Skocz do zawartości

Konkurs Mundial2018


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, awe59 napisał:

Ja mam.....W szufladzie.....Z matury.....mogę Ci sprezentować.....raz użyte.....prawie nówki sztuki    :d

Na priv wrzucę Ci adres ....z Pl mi wyślesz ....Albo niee...jutro hulnę w miasto to se kupię ...na wszelki wypadek ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Rozrzutne jesteście, że hej...:szydera: I urokliwe przy tym...:szydera: I kuszące również...:szydera: 

Mhmmm....bardzo kuszące . Kusimy do złego :szydera:

Idę spać ....Dobranoc

A w temacie ; fajny mecz ogladałam Urugwaj - Rosja ....Rosja dostała w dupę ....3 : 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nooo wiem...cisza w miescie jak makiem zasial...trawia...troche glupio jak na mistrzow swiata az tak szybko odpasc...

 

Kobito, ostatni raz sie tak cieszyłam z roweru Wigry na komunię :):)

Niemców osobiście lubię, ale nie będzie mi się teraz szefuncio w twarz śmiał, tylko ja jemu  :):)  :)

Jeszcze tylko szkoda, ze Argentyna wczoraj ostatkiem sił wyszapała ten awans :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ewal8 napisał:

Kobito, ostatni raz sie tak cieszyłam z roweru Wigry na komunię :):)

Niemców osobiście lubię, ale nie będzie mi się teraz szefuncio w twarz śmiał, tylko ja jemu  :):)  :)

Jeszcze tylko szkoda, ze Argentyna wczoraj ostatkiem sił wyszapała ten awans :)

inne druzyny mnie interesuja ja nie jestem tez zadnym fanem futbolowym ot obejrzalam bo...wypadalo ...splynelo jak po kaczce...mnie bardzie poirytowala nasza ekipa...na obcych boiskach graja jak szaleni ale na swoim podworku..dooopa...albo im za malo placa albo nie wiem co..nawalka?? nie wydaje mi sie zeby on tu ponosil wine w calosci...moze to nasza narodowa zawisc?? ze lewy ma miliony na koncie ze chlopcy z ferajny zarabiaja krocie a ci inni juz nie?? nie wiesz o co kaman...zawsze chodzi o kase...a na nowego selekcjonera bedziesz ty ja i inni zarabiac bo on tez nie bedzie pracowal za darmo..no przecie jarek z emerytury rzadowej nie dolozy co nie?

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie taki kibic jak z koziej d*** trąbka, ale dziś oglądałam Niemców.

Co prawda, nie spotkałam się tu z wyśmiewaniem gry Polaków i ich szybkim odpadnięciem, a nawet syn dziadka sam mówił kilka dni temu,  że w poprzednim meczu Niemcom się upiekło i nie wiadomo, jak długo pograją, mimo to trochę się cieszę, bo spadli Niemcy na ziemię.....z wysoka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Basiaim napisał:

Ze mnie taki kibic jak z koziej d*** trąbka, ale dziś oglądałam Niemców.

Co prawda, nie spotkałam się tu z wyśmiewaniem gry Polaków i ich szybkim odpadnięciem, a nawet syn dziadka sam mówił kilka dni temu,  że w poprzednim meczu Niemcom się upiekło i nie wiadomo, jak długo pograją, mimo to trochę się cieszę, bo spadli Niemcy na ziemię.....z wysoka.

A ja naprawdę chciałam im kibicować ale jak przeczytałam te wszystkie prześmiewcze komentarze na temat naszej drużyny , to zaczęłam im życzyć przegranej :$ I teraz cieszę się jak dziecko , że jadą do domu :oklaski::oklaski::oklaski:Teraz nasz powrót do domu jest jakiś taki mniej bolesny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wichurra napisał:

A tam - a mi ich szkoda. Byli lepsi w tym meczu i nie zasłużyli na wypad z imprezy.

Teraz oglądam moją Brazylię :)

Wg mnie nie byli lepsi , a też nie mieli szczęścia . Słynne  powiedzenie „ 22 - óch biega za piłką , a w końcu i tak wygrywają Niemcy” , niestety tym razem nie spasowało. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Margaritka napisał:

Wg mnie nie byli lepsi , a też nie mieli szczęścia . Słynne  powiedzenie „ 22 - óch biega za piłką , a w końcu i tak wygrywają Niemcy” , niestety tym razem nie spasowało. 

Ponoć to pierwszy raz od 80 lat, taka sromotna porażka dla Niemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Margaritka napisał:

Wg mnie nie byli lepsi , a też nie mieli szczęścia . Słynne  powiedzenie „ 22 - óch biega za piłką , a w końcu i tak wygrywają Niemcy” , niestety tym razem nie spasowało. 

Byli - nie byli - najważniejsze, że Brazylia była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...