Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Blondi, hurra, mam do wieczora wolne, załatwiaj sobie też wolne, haha:love:   Przyjadę, ,..a  mieszkasz w domu na zielonym wzgórzu?  :całus:  Ale co będziemy robić?  :płacz:  Mam pomysł .... będziemy liście zbierać, a najładniejszym zrobimy foto i wstawimy na forum :):hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku ot masz pomysły super ,,nie wymigasz się od Paryża ,,łopatkę już mam i wiadereczko też sie znajdzie-hahahha :hahaha: w przedszkolaki będziemy się bawić kiedy indziej ,liście zaczekają :hahaha:,ja mam na popołudnie ciekawszą propozycję :love:,,ubieraj gacie i już dawaj do mnie,,,a będzie :serce::love::serce: gorąco ,,,tylko się nie bojaj ,,jestem grzeczna dziewczynka:hahaha:  mi pomysłów nie brakuje ,,a fotki sami sobie porobimy i ocenimy ,kto z nas jest brzydki tu i tam-hahahha :hahaha:  już się wkręciłam znowu w seksisko,,,,ale życie jest piękne,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka główka lepiej pracuje bez :piwo: ,,,myśl mysl i na pewno coś dobrego wymyślisz:święty:

ja kocham :piwo: ale tylko w Polsce ,,,tutaj nikt we mnie nie wciśnie nic,,ale nieraz mam małą ochotę i jedno raz wypiłam z goścmi ale to już była 21 więc po pracy ,,hahahhaha ja zawsze jak wyjezdzam do De to mówię ,,teraz jadę na odwyk" :hahaha: super odwyk ,,za darmo -hahaha,,,

Dzisiaj sama pojechałam na zakupy i poszalałam, bo kupilam to co mi się podobało ,,aby było tylko dobre bo przyjdzie mi samej to potem jeśc,,trochę się urwałam od dziadków  ,a pogoda piękna ,,tylko gdzieś się potarzac w lisciach? hahahha @Łukasz czytaj co napisałam ,,,tarzanie może być? :hahaha: nie stroimy się ,tylko dresiska ubieramy na te liście ,,niech Ci będzie ,,,chciałeś liscie to masz te liście -jaka jestem ugodowa ,,musiałam przemyślec chyba ,,,:serce::love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy główka pracuje za bardzo i różne dziwne myśli są.Procenty są niezłe ale tylko w dobrym towarzystwie ,wtedy się nie myśli właśnie he,he.

Cytuj
24 minut temu, Blondi napisał:

i jedno raz wypiłam z goścmi ale to już była 21 więc po pracy

 

Ja nie mam o 21 po pracy,i nie mam gości,więc pozostaje kawa,herbata i:ciacho:.Zjadam tu słodkiego ogromne ilości.Tez tak macie?No i ogólnie jem tu więcej niż w Pl.Jakoś mi tak kuchnia smakuje,a czytałam że innym nie bardzo.:ciacho::softserve::lody:no dobra jedzmy wszyscy,a co tam! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu, komu  :frytki:  :burger:  , bo zostało mi z obiadu i kolacji, haha. Może blondasek ? :płacz:        Mielone i ser żółty, a dziadek rozpoczął głodówkę, muszę być więc  przygotowany na szokolaaadę :hahaha: A już za niedługo emocje ...piłkarskie .... tylko na jakim kanale transmitują Borussię, hmm...bo Legii nie mam jak oglądać

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku  Ty już w blondaska nic nie pakuj -wystarczy mi już -hahahhahaha:hahaha:emocje to chyba dobrze wiesz ,gdzie możesz mieć -dzień jeszcze się nie skończył i liście czekają -hahahha:hahaha::love::serce: 

Wiesz jaką mialam wypasioną kolacyjkę ,,normalnie te kg co zgubilam to chyba najdą mnie teraz ,,jak nie przystopuję ,ale ciągle mówię ,,od jutra mniej a jest jak co dzień to samo,,,:love: :serce:

@luttka mi też tutaj wszystko smakuje ,,nie martw się ,,grubaskami najwyżej będziemy :hahaha::hahaha:

dzięki za lodzika -z apetytem zjadłam dzisiaj i to takiego wielkiego -ochchocho   a potem ciasteczko Lebkuchen ,,,a teraz :jabłko::zielone_jabłko:

Mam pytanko czy tutaj w De w aptece jest to mleczko,,Gelatum Aluminii" mleczko na żolądek? ktoś wie może??  jutro pojadę do apteki spytać ,ale może ktoś potrzebowal dla swojego PDP i wie ,czy ten specyfik tutaj kupię?  dziadek obżera się kwasotami i ma problem,,,,

 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

@Łukaszku  Ty już w blondaska nic nie pakuj -wystarczy mi już -hahahhahaha:hahaha:emocje to chyba dobrze wiesz ,gdzie możesz mieć -dzień jeszcze się nie skończył i liście czekają -hahahha:hahaha::love::serce: 

Wiesz jaką mialam wypasioną kolacyjkę ,,normalnie te kg co zgubilam to chyba najdą mnie teraz ,,jak nie przystopuję ,ale ciągle mówię ,,od jutra mniej a jest jak co dzień to samo,,,:love: :serce:

@luttka mi też tutaj wszystko smakuje ,,nie martw się ,,grubaskami najwyżej będziemy :hahaha::hahaha:

dzięki za lodzika -z apetytem zjadłam dzisiaj i to takiego wielkiego -ochchocho   a potem ciasteczko Lebkuchen ,,,a teraz :jabłko::zielone_jabłko:

Mam pytanko czy tutaj w De w aptece jest to mleczko,,Gelatum Aluminii" mleczko na żolądek? ktoś wie może??  jutro pojadę do apteki spytać ,ale może ktoś potrzebowal dla swojego PDP i wie ,czy ten specyfik tutaj kupię?  dziadek obżera się kwasotami i ma problem,,,,

 

 

 

 

@Blondi zamiast mleczka proponuję kupić siemię lniane :) Naprawdę pomaga. zdrówka życzę:serce:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

Kawiarnia otwarta -proszę bardzo się częstowac ,,poszalałam dzisiaj z kawkami ,,,nie jedna z nas czy nie jeden wypije 2 :kawa: -:hahaha::love::serce:

Milego kawkowania w deszczowy poranek -u mnie coś kapie ,,,:) ale dzisiaj zapowiada się dzien w domu,,z terapeutami do babci i dziadka -hahhaha moze i ja poćwiczę umysł -hahha :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w pochmurny poranek, ale w miare  cieply poranek  . Blondi ja z tych co koniecznie musza wypic dwie, dzieki. A w tv wlasnie strasza piciem kawy, ktora pozornie dodaje energii , radza wg diety pieciu przemian, podobno dobrej na jesien -picie kawy gotowanej z kardamonem, cynamonem, gozdzikami a nawet z chili. , moze przygotuje kiedys. ale na  razie pozostane przy moim rytuale hahaha...Pelna energii ruszam  zaraz na zakupy , nie mam zadnych sportowych butow, bieganie odpada po  niezaleczonej kontuzji, ale szybki marsz, spacerek bedzie na pewno. Jeszcze do tego kurteczka  sportowa pikowana, ocieplana,  jak mowia rozni modowi experci to ma byc hit, wiec bede modnie i wygodnie.

A jak o sporcie to trzeba wspomniec o wczorajszym meczu Legii. Wiadomo bylo, ze z takim przeciwnikiem przegraja, ale grali na dobrym poziomie, nikt ich teraz zle nie ocenia. Milego dnia i sportowego poweru !

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam wszystkich.Życzę spokojnego dzionka.Tu u mnie w miarę ciepło chociaż zmiennie,raz słońce raz deszczyk.No ale przecież jesień jest.Drzewa jeszcze zielone i trochę złote się robią.Przyjemnie popatrzeć.No i pracować lepiej niż latem gdy się urlopować i zażywać słoneczka chce.:kawa:kawka za godzinkę ,druga już no i obowiązkowo:ciacho:zapraszam 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za paskudna zupa -zjadłam ale więcej nie chcę,,,jak w takiej puszce mięso z kurczaka -a fujj jakie paskudne -a wiadomo z czego to mięso ? a ja kupilam wczoraj 2 puszki :płacz: tej zupy i jest jeszcze jedna puszka -trzeba ją schowac,,,ale dziadki się zachwycali jaka smaczna i och i ach,,,

Pada i ciemno i ponuro i tylko leżeć i nic nie robić -hahhaha wlaśnie to teraz robię ,,,i objadam się po tej zupince :jabłko::zielone_jabłko: i :lody: bo nic innego nie mam:płacz: a przecież tak miałam ograniczyć trochę tego żarcia ,,,zapomniało się :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, jakie te dania azjatyckie są, wieczna niepewność, jak będzie smakować i co znajdziesz w środku. Ja naleśniki dziś, tylko dla siebie, dziadzio ma malutki apetyt. Lekarz dziś powiedział, że u starszych,schorowanych i leżących pacjentów tak jest. Podstawa to płyny. No i pielęgniarka dziś zajmowała się też odleżynką, i pani z  Krankenkasse była. "Ludziów jak mrówków":hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dziś dzień wpół-wolny. Jedna z córek - jak co tydzień - zawsze gotuje dla nas obiadek. Dziś przywiozła Bauchspeck - podobno ze szczęśliwej świnki - są tu takie małe gospodarstwa gdzie trzoda chlewna podobno jest szczęśliwa: ma dużo miejsca i ekologiczną paszę.

              Teraz drzemka, a potem zabieram się z rodziną na objazd okolicy- wyjątkowo, bo normalnie to szłam sama na miasto albo siedziałam u siebie, a oni gdzieś wywozili pana Dziadka. Dobry człowiek czy  dobre dzieci ? dodam, że teraz zmywają w kuchni: wnuk i córka. Bo ja mam dzień wolny jak mi na wstępie sami oznajmili.

         Do dobrej starości - a taką tu widzę mimo paru chorób ( demencji tu nie ma ) - potrzebna jest właśnie ta zdrowa relacja rodzic - dziecko i dobry godny  charakter obydwóch stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku ale narobiłeś mi smaka na naleśniki ,,,zapomniałam już o takim jedzeniu,,,  znowu jedzenie-nie  nie  nie !!!:love:

@Barrakuda sportowe i pikowane kurteczki -ot wymyślił jakiś modowy expert hit sprzed 2 albo 3 lat-hahhaha ,,lubię pikowańce i mam kilka pikowańców i kolory do wyboru,,,dłuższe i krótsze ,,,tak prawdę powiedziawszy to nic już nowego nie wymyślą tylko non stop wracamy do hitów sprzed paru lat,,jeszcze wrócą kożuchy baranie takie jak były kiedyś ,,,Masz u siebie jakieś galerie ? pisz co tam ślicznego w sklepach ,,bo jak ja byłam to wszystko brzydkie i smutne i nie dorobione i bez wyrazu i obrazu,,,:hahaha:

@luttka skusze się na ciasteczko -bo jeszcze zostało jedno i co ma tak jedno bidnie sobie leżeć jak może powariowac juz sobie z jabłuszkiem i lodzikiem u mnie w żołądeczku:hahaha:

@Serenity musisz kupic ten rower i fotkę wstawić ,,a jaki kolor lubisz roweru? no właśnie -kup śliczny kolor ,,,to ważne ,,aby się dobrze czuć:) masz dzisiaj labę ,jaka fajna rodzinka ,,,jedzonko i sprzątanko i nieraz tak powinno być ,,u mnie pada i paskudnie i tylko drzemać ale i drzemanie mi dzisiaj nie idzie ,,,dlaczego?? 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nas poczyta to powie ,,co za ludziska ,jaka ta praca opiekuna fajna ,,nic nie robią tylko siedzą na laptopach i tabletach i telefonach i stukają w klawiaturkę i jedzą non stop i to jakie hity ,,,codziennie cos innego i smacznego i mniej smacznego i dużo słuchają muzyki  -a ich podopieczni?  co robią ich podopieczni -sami siebie pilnują itd,:hahaha::love:  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...