Skocz do zawartości

Niemiecka oszczędność.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, maras1 napisał:

mój pedzio jak myje pdp tylek ,to używa tylko jednej rekawiczki,ręcznik do wycierania jest brudny od zaschnietego gówna,on mówi ,że to nie szkodzi bo jest suchy:d

Pewne typy z babrania się w gównie mają wieeele  przyjemności... O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

coś , czego nigdy nie widziałem-jak synek grzebie pdp w tyłku wkładając palec do środka ,to babcia wklada pdp swój palec do buzi i mówi ,że on tak lubi:d

Ojjj popadł Ty w niezłą tarabanię ....a tak na marginesie ,to ty musisz w tym cyrku uczestniczyć !? Asystować !? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Ojjj popadł Ty w niezłą tarabanię ....a tak na marginesie ,to ty musisz w tym cyrku uczestniczyć !? Asystować !? O.o

trzymam pdp,chyba po to aby nawet przy swojej demencji nie zaprotestował :d,mam kamienną twarz,opiekun z polski wszystko już widział,chociaz to nieprawda:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony jest ok,w ciągu dnia mam 7 godzin pracy,w tym posiłki,karmię pdp tylko rano ,transfer robimy razem z synem,zresztą dla mnie to nie problem,ale po co sie wychylać,jedzenie przgotowuje tylko dla siebie-śniadania i kolacje,karmię pdp tylko przy śniadaniu,lak jestem przy nim to podaje mu napoje:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, maras1 napisał:

ale z drugiej strony jest ok,w ciągu dnia mam 7 godzin pracy,w tym posiłki,karmię pdp tylko rano ,transfer robimy razem z synem,zresztą dla mnie to nie problem,ale po co sie wychylać,jedzenie przgotowuje tylko dla siebie-śniadania i kolacje,karmię pdp tylko przy śniadaniu,lak jestem przy nim to podaje mu napoje:d

Się naoglądasz chłopie :| Kamienna twarz, a w głowie wykrzyknik :o Tez to znam, choć nie w takim wymiarze... Kurcze przestańcie bo mój brat jutro po raz pierwszy jedzie do opieki i ja wątpię żeby był przygotowany na taką ewentualność :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Się naoglądasz chłopie :| Kamienna twarz, a w głowie wykrzyknik :o Tez to znam, choć nie w takim wymiarze... Kurcze przestańcie bo mój brat jutro po raz pierwszy jedzie do opieki i ja wątpię żeby był przygotowany na taką ewentualność :(

uprzedz chlopka na wypadek....kurs samoobrony niech sobie przypomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

uprzedz chlopka na wypadek....kurs samoobrony niech sobie przypomni

Ja wolałabym mu te ręce jakoś poskromić. Za dużo ma tam krzepy, a jeszcze dwuręczny i boks ćwiczył :( Mam nadzieję, że w razie W to tylko zwymiotuje :(  Młodsza siostrzyczka jestem, ale nakazałam mu być ze mną w stałym kontakcie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maras1 @NNNdanuta Też miałam takie sytuacje oszczędnościowo-tyłkowe, i w końcu chyba każdy opiekun się doczeka takiego chrzestu bojowego. Żoładek się wywraca jak sobie przypomnę i pojąć nigdy nie zdołam jak rodzina Pdp może w takim położeniu czepiać się o nadmiar zużytego papieru toaletowego, ale mnie też się czepiano i demonstrowano mi NA PACJENCIE taką : " oszczędność " czyli zużycie minimalnej ilości papieru - dwa, trzy listki...Ohyda. Jasne, że nie wszędzie tak było.

Gdyby mi kto to opowiedział to bym nie uwierzyła, ale sama to przeżyłam i nadal nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...