Skocz do zawartości

Opinie o agencjach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Agee napisał:

Proponuję pisać w tym temacie własne opinie o agencjach, ja od kiedy zmieniłam agencję czuję, że odżyłam:)

Chyba się urwałaś z choinki.Wszystkie agencje razem ,w jednym wątku.Przejrzyj dokładnie portal ,takich wątków mamy ,że Ho Ho.Nie mówiąc o ankietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Teresadd napisał:

Chyba się urwałaś z choinki.Wszystkie agencje razem ,w jednym wątku.Przejrzyj dokładnie portal ,takich wątków mamy ,że Ho Ho.Nie mówiąc o ankietach.

Co z tego ,kiedy opinii juz w nich nie ma zostały tylko bewartościowe ankiety,któe prawie nic nt danej agencji nie mówią.Juz pisałam,że to dziwaczny pomysł z tymi ankietami,bo to dla opiekunek żadne źródło informacji:(Do bani:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

@foczka63, mam podobne zdanie.

Szkoda, że nie ma "normalnych" pisanych opinii.

Fakt, można zobaczyć "rezultaty ankiety", ale bez szczegółów.

Zawsze jak coś dobrego, to idzie do kosza a zostaje ble ble ble:(Buuuuuu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od siebie, teraz jestem na wyjeździe z *usunięto nazwę agencji*, nie znam agencji idealnej, ale stawki mają dobre, jeśli chodzi o składki emerytalne to słabo, ale stan podopiecznej się zgadzał, a to dla mnie ważne, z uwagi na wcześniejsze kłamstwa innej agencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agee napisał:

Zacznę od siebie, teraz jestem na wyjeździe z *usunięto nazwę agencji*, nie znam agencji idealnej, ale stawki mają dobre, jeśli chodzi o składki emerytalne to słabo, ale stan podopiecznej się zgadzał, a to dla mnie ważne, z uwagi na wcześniejsze kłamstwa innej agencji. 

to Ci się udało :szydera: że wszystko się zgadza. Ja przejęłam sztelę od  zmienniczki ,która była z *usunięto nazwę agencji* ,a ja z innej Agencji  Stan pdp sie zgadzał ale na przystawkę było dużo dodatkowej pracy jak :gotowanie dla rodziny, praca w ogrodzie itd  Wyżej wymieniona Agencja wiedziała o tym ,ponieważ zgłaszały zmienniczki ,które przez to zwiewały że tak nazwę:szydera:   

Erika, kto jak kto, ale Ty chyba znasz nasze zasady?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki mają agencje do bani.Owszem podzwoniłam ,nawet testy językowe zaliczyłam na b.dobry ,no i zaczeły się panie gimnastykowac co ze mną zrobić.Stawka 1800 euro ,ale przy Zusie od 200 zł.i do dwóch osób ,wstawanie w nocy.

Jak bym chciała Zus od średniej krajowej to stawke mi pomniejszą o 450 euro.Czyli niech mnie w nos pocałuja ,bo zostaje po staremu tylko lepiej oferta finansowo wygląda.

Albo proponuja mi stawki sprzed 10 lat .Poszerzyłam horyzonty,każdy szuka czegos innego w agencji ,wiec wszystko wg .uznania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, Agee napisał:

Proponuję pisać w tym temacie własne opinie o agencjach, ja od kiedy zmieniłam agencję czuję, że odżyłam:)

Proponuję zapoznać się regulaminem i przejść do działu opinii. 

2 godziny temu, Agee napisał:

Zacznę od siebie, teraz jestem na wyjeździe z *usunięto nazwę agencji*, nie znam agencji idealnej, ale stawki mają dobre, jeśli chodzi o składki emerytalne to słabo, ale stan podopiecznej się zgadzał, a to dla mnie ważne, z uwagi na wcześniejsze kłamstwa innej agencji. 

@Agee, w dziale opinii możesz wypełnić szczegółowe ankiety opinii dotyczące obu agencji. Dzięki temu Twoja opinia będzie dużo bardziej szczegółowa i pomocna. Dlaczego podajesz jedynie nazwę agencji polecanej? Trochę to niesprawiedliwe, prawda? Przypominam, że nazw agencji na forum nie podajemy, by wyeliminować podejrzenia o intencje Autora. Do tego służy PW i dział opinii. Mamy nadzieję, że wzbogacisz go o przynajmniej dwie ankiety, za co z góry dziękujemy. 

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Zawsze jak coś dobrego, to idzie do kosza a zostaje ble ble ble:(Buuuuuu

Chyba już o ty rozmawialiśmy w innej części forum? Jeżeli poprzednie opinie były ok to chyba czytaliśmy różne fora. W razie dalszych wątpliwości zapraszam do działu pytań do moderacji. 

Reasumując, proszę korzystać z wyznaczonego miejsca. Ocenimy nowy system opinii pod koniec roku. Miłego wieczoru!

Z tego co widzę to to o ankietach i opiniach rozmawiamy w tym temacie: 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...