Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Teresadd napisał:

@Krista  bo Barabara i Sayonara mają kwarantannę od forum.Nie wiem na ile.Reszta mniej ,czy więcej pisze coś tam.

Miłego dnia moja krajanko.

Barbara znowu????Normalnie recydywistka jakaś się z niej zrobiła.A takie to kiedyś było ciche i grzeczne.Ajajaj ,co to się porobiło:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lusi napisał:

@scarlett tak wiem ,przeciez tez codziennie sprawdzam kursy walut i sie orientuje , nie wiem skad ona dorwala te 5 zloty za 1 euro  chyba z kosmosu , bo w santander napewno nie bylo .  aleeeeeee   co mnie to obchodzi ......

W szoku jestem. Tak, wyjęłam z banku sandander! ;)

Aż nieprzyjemnie ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,zaległości odrobione ,mogę się przywitać ,jak należy.W dzień dyżuru kompa nie włączam po powrocie i wiecznie jestem do tyłu w kwestii aktualności na forum i nie tylko .Oczami wyobraźni widzę ,jak @Dodzisława czyta to i kwiczy ze śmiechu.Ha ha ha 

Niedziela ,co to zawsze spokojniejsza w firmie,spokojna tym razem nie była.Dwa zgony,niemal jeden po drugim i akcja z mieszkańcem o skłonnościach samobójczych plus to wszystko co jest codziennie do zrobienia,wszyscy mieliśmy dośc tego wczorajszego dnia:(

Dziś wstałam po piątej ,bo mnie marsz głodomora w kiszkach obudził,ha ha ha

Wszystko białe wokół i mleczna mgła.Te przymrozki zniszczą nam kwiaty na drzewkach owocowych:(Już tak ładnie wszysto zakwitło a tu taka niemiłaą niespodzianka kazdego dnia:(Buuuu

Ptaszkom mrozek nie przeszkadza,pasą się na trawce niczym miniaturowe krówki:)

Coś tam widziałam w TV ,że jakieś idzie ciepło,tylko gdzie ono jest,kurde blaszka.gdzie????

Poza tym trochę mam nerwa ,bo zbliża pora montażu mojejwymarzonej kuchni ,jest jeszcze parę rzeczy do zrobienia a nasz Witia uziemniony ,boi się kontroli i nie może przyjechać prac dokończyć.

Wiadomośc dostałam od Kulkowej córki,że Kulencja odkrywa przed nowa opiekunką cały wachlarz swych negatywnych cech.Zrobiła się tak niedobra i złośliwa,że córka w szoku,że mamusia aż tak potrafi "życie " umilić....Już zapomniała jak to było wcześniej,ha ha .Interwencje prawie każdego dnia.Ale ,że nie ma ludzi niezastapionych ,to musi sobie z tym sama poradzić.

Pomysłu na obiad jakoś nie mam:(Zaglądam i zaglądam do lodówki i nic.Za to mam pomysła na sałatkę brokułowo - pieczarkową  i się zaraz za nią ,bo się mnie czeguś mokrego chce.

Idę kudłatego potwora przegonić po łąkach.Zajrzę potem.

Usunięto. Regulamin. Zapraszam z tym podobnymi uwagami do supportu.

(Paaaaaa

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniową porą :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich. Co się tu porobiło, o la Boga:kopara:aż mi szczęka opadła. Nie znam poprzedniego forum, żadnego Hiltona, więc nie wiem o czym mowa, ale widzę nowe twarze dążące do kłótni. Chyba trzeba zastosować taktykę uników i tak jak do tej wpadać się przywitać i basta:dobrze:. Szkoda, to chyba ten wirus tak nawyrabiał:smutek:, trzeba go potraktować z okrucieństwem:grzmotnąć:to może sobie pójdzie inne forum rozwalać. No nic, wypada mi życzyć miłego popołudnia wszystkim:cmok:

Kot 97.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie wiem ,,,zatkało mnie ,,,Witam serdecznie wszystkich:cmok:,,wpadłam pogwiazdorzyc,:szydera: a gwiazdorzenie u mnie polega na siedzeniu na kanapie,wsuwaniu orzeszków popijając wodą cytrynową, w między czasie torcik z kawą, obiadek i dalej kwarantanna ,ot i wszystko,,jeszcze głowa dobrze pracuje i nie mam zwidów w wymyślaniu sytuacji itd, to co robię to chętnie pokażę albo napiszę,ale czy warto wychodzić przed szereg?  wiem ,że NIE !!! już sama nie wiem co wolno a czego nie wolno,pogubiłam się na maxa,,

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2020 at 22:40, lusi napisał:

@Blondi moja corka dzis zaszalala .pytala mnie gdzie trzymam gumki  ,a jak znalazla gumke  ito razem cale pudlo innych rzeczy ,wiec zrobila sobie maske z kwiatkami 

93784422_3182274345138709_2478611401589915648_o.jpg

To ja taka twórcza nie jestem,,mam nadzieję,że te arabisze pomysły szybko znikną,,:haha: chodzi mi o maski,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi @Blondiczołem powiadasz, że siedzisz na kwarantannie ja siedzę w w pl.  chciałam jechać do pracy ale najwyraźniej się boję   nie wiem czy po przyjeździe do pracy muszę mieć kwarantannę? Różnie mówią i  piszą. @Blondi nie wiesz co z naszą @Serenity

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...