Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, lucyna.beata napisał:

@Heidi

ja bylam w solln..drooooooogie miasto...czkawka mi sie odbijalo piwo i frytki....chociaz rodzina sponsorowala kazde moje wyjscie..

musialm wychodzic albo siedziec w pokoju jak znajomi lub rodzina przychodzila

Dziwaki jakieś ! Ty...., a może ty za dużą miskę miałaś przygotowaną do jadła, a oni tak tylko po niemiecku ? Tyci, tyci? Mam mankolije jakieś, bo nasłuchałam się, że tam wszyscy chodzą na ulicach jakby dopiero co wyskoczyli z wystawy ?A , wiesz...ta moja słoma w butach i włosy na nogach niegolone (bo mi cieplej ) . W czym tam chodzić z PoP?  Wiadomo w domu to na sportowo i luz. Mam z nim wychodzić do opery i filharmonii, na wystawy i potem do restauracji. Moja kumpela stwierdziła z dąsem na ustach: nudy jakieś, ty się zastanów czy chcesz tam jechać .   :szok::szydera::haha::szok:.            I tak sobie myślę, czy to na pewno osoba w moim życiu, która dobrze mi życzy :szok:. Sprawdzałam w necie. Wejście do filharmonii to koszt średni 70 €. Kocham operetkę, teatr. To prezent mojego życia, a ona mi tak wyjechała.I ja miałabym z tego zrezygnować ? Za nic . Tylko kłopot z szafą 3-drzwiową mam, bo do busa na pewno się nie zmieści. Wyjazd na 2 miesiące i do tego zmiana pory roku.. Uffff........ Opiekunkowo: doradź

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczę Ci moją walizkę.

Rekord !!!

Teraz zostawiłam w domu bo nie tylko obciach mieć walizkę większą niż największa jaka istnieje ale wtargać tego grzmota po schodach na trzecie piętro w starym budownictwie to nie lada wyczyn.

A na serio to naprawdę chyba największa walizka jaka istnieje na świecie. Teraz mam wielką ale razem z kółkami schowa się do tamtej. W tą czarną to spokojnie dwie dorosłe osoby się zmieszczą. :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Uwaga, uwaga....pytanie mam...czy @Heidi poradziła sobie z wydłubywaniem  @Łukaszowych włosów z pomiędzy zębów? :haha: Nie zauważyłam odpowiedzi...:haha: I ta orzechowa czekolada....kawowej nie było? :szok: No, bo jakby była, to my z @jolantapl. też byśmy się załapały...:oklaski: 

No... nie odzywałam się, bo i czekolady pełno w ustach miałam i orzechów i.... wł...w. Rety, ależ on owłosiony. Na głowie włosy, na uszach włosy O.o, na nosie włosy O.o, na torsie włosy O.o, na  plecach i na kostkach nawet O.o włosy. Toż to baran, nie człowiek :szydera:. Nie chciałam ekrany lapka zachlapać, więc poczekałam aż wszystko  na twarzy mi wyschnie i samo sie wykruszy, bo jak myłam, to się mazało. Ta czekolada to chyba z przeceny była, albo co najmniej zeszłoroczna , albo to statua Jimi Hendrix , co na deptaku już nie wytrzymała

jimi.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kocio klepiecie :oklaski: Ja nie jestem fanką kotów, ale tego Hendrixa to bym wrąbała :haha: U mnie jedni goście już poszli, teraz wypatrujemy kolejnych :mur: Dzisiaj więc będę bywać na forum po szkocku...w kratkę :haha: Podrzemać nie dało rady, to jakoś tak czujemy się po japońsku...jako-tako :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Heidi napisał:

Dziwaki jakieś ! Ty...., a może ty za dużą miskę miałaś przygotowaną do jadła, a oni tak tylko po niemiecku ? Tyci, tyci? Mam mankolije jakieś, bo nasłuchałam się, że tam wszyscy chodzą na ulicach jakby dopiero co wyskoczyli z wystawy ?A , wiesz...ta moja słoma w butach i włosy na nogach niegolone (bo mi cieplej ) . W czym tam chodzić z PoP?  Wiadomo w domu to na sportowo i luz. Mam z nim wychodzić do opery i filharmonii, na wystawy i potem do restauracji. Moja kumpela stwierdziła z dąsem na ustach: nudy jakieś, ty się zastanów czy chcesz tam jechać .   :szok::szydera::haha::szok:.            I tak sobie myślę, czy to na pewno osoba w moim życiu, która dobrze mi życzy :szok:. Sprawdzałam w necie. Wejście do filharmonii to koszt średni 70 €. Kocham operetkę, teatr. To prezent mojego życia, a ona mi tak wyjechała.I ja miałabym z tego zrezygnować ? Za nic . Tylko kłopot z szafą 3-drzwiową mam, bo do busa na pewno się nie zmieści. Wyjazd na 2 miesiące i do tego zmiana pory roku.. Uffff........ Opiekunkowo: doradź

Ty lepiej tę koleżankę od piersi odstaw :ostrzegam: Co za wredna...pip...pip...pip....:pejcz: Chociaż, z drugiej strony, może ona dba o twój niedorozwój duchowy? :szok: O szafę się nie martw...2 bluzki, 2 spódnice, 2 pary butów eleganckich, ze dwa szykowne szale i skomponujesz 8 zestawów...jak po ostatnim dziadek zobaczy pierwszy to będzie myślał, że znowu coś nowego przywdziałaś :haha: Zdolniacha jesteś, to coś wykombinujesz...a jakby co to od @Maria Jolanta słoniową walizę pożyczyć możesz :tak2: Tylko, że samolocikiem nie polecisz, bo w podręczny się nie zapakujesz :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zajęta jestem....

26230311_1990389307668585_5058422306618050506_n.jpg

Nie zajęta, nie zajęta kochana....!!! , tylko chciałam tobie napisać, że walizka będzie potrzebna i to nie tylko na wyjazd do Monachium. Dzisiaj robiłam zdjęcia upatrzonej firanki. Dopadł mnie właściciel mieszkania i musiałam ostro tłumaczyć , dlaczego robię zdjęcia jego okna. Pomaśliłam trochę, pomaśliłam i rozstaliśmy się z uśmiechem na ustach. Ale.... początek rozmowy wskazywał, że jestem przestępcą i groźba więzienia wisiała na włosku. Co nie znaczy, że tam nie trafię, bo jak włam będzie przez to okno, to ja pierwsza znajdę się w gronie podejrzanych. Dałam mu adres e'mail z prośbą, o przesłanie recepty jak zrobić to cudo. Pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale Pan poczuł się bezpiecznie..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Heidi napisał:

Dziwaki jakieś ! Ty...., a może ty za dużą miskę miałaś przygotowaną do jadła, a oni tak tylko po niemiecku ? Tyci, tyci? Mam mankolije jakieś, bo nasłuchałam się, że tam wszyscy chodzą na ulicach jakby dopiero co wyskoczyli z wystawy ?A , wiesz...ta moja słoma w butach i włosy na nogach niegolone (bo mi cieplej ) . W czym tam chodzić z PoP?  Wiadomo w domu to na sportowo i luz. Mam z nim wychodzić do opery i filharmonii, na wystawy i potem do restauracji. Moja kumpela stwierdziła z dąsem na ustach: nudy jakieś, ty się zastanów czy chcesz tam jechać .   :szok::szydera::haha::szok:.            I tak sobie myślę, czy to na pewno osoba w moim życiu, która dobrze mi życzy :szok:. Sprawdzałam w necie. Wejście do filharmonii to koszt średni 70 €. Kocham operetkę, teatr. To prezent mojego życia, a ona mi tak wyjechała.I ja miałabym z tego zrezygnować ? Za nic . Tylko kłopot z szafą 3-drzwiową mam, bo do busa na pewno się nie zmieści. Wyjazd na 2 miesiące i do tego zmiana pory roku.. Uffff........ Opiekunkowo: doradź

Koleżanka może nie jest taka zła , tylko ma inne zainteresowania jak TY :tak2: Ciuchami się nie przejmuj , bo jakoś nie chce mi sie wierzyć , żeby tam taka rewia mody była :szok: no chyba , że  duuużo Polek mieszka :d Zabierz ze sobą ze trzy kiecki do opery , czy teatru , bo tam akurat jest wskazane , żeby wyglądać jak dama z klasą :) Fajna sztela Ci się trafiła , oby dziadek był równie fajny  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Piję już i zagryzam jakimś tam ciasteczkiem :( Tak sie zapatrzyłam na Twoje słodkości , że teraz niczym nie mogę sobie dogodzić :przekleństwa:

No patrz pani.... a ja bym chętnie takie coś normalne i zwyczajne zjadła :haha: Zamienimy się? :sos: Taki zwykły herbatniczek mi się marzy, albo krówka mleczna, albo...obojętnie co, tylko nie torty...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Koleżanka może nie jest taka zła , tylko ma inne zainteresowania jak TY :tak2: Ciuchami się nie przejmuj , bo jakoś nie chce mi sie wierzyć , żeby tam taka rewia mody była :szok: no chyba , że  duuużo Polek mieszka :d Zabierz ze sobą ze trzy kiecki do opery , czy teatru , bo tam akurat jest wskazane , żeby wyglądać jak dama z klasą :) Fajna sztela Ci się trafiła , oby dziadek był równie fajny  :)

Jak Boeningiem będzie latać, to trzy kiecki to za mało :donos: Z tą rewią mody, to jakaś ściema, ale filharmonia i opera to jednak zobowiązuje...:tak2: Ja się cieszę, że to nie na mnie trafiło...usnęłabym po 5 minutach, bo taka nieokrzesana niemelomanka jestem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jak Boeningiem będzie latać, to trzy kiecki to za mało :donos: Z tą rewią mody, to jakaś ściema, ale filharmonia i opera to jednak zobowiązuje...:tak2: Ja się cieszę, że to nie na mnie trafiło...usnęłabym po 5 minutach, bo taka nieokrzesana niemelomanka jestem :haha:

Opera i operetka , to jak najbardziej moje klimaty :love: Ale filharmonia już nie O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No co tak te gały wytrzeszczach i szczęką o podłogę walisz? :trele: Ja kocham cukier, ale co za dużo....:smutek: Herbatniczek mi się marzy...w mleczku moczony....ummmmm....mniam..... :tak2:

To po jaką cholerkę tak daleko mieszkasz :smutek::przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...