Skocz do zawartości

Konkurs Mundial2018


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, foczka63 napisał:

Chcecie jeszcze typować trzeci mecz z Japonią w czwartek?Pozycji Polski na Mundialu on już nie zmieni,ale może zmieni ranking konkursowy.:)

Czwartek 16.00 Polska -Japonia-ja sobie poza konkursem wytypuję 1:1 :)

To może w curlingu sobie potypujemy .:szydera:.... podejrzewam,że nawet honoru nie uratują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Ja tez sobie wybiore ulubiencow wg swojego uznania. Jeszcze nie wiem jaka druzyna jest najbardziej seksowna:hura:

A tak się cieszyłam ,tak się cieszyłam ...jak mi Biedronka wysłała SMS ,że za każdą bramkę Polaków płaci bonem towarowym na ....5 zł :szydera: :szydera: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A tak się cieszyłam ,tak się cieszyłam ...jak mi Biedronka wysłała SMS ,że za każdą bramkę Polaków płaci bonem towarowym na ....5 zł :szydera: :szydera: :szydera:

No widzisz ....dziecinko ...nawet Biedronka im nie wierzyła i dlatego  obietnicami szastała  ...Tylko my tutaj takie naiwne byli :(.....

Dobranoc ...oczka mnie bolą

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

A ja będę kibicować Niemcom :p

Uważaj bo germanie mogą skończyć tak samo jak Polacy:szydera:

A swoją drogą to selekcjonera na zbitą mordę wy..........ać

Jak popatrzyłem jak nasi grali już do pierwszej bramki to straciłem nadzieje, jeden haos

Zamiary były dobre, nawet niemcy obstawiali polskę i co? jajco, nic nie pomogło

Kurde podwórkowa drużyna gra lepiej, co z tego ze mamy uzdolnionych piłkarzy?

Nie umiemy grać zespołowo, a zresztą co ja się będę denerwował

Ale wkurwa mam jak z Berlina do Warszawy:przekleństwa:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, foczka63 napisał:

Chcecie jeszcze typować trzeci mecz z Japonią w czwartek?Pozycji Polski na Mundialu on już nie zmieni,ale może zmieni ranking konkursowy.:)

Czwartek 16.00 Polska -Japonia-ja sobie poza konkursem wytypuję 1:1 :)

Przy takiej grzę to i od Japońców wpiernicz dostaniemy:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Ja tylko powiem tyle, z tego, ,szczęścia "opierdoli......łam zajączka wielkanocnego czekoladowego, a co tam, stary już był :smutek:

A co on Ci zawinił ....ten zajączek wielkanocny , żeś go cyt. " opierdoli......" ? .....Basiuniu ....toż on niewinny ....słodziutki taki ...a Ty jego z grubej rury ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co on Ci zawinił ....ten zajączek wielkanocny , żeś go cyt. " opierdoli......" ? .....Basiuniu ....toż on niewinny ....słodziutki taki ...a Ty jego z grubej rury ?!

No już lepiej zajączka niż Pdp :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A wyszło sręknie a nie pięknie i ....abyśmy zdrowi byli Mirelle'o ....i ojrasy na konto wpływały ....:cmok:

 

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co on Ci zawinił ....ten zajączek wielkanocny , żeś go cyt. " opierdoli......" ? .....Basiuniu ....toż on niewinny ....słodziutki taki ...a Ty jego z grubej rury ?!

Dlatego że słodki, to go zeżarłam, musiałam sobie zapodać endorfiny, a innego sposobu nie znalazłam Barbarko 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

Pdp to mnie uspakajały i pocieszały 

Moja podopieczna nie oglądała meczu, ale wiedziała jak ważny jest on dla mnie, więc taktownie o19.30 udała się w bety. Dziś rano pyta mnie jaki wynik, ja mówię: jedziemy do domu, a ona ze strachem w oczach: ale Ty nie?? :)

A odnośnie występu naszych na mistrzostwach: no cóż, od początku trzeba było mieć więcej pokory, przynajmniej byłby mniejszy wstyd...

A nie, już od samego losowania trąbić jaką mamy słabą grupę i że wychodzimy z niej w cuglach, że w ogóle jedziemy po złoto i takie tam. Jedynie Lewy stopował i cały czas powtarzał, że nie jesteśmy faworytami. Jego najbardziej mi żal, w kontekście planów transferowych i przyszłości zawodowej. Sam jednak meczu nie wygra, choćby na rzęsach stawał.

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Pdp to mnie uspakajały i pocieszały 

Nie ...niech im Basiunia nie wierzy ! ....Pewnie tak samo pocieszały i uspokajały jak my Polacy Niemców ....czyli " ojej ...szkoda ...ojejku jak pięknie " a w myślach ...; " a żebyśta w dupę dostali ...za nasz krzywdy ...za wojnę ...za wrednych PDP ...i ...żebyśta nosów nie zadzierali ! " .....Te Twoje Basiunia pewnie tak samo ...ino odwrotnie ...: " za to , że my wojny z wami nie wygrali ...za wredne opiekunki ...wystrojone jak na pokaz mody jakiejś ! " ....Noo..takie te nasze współczucia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ewal8 napisał:

Moja podopieczna nie oglądała meczu, ale wiedziała jak ważny jest on dla mnie, więc taktownie o19.30 udała się w bety. Dziś rano pyta mnie jaki wynik, ja mówię: jedziemy do domu, a ona ze strachem w oczach: ale Ty nie?? :)

A odnośnie występu naszych na mistrzostwach: no cóż, od początku trzeba było mieć więcej pokory, przynajmniej byłby mniejszy wstyd...

A nie, już od samego losowania trąbić jaką mamy słabą grupę i że wychodzimy z niej w cuglach, że w ogóle jedziemy po złoto i takie tam. Jedynie Lewy stopował i cały czas powtarzał, że nie jesteśmy faworytami. Jego najbardziej mi żal, w kontekście planów transferowych i przyszłości zawodowej. Sam jednak meczu nie wygra, choćby na rzęsach stawał.

 

 

Aż tak dużo przed mistrzostwami nie śledziłam informacji, ale nie słyszałam nigdzie, żeby na pewniaka tam nasza drużyna jechała. Wręcz przeciwnie - mówiono, że ta grupa to wielka niewiadoma, specjaliści mówili, że sukcesem będzie już wyjście z niej. 

Lewy wczoraj też nie zabłysnął. Wprawdzie on ma dostawać piłki w pole karne i strzelać, a wczoraj musiał schodzić niżej i walczyć sam o te piłki, ale z tych walk nic nie wynikało - podania miał niedokładne, utrzymać się przy piłce nie potrafił. Nie widać było jego geniuszu. Ale też mi go trochę żal - wczoraj czytałam, że jakiś tam znany były piłkarz niemiecki powiedział, że gdyby Niemcy mieli Lewandowskiego w zespole, byliby niepokonani. U nich znowu mają dobrych pomocników, ale brak im rasowego napastnika. Tam podania w pole karne są dobre, tylko nie ma ich kto wykończyć. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie ...niech im Basiunia nie wierzy ! ....Pewnie tak samo pocieszały i uspokajały jak my Polacy Niemców ....czyli " ojej ...szkoda ...ojejku jak pięknie " a w myślach ...; " a żebyśta w dupę dostali ...za nasz krzywdy ...za wojnę ...za wrednych PDP ...i ...żebyśta nosów nie zadzierali ! " .....Te Twoje Basiunia pewnie tak samo ...ino odwrotnie ...: " za to , że my wojny z wami nie wygrali ...za wredne opiekunki ...wystrojone jak na pokaz mody jakiejś ! " ....Noo..takie te nasze współczucia :szydera:

A wiesz, że mam tak właśnie jak piszesz :)

Nawet lubię drużynę niemiecką i lubię ich mecze oglądać, ale wkurza mnie że ci normalni Niemcy później tak nosa zadzierają, że oni zawsze muszą najlepsi być - więc dla utarcia im nosa wolę żeby Niemcy przegrywali :)

Zresztą moja ukochana drużyna na każdym mundialu to Brazylia - a im gorzej Niemcy zagrają, tym większe szanse mają Canranihos. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...