Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam milutko i pozdrawiam,życzę miłego dnia :)  Blondi,dziękuję za kawkę,chcę tę czarną,haha :love:  Florcia,skąd wiedziałaś,że lubię taki zestaw śniadaniowy,haha,dziękiwielkie,buziaki. Dziś mam opóźnienie,ale rodzina powiadomiona.Pa,do wieczorka:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dzięki za pochwałę, że jestem dobra w te klocki ..tzn układanie nowych tematów. Może faktycznie przydałby się nowy temat. Jedynie co to te płaczące buźki mnie dziwią, co to jest?

     Ale ogółem twoje zdolności menadżerskie zasługują na szersze pole działania.

     Miłego dnia !

         

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity to są :hahaha: radosne buzki-:hahaha: a smutne buzki to są te:płacz: .Dzięki Serenity !za miłe słowa -Przyjemnego Dnia Ci też życzę:love:

@Łukasz ku Ty w końcu dojedziesz ? kierowca chyba wczorajszy dlatego taki powolny jest,,,ale ja jestem cierpliwa :hahaha: co tam,dzisiaj mam też dużo luzu,,,cos polatam tu i tam i znowu laptop-aby nie przechwalić-hahahhaha buziaki słodziaku:love:

15 minut temu, Florcia napisał:

Teraz można zaistnieć na forum:hahaha:. Witam wszystkich bardzo serdecznie:serce:

 

Florcia dobre były nasze dobijania się tutaj!!!hahahha:hahaha: ja musiałam laptopa wziąsc bliżej routera aby trochę szybciej biegał internet-hahha ,ale jeszcze dzisiaj a jutro pełną parą ruszy jak Intercity:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie śpią,,dziadek kazał babci się położyć i babcia śpi,ale w telewizji lecą kulinaria i jak się nie wydarł ,aby mnie zawołać i mam oglądać,zobaczyć jak zawija jakieś mieszanki w ciasto francuskie ,dla mnie żadna nowośc,ale musiałam powiedzieć ,że to wszystko znam i tak podobnie robię w domu:hahaha:tak głosno wszystko komentował  ,że babcię obudził-hahah,nie patrzy ,że obok babcia spi ,no w końcu ,,kto tu  rządzi,jak nie mądrala?":hahaha: 

Pisałam wcześniej ,że był nalot rodzinki -kupa dzieci i synków i synowych ,,,wszyscy byli gdzies tam poza DE na urlopach i wszyscy zjechali do rodziców i co mnie też trochę zdziwiło,mamusi żadnej nawet czekoladki czy czegokolwiek z innego kraju-drobnostkę jakąs-nic kompletnie ,tatusiowi też ,,figę z makiem",ale dzieci i wszyscy inni wszystkie szafki obskoczyli w kuchni w poszukiwaniu slodyczy,,a słodyczy jest trochę u nas,,więc mieli prawdziwy urlop dzieci u dziadków,,,,dorwali się do owoców ,a w ogóle zachowywali się tak ,jakby przez urlop jedzienia nie widzieli,,,a ja jestem taka ,że jeszcze doniosłam im co nie co z piwnicy-hahahhaha ,:hahaha: tylko patrzyłam ,czy mi się nie oberwie za moją dobroc ,bo nigdy nic nie wiadomo ,jakie są tak naprawdę zwyczaje w domach-ale na szczęscie nie!!!:hahaha: a teraz obiadek trzeba zrobić,,,,:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

A u mnie śpią,,dziadek kazał babci się położyć i babcia śpi,ale w telewizji lecą kulinaria i jak się nie wydarł ,aby mnie zawołać i mam oglądać,zobaczyć jak zawija jakieś mieszanki w ciasto francuskie ,dla mnie żadna nowośc,ale musiałam powiedzieć ,że to wszystko znam i tak podobnie robię w domu:hahaha:tak głosno wszystko komentował  ,że babcię obudził-hahah,nie patrzy ,że obok babcia spi ,no w końcu ,,kto tu  rządzi,jak nie mądrala?":hahaha: 

Pisałam wcześniej ,że był nalot rodzinki -kupa dzieci i synków i synowych ,,,wszyscy byli gdzies tam poza DE na urlopach i wszyscy zjechali do rodziców i co mnie też trochę zdziwiło,mamusi żadnej nawet czekoladki czy czegokolwiek z innego kraju-drobnostkę jakąs-nic kompletnie ,tatusiowi też ,,figę z makiem",ale dzieci i wszyscy inni wszystkie szafki obskoczyli w kuchni w poszukiwaniu slodyczy,,a słodyczy jest trochę u nas,,więc mieli prawdziwy urlop dzieci u dziadków,,,,dorwali się do owoców ,a w ogóle zachowywali się tak ,jakby przez urlop jedzienia nie widzieli,,,a ja jestem taka ,że jeszcze doniosłam im co nie co z piwnicy-hahahhaha ,:hahaha: tylko patrzyłam ,czy mi się nie oberwie za moją dobroc ,bo nigdy nic nie wiadomo ,jakie są tak naprawdę zwyczaje w domach-ale na szczęscie nie!!!:hahaha: a teraz obiadek trzeba zrobić,,,,:love:

Moja Rodzina też wróciła po 5 tyg z urlopu a byli poza granicami DE.  tak czekałam na jakąś drobną pamiątke hmm nic , a ja jak byłam na urlopie i wróciłam tu,to kazdemu coś tam przywiozłam. "Taka drobna rzecz a cieszy" a tu nic nawet dla pdp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odpoczynek na łożu,,zaraz jeszcze trochę Ptasiego Mleczka poleci i już będzie ok!:hahaha:

:hahaha:@erika czyli takie zachowanie normalne jest tutaj,,,nie ma prezencików,to my polacy mamy zakodowane jakieś drobnostki kupić najbliżeszej rodzinie,,,tak mamy,,,w ogóle my mamy dużo jeszcze innych przyzwyczajen,,o częstowaniu nie wspomnę,,,dobre ludzie z nas:hahaha:

W tej naszej kawiarence nie ma żadnych czekoladek ,,,musze leciec do szafy swojej,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Teraz odpoczynek na łożu,,zaraz jeszcze trochę Ptasiego Mleczka poleci i już będzie ok!:hahaha:

:hahaha:@erika czyli takie zachowanie normalne jest tutaj,,,nie ma prezencików,to my polacy mamy zakodowane jakieś drobnostki kupić najbliżeszej rodzinie,,,tak mamy,,,w ogóle my mamy dużo jeszcze innych przyzwyczajen,,o częstowaniu nie wspomnę,,,dobre ludzie z nas:hahaha:

W tej naszej kawiarence nie ma żadnych czekoladek ,,,musze leciec do szafy swojej,,:love:

A ja zaraz :lody: z moim kogutem zjemy a następnie :hahaha: i moja dama z przedszkola wróci , bede musiała się skupić na hmm co odpowiadać na te same pytania , ale już wymyśliłam  ,ale to tylko chwilkę działa :serce: buziaczki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, erika napisał:

A ja zaraz :lody: z moim kogutem zjemy a następnie :hahaha: i moja dama z przedszkola wróci , bede musiała się skupić na hmm co odpowiadać na te same pytania , ale już wymyśliłam  ,ale to tylko chwilkę działa :serce: buziaczki 

hahahhahahah:hahaha: o to kogut trochę się zasiedział u kokoszki:hahaha::hahaha::hahaha: tylko nie naróbcie za dużo kurczaczków:hahaha::hahaha: ale mnie rozbawiłaś-hahahha ,,skupić się jest ciężko po uniesieniach podniecenia -ale co nie odpowiesz to będzie sehr gut swojemu przedszkolakowi:hahaha:

bawcie się super dobrze:love::serce::love:

@emma ja Ciebie podziwiam za te brzuszki-ze 100 poszłaś na 130 -dobra jesteś!!! koniecznie lodzika :lody: , nie zaszkodzi ,schłodzi trochę mięsnie brzuszka ,,tylko nie pisz,że dzisiaj jest 150 brzuszków,,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Florcia napisał:

śniadanie.jpg

Florcia zrobila francuskie sniadanko , codziennie jest to samo , albo bez jajka., albo zamiast croissantow podgrzana bagietka .Juz nie duzo tych sniadanek tutaj , ale nie zaluje . Wlasnie  wrocilam z eskapady, bylam w srodku w katedrze, poprzednim razem nie chcialo mi sie czekac az otworza. Musialam stac w dosc dlugiej kolejce zwiedzajacych, wpuszczali przez waska bramke i  sprawdzali torebki, trzech mlodziencow o sniadej cerze nie weszlo, bo mieli plecaki a z plecakiem nie wolno, wydaje mi sie , ze wszyscy w kolejce odetchneli hahaha. Zapalilam swieczke podobnie jak w katedrze w Kolonii za 1 eu , zobaczylam stary zegar z postaciami, ktore ruszaja sie o godzinie...Polazilam po sklepach, nie skorzystalam z rabatu za poprzednie zakupy w H&M, bo trzeba bylo cos kupic za minimum 30 euro a nic  ciekawego nie znalazlam, za to poszlam do malego boutiqu z bielizna i kosmetykami i kupilam 30% taniej biustonosz, moze nie kupilabym, ale taki przyjemny chlod byl w tym  sklepie, bardzo fajna muzyka i poogladalam to wszystko, przymierzylam i co sobie bede zalowac tym bardziej, ze nie drogo. Wypsikalam sie jak zwykle w perfumeriach, bardzo podoba misie  Black Opium  I.S.Laurenta , ale dosc drogi, buteleczka 90 ml prawie 100 euro i ....spoznilam sie na autobus. Tak sobie mysle, ze moglo by to miejsce byc ok, zeby tylko byla ta babcia. Nie wiem, moze komus innemu bedzie pasowac ,  dla mnie  miesiac  tu to tak, ale nie dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo na:kawa: . Już dojechałem w południe,zmiennik pojechał,dziadzia leży,a ja ogarniam wszystko. Rodzinka ok,ale widzę,że chyba wszyscy czekają na jego odejście. Nawet lekarz go regularnie nie odwiedza, żeby tylko nie odszedł w czasie mojego pobytu. Sztela bardzo łatwa,warunki super,internet jest.Czyli jak mówili w agencji. Jeszcze raz pozdrawiam, blondasku słodkie ode mnie .  :love:  Machałem do Ciebie,ale z pewnością zajęta byłaś ... tańcami z babcią,haha. :hahaha:

erika , ale masz klawe życie,haha. Dla Ciebie. ,:love:, a dla kogucika :piwo:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku ci się trafiło ,,złote jajo" ,dziadziusia podkurujesz sam i będzie jeszcze śmigał, trzeba dać mu trochę wiary w siebie,,,:hahaha: a mnie już oczy bolą od patrzenia czy ktoś macha czy nie,,,tutaj żywej duszy nie ma :hahaha: babcia moja dzisiaj spała caly dzień ,ma zdrowie do spania ,dziadek powie spać i babcia jak w wojsku ,kładzie się i śpi-hahah ,taka musztra jest u mnie,,,hahaha:hahaha: a ja wtedy luzik ,,,

bbuuzziiaakk taki długi aby doleciał tam gdzieś ,gdzie jesteś:love: i drugi na dobry początek pracy:love: abyś Ty nie zwiał od dziadka-hahahha:hahaha:

@Barrakuda Ty się czujesz jak turystka i gdzie będziesz miała lepiej-super wypad:hahaha: i super zakupki-kocham zakupki:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi zawsze ,gdzie jestem staram sie cos ciekawego zobaczyc, w ogole lubie lazic a po sklepach  bardzo, chociazby tylko poogladac, ale zawsze  ,jakis drobiazg tez  kupie.  no chyba, ze trafie na wioche-radoche a zdarzylo mi sie ze dwa razy to jestem  wtedy agro-turystka hahaha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda wyobrażasz sobie ,że ja ostatnio jak byłam w domu to żadnej Galeri nie zaliczyłam? aż nie do uwierzenia,,,ale czasu nie mialam na Galerie,,,nie dośc ,że siedzę na wiosce gdzie nic nie ma ,jak na odludziu jakims to jeszcze będąc w domu nie wyskoczyć na duże sklepy? ale tak zle nie jest ,,bo u mnie jest sklep włoski,babka ma męża włocha i przywozi super rzeczy -więc tam poszłam i oczywiście zakupy się udały,,,sukieneczka błekit kupiona,,,sukieneczka pomazana sreberkiem tu i tam,,,może jutro się ubiorę dla mojego mądrali w miniówkę???? :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczylam , przeceny letnie juz byly w tym czasie, kiedy bylam w domu i kupilam troche rzeczy, ale takich ,co naprawde byly mi potrzebne, bo czasem  cos mi odbije i kupie a potem nie moge na to patrzec . tu nie sposob nie lazic po galeriach, zreszta te galerie to tez sieciowki jak u nas czy inne  sklepy popularnych marek .  Czesto mozna kupic cos nie drogo, jak np moja torebka za 10 euro , musialam kupic ,bo moja  ma urwany pasek.   W Strasburgu, lubie wchodzic do malycch sklepow z ciuchami czy kosmetykami, w  niektorych jest drogo w innych taniej. Wypatrzylam w jednym zel 500 ml za 3 eu. to nie wychodzi duzo za taka butle, piekny zapach z olejkiem arganowym, tylko kurcze zapomnialam  jak ten sklep sie nazywa , ale trafie mam nadzieje.

A teraz bede przebierac sie w homonto   hahaha... prosze nie nabijac sie z koszul nocnych. Mam tu taka flanelowa do kostek,  z kolnierzykiem pod szyje zapinanym na guziczki, rozowa w  w kwiatuszki, bardzo fajnie sie w tym spi., jeszcze tylko walki na moja trwala zakrece, siateczke na to i gotowe. Dobranoc, milych snow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda jaka ty śliczna chodzisz spać-hahahhah laleczka :hahaha: nie wytrzymiem:hahaha::hahaha::hahaha:

No tak puknęła 22 i wszyscy do łóżek ,,a mnie czeka może noc latania:hahaha: więc może nie spać?

@Łukaszku co robisz? ogarnełeś napewno już wszystko,,,a jak nie to jutro dzień,:love:, ja już jestem po pianie w wannie,,,nic nie robię tylko się piankuję ,,jakbym nie wiem co tu robiła ,,,oj robię bardzo dużo ,dużo ,,,oj dzialo się ,działo,,,:hahaha: 

Ale jakby co ,,Dobranoc Wszystkim"  slodkich senków,,,i marzenków !:święty:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...