spotkam bo my do siebie Basienko rzut beretem mamy a i robaka zalac czasami trzeba by organizm odkazic :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...