Skocz do zawartości

Konkurs Mundial2018


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wichurra....no o to biega ...o to zadzieranie nosa ....Przykład : pierwszy przegrany mecz Niemców ....Polaków również ....Córka PDP-go : ale nasi przegrali o jedną bramkę mniej niż Polacy ....i ...wredny uśmieszek na jej licu zabłysnął :szydera:....W tamtym momencie bardziej podobała mi się wypowiedź PDP-go . Przed meczem Niemcy - Meksyk : tato , kto wygra dzisiejszy mecz ...no ktooo ?.....odpowiedź pana dra: Meksyk musi wygrać ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wichurra napisał:

  

Fajny ktoś tekst podłożył :D :D i temu "ktosiu" wódki dać, bo dobrze prawi.

 

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/mundial-2018/eksperci-o-grupowych-rywalach-polski-w-grupie-h-na-ms-2018/m156b5h

A tu są opinie ekspertów na temat naszej grupy. Podobno nie było w niej z kim przegrać. Ja już nie mówię o dziennikarzach, którzy naszych na podium widzieli i tak w telewizji jak i w prasie chwytliwymi nagłówkami i tytułami nadzieję rozbudzali.

Jeszcze raz mówię: pokora, ciężka praca, mniej gwiazdorzenia - wtedy sukces sam nadejdzie.

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się już nie odnosić i nie wyrażać na temat gry naszego "zespołu " ,ale właśnie trwa konferencja prasowa z Nawałką i Lewym i ... nie mogę zdzierżyć tych " tłumaczeń" ,że graliśmy całym sercem,że byliśmy mentalnie świetnie przygotowani ,że zrobiliśmy wszystko na co było nas stać ,że był opracowany pomysł!? ...no,żesz .....pi,pi,pi...to ,to....pomysłem było na cofanie się i podawanie piłki do Szczęsnego!!!!???? I pieprzenie,że przegraliśmy z doskonałą Kolumbią !!!! STYL przegranej się liczy , zaangażowanie ... litości!!!!

Kury szczać prowadzać ,a nie za piłkę się brać ...Ufff.>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wichurra napisał:

A mnie to przekonuje. Widać było, że brak im umiejętności. No bo przecież powodem nie jest chyba brak chęci. Mundial to marzenie każdego piłkarza - tam zdobywa się chwałę, tam tworzą się legendy i tam można się dobrze sprzedać. 

Mnie to też przekonuje. Nadzieje nasze rozbudzone były przez pseudoekspertów i niestety media – co ciekawsze te same media, które teraz psy i koty na drużynie wieszają.

Osobiście uważam, że jeśli chodzi o Lewandowskiego dał z siebie wszystko i dałby więcej, gdyby częściej był przy piłce. No ale niestety, najpierw musiał sobie ją wywalczyć, a potem wrócić do roli napastnika. Chłopak jest genialny, ale tego to by nawet cyborg nie dźwignął. Reszta zawodników technicznie i fizycznie odstawała od przeciwników– nie ma się co czarować.

Generalnie ten mundial to jedna wielka niespodzianka. Drużyny mniej utytułowane idą do przodu jak burza, mimo że nie pompuje się w nich grubych milionów. Łomot dostają drużyny, które są o wiele niżej w rankingu FIFA.  Taka Argentyna na 5 miejscu w rankingu, a baty zebrała niezłe. Z kolei Japonia daleko w tyle w tym rankingu, a na mistrzostwach pięknie gra.

Mam nadzieję, ze mundial rzutem na taśmę wygra właśnie jakaś nisko oceniana drużyna i gigantom utrze nosa. Niemcom  zwłaszcza.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, ewal8 napisał:

Mnie to też przekonuje. Nadzieje nasze rozbudzone były przez pseudoekspertów i niestety media – co ciekawsze te same media, które teraz psy i koty na drużynie wieszają.

Osobiście uważam, że jeśli chodzi o Lewandowskiego dał z siebie wszystko i dałby więcej, gdyby częściej był przy piłce. No ale niestety, najpierw musiał sobie ją wywalczyć, a potem wrócić do roli napastnika. Chłopak jest genialny, ale tego to by nawet cyborg nie dźwignął. Reszta zawodników technicznie i fizycznie odstawała od przeciwników– nie ma się co czarować.

Generalnie ten mundial to jedna wielka niespodzianka. Drużyny mniej utytułowane idą do przodu jak burza, mimo że nie pompuje się w nich grubych milionów. Łomot dostają drużyny, które są o wiele niżej w rankingu FIFA.  Taka Argentyna na 5 miejscu w rankingu, a baty zebrała niezłe. Z kolei Japonia daleko w tyle w tym rankingu, a na mistrzostwach pięknie gra.

Mam nadzieję, ze mundial rzutem na taśmę wygra właśnie jakaś nisko oceniana drużyna i gigantom utrze nosa. Niemcom  zwłaszcza.

W sumie też się zgadzam co do Lewandowskiego. Chociaż nie bardzo mu ta gra w głębi pola wychodziła, to on w ogóle nie powinien tego robić. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ,Nawałka twierdził,że fizycznie byliśmy świetnie przygotowani ...to ja chyba inny mecz oglądałam ... nawet nie próbowali biec za przeciwnikiem i ograć go ,ale za to " odprowadzali wzrokiem" ...świetna tężyzna fizyczna . Oczywiście,że balon był rozdmuchany do granic możliwości ,ale ja jako kibic oczekuję ducha walki , której tam nie było , i szczerego wyznania win po klęsce ,tak od trenera ,jak i zawodników .A tak pozostał tylko żal i wstyd,bo przegrać można (a to jest normalne w sporcie ) z KLASĄ....a tego tam nie widziałam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Miałam się już nie odnosić i nie wyrażać na temat gry naszego "zespołu " ,ale właśnie trwa konferencja prasowa z Nawałką i Lewym i ... nie mogę zdzierżyć tych " tłumaczeń" ,że graliśmy całym sercem,że byliśmy mentalnie świetnie przygotowani ,że zrobiliśmy wszystko na co było nas stać ,że był opracowany pomysł!? ...no,żesz .....pi,pi,pi...to ,to....pomysłem było na cofanie się i podawanie piłki do Szczęsnego!!!!???? I pieprzenie,że przegraliśmy z doskonałą Kolumbią !!!! STYL przegranej się liczy , zaangażowanie ... litości!!!!

Kury szczać prowadzać ,a nie za piłkę się brać ...Ufff.>:(

Ooo....to....to....albo krowy pasać....:d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, awe59 napisał:

Tiaa.....A ja będę krolewną Snieżką.....tralalalala......:trele:

To jeszcze nie jesteś królewną .....popatrz ...ja myślała , że jesteś ....a tu zonk :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Jak Twoje cudnej urody oczęta ? Lepiej ?

Lepiej ....Już nie pieką tak jak wczoraj . Cały czas przemywam czarną herbatą ....Wcale na cudne nie wyglądają ....małe jakieś ...podpuchnięte ...czerwonawe ....Nie ma bata ...ktoś mnie urzekł !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lepiej ....Już nie pieką tak jak wczoraj . Cały czas przemywam czarną herbatą ....Wcale na cudne nie wyglądają ....małe jakieś ...podpuchnięte ...czerwonawe ....Nie ma bata ...ktoś mnie urzekł !:szydera:

Pewnie tak.....:szydera: jakaś zazdrosna lalunia urok rzucila.....:d czerwone chroni od uroków....najlepiej majtki....:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...