Skocz do zawartości

W domu.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przeżdżka rowerowa szybciorem się zakończyła.Zapowiadana nawałnica przyszła trochę prędzej ,niż spodziewałam się tego.Ostatnie 300 metrów już nie dało rady jechać.Obsypana piachem,kurzem i wszelkim badziewiem fruwającym wkoło doszłam do domu.Trochę połamało knary drzew.Wody niet,prąd z przerwami.I wreszcie pada deszcz.I o dziwo już spokojnie bez gradu i dalszych szkód.W domu gorąco jak w termosie.Ale wreszcie można wyjść przed dom i pooddychać rześkim powietrzem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć wszystkim. Długo mnie tu nie było i powiem wam, że mam kłopoty w poruszaniu się po forum :szydera: Nadal się urlopuję i jest mi z tym baaardzo dobrze. Jesień piękna za oknem, słoneczko świeci - nic tylko chwilo trwaj. Zaczynam powoli myśleć o robocie ale zobaczymy co wyjdzie. Nie mam parcia na wyjazd. Jak mi się nie trafi to co chcę, to wyjadę po nowym roku. Długi odpoczynek dobrze robi na wszystkie "głowy" obojętnie gdzie są usytuowane O.o Po prawie 6ciu latach wypadów do DE przypomniałam sobie jak to jest być w domciu na spokojnie. 

Pozdrawiam wszystkich, pracujcie dzielnie a ja...... zobaczę co wyjdzie. Jak na razie to albo mnie się nie podobała oferta albo ja się nie podobałam rodzinie ( no coś podobnego !   )  więc zobaczymy co czas przyniesie. 

Papa :cześć:

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Mycha napisał:

Pozdrawiam wszystkich, pracujcie dzielnie a ja...... zobaczę co wyjdzie. Jak na razie to albo mnie się nie podobała oferta albo ja się nie podobałam rodzinie ( no coś podobnego !   )  więc zobaczymy co czas przyniesie.

Bo ta atrakcyjna oferta dopiero przyjdzie, lepiej wczesniej niech się wszystko nie podoba,,no chyba zęby masz i włosy,:haha: czego wymagają rodziny? no są rodziny i rodziny, :przekleństwa: , biegusiem super foto ,co to wygładzi tu i tam, żartuję. odpoczywaj a robota sama będzie się pchac do Ciebie,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi tak na poważnie to oferty mi jakoś nie podchodzą albo się rozleniwiłam. Jak czuje coś nie tak to rezygnuję. No i nie mam parcia na wyjazd. Nie narzekam na brak ofert, marudzę bo to nie to co chcę. A wiesz, jechać i się męczyć to już nie dla mnie. Ja starsza pani jestem :haha:i chcę pracować a nie ..... no takie tam :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Teresadd napisał:

@Mycha witaj.Ostatnio we mnie coś pękło przed wyjazdem.Tylko nie mam komfortu finansowego ,żeby siedzieć w domu.A może roboty poszukać w Polsce?.Tylko za ile.?

Tereniu nie pękaj. W Pl nie zarobisz, no nie wiem czy tez nie pękniesz po czasie. Musisz trafić na spokojne miejsce. Wtedy wszystko Ci się poukłada. Cierpliwości :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

Od niedzieli w nowej pracy.Trafiłam chyba dobrze.Oby nic się nie zmieniło.

Ma być dobrze ,,powiedz sobie ,że to super miejsce i będzie dobrze,,przeszłas już za dużo aby znowu w jakies gó,,,o trafić,,powodzenia i cudownego miejsca,,będzie dobrze:tak:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, witam. Trochę was poczytałam, wiecie jak to w domku jest. Nie ma za bardzo czasu i ochoty na "zaśmiecanie" sobie głowy myśleniem o robocie. Do końca roku zostaję w domciu :d wybyczę się do bólu gnatków moich :szydera: No nie powiem żeby mi z tym źle było. Boję się tylko, że za bardzo mi się spodoba taki luzik. Zobaczymy. Jak dostanę parcie na robotę to zacznę się konkretnie rozglądać po agencjach. 

U mnie, po 2-3 dniach okrutnie szarej i zimnej pogody, wyszło słoneczko. Na wszystkich świętych ma wrócić złota polska jesień :328_white_sun_small_cloud: a co potem nie wiem. 

Pracujcie dzielnie i trzymajcie się zdrowo, bo bez tego to dooopa :cześć: Pozdrowionka. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@Mycha zapomnisz jak opieka wygląda  jak ja ,,podaj piątkę,,:oklaski:  robaczki a wiecie,że najlepsza praca to porą zimową,,krótki dzień ,nie jeden PDP wraz z ciemnością na zewnątrz śmiga w bety,,

Moja babka o 22 ląduje w piernatach. Na siłę!  Ale gdybym jej pozwoliła to siedziałaby do 2 albo 3 rano. Lecz nie ze mną te numery:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tak markotnie.Najlepiej będzie jak położę się do łózia z czytnikiem.Za oknem mgła jak mleko.Właściwie to bez różnicy bo i tak ciemno.Właściwie to już pora na jesienne smuteczki:tak2:  I tak najbardziej podoba mi się obietnica 20'C -lada moment.I tego się trzymamundefined

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blondi napisał:

@Mycha zapomnisz jak opieka wygląda:szydera:  jak ja ,,podaj piątkę,,:oklaski:  robaczki a wiecie,że najlepsza praca to porą zimową,,krótki dzień ,nie jeden PDP wraz z ciemnością na zewnątrz śmiga w bety,,

Niee no, tak dobrze to nie będzie :haha:Jakieś pieniążki trzeba będzie zarabiać, tylko już nie tak intensywnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z domowych pieleszy:)

Podróż miałam wyjątkowo długą i paskudną,jak nigdy:( 

W domu czas jabłkowy:):):)Oraz grzybowy- noce jeszcze ciepłe i są skubańce:)

Wyprawa do Wro przesunięta w czasie  na koncówkę miesiąca z przyczyn tzw.formalnych:)

Być może BN spędze w domu bo zmienniczka wyraziła chcęć pozostania po raz kolejny.Więc jak planów nie zmieni to do prayc dopiero po NR...:):):):)Mnie pasi ,a jakże:)

Czasem zajrzę sprawdzić czyście grzeczni są,ale założenie jest takie ,że robię reset od kompa:)

Do następnego:)

Ps.Tereniu,dzieki za poinformowanie towarzystwa:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Przełóż wyjazd do Wrocka na drugą połowę grudnia. :haha:

Nie da rady:( Przełożyliśmy  na po 20.11 bo przylatuje Foki syn z żona i dzieciakami,chcemy sie z nimi zobaczyć i dlatego bo mieliśmy jechać dziś.W grudniu wyjazdów nie planujemy żadnych ,chyba że mus jaki będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...