Skocz do zawartości

Opłaca się przyjrzeć różnym agencjom !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Blondi napisał:

 cyt.,,,,,,,,,,,,,O PODOPIECZNEJ:

Do opieki 90 letnia podopieczna (50 kg, 165 cm). Pflegestufe II, osłabienie starcze, początki demencji, depresja, cukrzyca, częściowa inkontynencja (pampersy). Pani ma problemy ze słuchem i wzrokiem, porusza się przy pomocy rollatora. Seniorka to osoba miła, otwarta, komunikatywna.

OBOWIĄZKI

Pomoc w toalecie porannej / wieczornej, pomoc w myciu, pomoc w myciu, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu się, prowadzenie domu, robienie zakupów.

WYMAGANIA

Nowe zlecenie dla Opiekunki z komunikatywną / dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w pracy w opiece (mile widziane referencje.

Wiecie co mnie skusiło przeczytać w/w ofertę -wynagrodzenie 1300-1400 euro,zastanawiam sie gdzie tkwi haczyk? czy to tylko podpucha ? bo wynagrodzenie super przy jednej osobie ,,,

@Blondi musimy wziąć pod uwagę cyt: Nowe zlecenie ..z komunikatywną/dobrą znajomością języka niemieckiego/ .              1/ Czy są zwracane koszty podróży  2/ Czy opiekunka będzie miała wolne. 3/ Czy opiekunka mieszka sama? ! itd. jest wiele pytań dotyczących tego ogłoszenia. Dla mnie oferta nie jest jasna, ale wynagrodzenie jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@erika właśnie ze względu na wynagrodzenie weszłam przeczytać co to za podopieczna,,,,bo praca jak praca ,wszędzie prawie to samo,,ale kasa inna,,,:)

@Blondi to zlecenie nowe, ale może dla danej Agencji?  Agencje tak szybko nie rezygnują z sztelli, może rodzina lub pdp zrezygnowali z Agencji? bo tak też może być. Ja bym taki kąsek za 1300, 1400 Euro łyknęła:love:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, erika napisał:

@Blondi to zlecenie nowe, ale może dla danej Agencji?  Agencje tak szybko nie rezygnują z sztelli, może rodzina lub pdp zrezygnowali z Agencji? bo tak też może być. Ja bym taki kąsek za 1300, 1400 Euro łyknęła:love:  

@erika Ty teraz łykniesz urlopik-hahahha:hahaha:no zaraz chcesz wszystko łyknąc a dla mnie co? okruszki?-hahhaha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@erika Ty teraz łykniesz urlopik-hahahha:hahaha:no zaraz chcesz wszystko łyknąc a dla mnie co? okruszki?-hahhaha:hahaha:

@Blondi odnalazłam tę ofertę  i Agencję:)  Zaczęłam się przyglądać :) no nawet fajne mają komentarze na Facebook:)  Acha ale w tej ofercie znalazłam haczyk: Zwracają za dojazd.. a gdzie powrót?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

@Blondi odnalazłam tę ofertę  i Agencję:)  Zaczęłam się przyglądać :) no nawet fajne mają komentarze na Facebook:)  Acha ale w tej ofercie znalazłam haczyk: Zwracają za dojazd.. a gdzie powrót?    

@erika bo to chyba podróż w jedną stronę tylko i będziesz tam do końca ,ile będziesz potrzebna a potem kogutek na swój koszt Ciebie uratuje,,,,chyba tak!nie żartuję-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowa na tym forum chciałabym wyjechać przez agencję może  mi coś polecicie,przeglądam w internecie agencję ale jak poczytam komentarze na ich temat to w niektórych przypadkach po prostu się obawiam.Jeśli to nie problem to byłabym wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Agata Aga napisał:

Witam jestem tu nowa na tym forum chciałabym wyjechać przez agencję może  mi coś polecicie,przeglądam w internecie agencję ale jak poczytam komentarze na ich temat to w niektórych przypadkach po prostu się obawiam.Jeśli to nie problem to byłabym wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam 

Witaj Agata Aga -weż zobacz po prawej stronie oferty od agencji,koleżanka @erika tu jedną z pierwszych ofert przeleciała i agencję też i opinie dobre i dzwon ,,,nie ma idealnej agencji ale są dobre ,,,nie mogę tutaj pisać nazw agencji ,dlatego kieruję Ciebie na prawą stronę ,otworzysz stronę forum i masz tam oferty i chyba to jest pierwsza oferta -poczytaj i dzwon do agencji i się reszty dowiesz-powodzenia

to jest teraz 2 oferta-sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blondi dzięki za odpowiedz na mój post na pewno skorzystam jeśli macie ubaw z koleżanką w naśmiewaniu się z innych no cóż nie skomentuję tego.Nie mam czasu żeby przesiadywać na forum i komentować lub prowadzić rozmowę z innymi.Udanej zabawy życzę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Agata Aga napisał:

Witaj Blondi dzięki za odpowiedz na mój post na pewno skorzystam jeśli macie ubaw z koleżanką w naśmiewaniu się z innych no cóż nie skomentuję tego.Nie mam czasu żeby przesiadywać na forum i komentować lub prowadzić rozmowę z innymi.Udanej zabawy życzę  

Agata Aga nie Ciebie się to tyczyło, jakbyś była tutaj dlużej to byś wiedziała o czym my piszemy i o kim,,,nigdy z nikogo się nie wyśmiewamy ,,,ale nakryliśmy kogoś kto wpada na forum i wszystkim stawia czerwone minusy,,,,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

@erika Ty teraz łykniesz urlopik-hahahha:hahaha:no zaraz chcesz wszystko łyknąc a dla mnie co? okruszki?-hahhaha:hahaha:

Blondi to pewnie ogloszenie z wlasnym Gewerbe. ale niemieckie  tak placa. W tej miejscowosci jest polka, nie ma wolnego czasu, razem z nia chodzi na zakupy, ale nie ma domu z ogrodem i tyle dostaje. Ma ubezpieczenie zdrowotne w AOK. 

Sa tez agencje dzialajace na zasadze franczyzny i tam tez tak placa. Jesli komus nie zalezy na skladkach na ubezpieczenia emerytalne, wypadkowe itp. to nie widze problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LENA_57 napisał:

Blondi to pewnie ogloszenie z wlasnym Gewerbe. ale niemieckie  tak placa. W tej miejscowosci jest polka, nie ma wolnego czasu, razem z nia chodzi na zakupy, ale nie ma domu z ogrodem i tyle dostaje. Ma ubezpieczenie zdrowotne w AOK. 

@LENA_57 my się z @erika napalamy na ofertę a Ty jednym postem gasisz wszystko -idz Ty do Straży Pożarnej pracowac:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam rowniez dwie polki , pracujace prywatnie biora po 1550 - 1600 na reke. od jednej osoby. I maja codziennie dwie godziny wolnego. Jak jade na zakupy to je widzie przy piekarni jak siedza i popijaja. One karte EKUZ zalatwiaja sobie same, sa na wdowich emeryturach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

Znam rowniez dwie polki , pracujace prywatnie biora po 1550 - 1600 na reke. od jednej osoby. I maja codziennie dwie godziny wolnego. Jak jade na zakupy to je widzie przy piekarni jak siedza i popijaja. One karte EKUZ zalatwiaja sobie same, sa na wdowich emeryturach. 

@LENA_57to Ty w jakiejś metropoli pracujesz ,,ja żywej duszy nie widzę a Ty tyle ludzi i jeszcze Polki,,,płaca dobra ,,mówisz wdowie emerytury,,,to żyć nie umierać ,fajnie mają ,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@LENA_57 my się z @erika napalamy na ofertę a Ty jednym postem gasisz wszystko -idz Ty do Straży Pożarnej pracowac:hahaha:

Blondi, erika, ale na co tu sie napalac. Ja brutto mam wiecej. Na same ubezpieczenia spoleczne idzie 300 euro. Ta oferta wcale nie jest taka atrakcyjna. Agencje od klienta  pobieraja grubo ponad dwa. 

Dziewczyny jak przejde na emeryture zaloze taka agencje i Was zatrudnie za 1400, nie bede zdzierac jak inni. :cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 a do emerytury to masz z 5 czy 10 lat? My z @erika może już popadamy w tym czasie -oby nie!!! Daj nam się ponapalać ,jak nie ma na kogo to chodz na coś-hahaha,,,:hahaha:

To Ty masz brutto bo już nie rozumie ,tak nakręciłas ,że zgłupiałam ,,chyba tam 1400 to netto -ja tak rozumię,,,:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blodni mala miescina, ale polek tu zatrzesienie. W tej malej miescie sa trzy domy Altesheim. Tam tez szukaja ludzi do pracy. A moj pdp znany jest w calym miescie, jak znim spaceruje ciagle spotyka jakiegos znajomego i tamten mnie informuje, ze tu polka, tam polka. Tym sposobem poznalam juz z 6 polek. Tylko ja nie mam czasu sie z nimi spotykac.Jak wyjezdalam do Polski na 4 tyg. rodzina chciala zatrudnic tu jakas z tych znajomych, ale jak zobaczyly ten dom i sie dowiedzialy co maja robic to szybko rezygnowaly, bo tam gdzie pracuja maja lepiej. 

Blondi, erika. Tam jest netto 1400, ale czy jest ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, wypadkowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie działa tam poczta pantoflowa ,,,pracują na czarno i się nie boją ,że ktoś je tego tamtego?

jeden o drugim wszystko wie ,,też fajnie ,LENA i nie ma co się dziwic ,że nikt nie chce isć na Twoje miejsce -mądre dziewczyny,,to nie znaczy ,że Ty głupia,,,Tobie się taka chałupa  podoba i to tolerujesz i akceptujesz i cenię Twój wybór,,ale mnie też do tej chałupy końmi nawet by nie zaciągnęli,,,ja wiem ,że mają okna na świat z wielkich tafli ale ja wolę swoje małe okienko w laptopie,na małe okienko musi być czas ,,,a tam przy tych taflach ni ma czasu,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...