Skocz do zawartości

Zmienić jedną rzecz w umowie z agencją...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście miały zmienić tylko 1 rzecz w umowie to co by to było? Ale tylko jedną i byłaby respektowana.

Ja nie pieniądze, ale najbardziej czas pracy:

- stałe godziny pracy z dodatkami za ewentualne wstawanie nocne

- określone jasno godziny wolne, w tym 1 dzień weekendu.

----

masz racje....ale tych postulatów nazbierało by się więcej.Tylko ,że Agencje musiały by ze sobą solidarnie współpracować w tedy by to miało wszystko ręce i nogi a tak jedna z drugą prześcigają się w łapaniu klienta a nie mają na myśli dobra opiekuna(zaznaczam nie wszystkie) bo ktoś mi zarzucił ,że najezdzam na Agencje,Nie!Nie mam klap na oczach ,jeżeli jest coś pozytywnego to chwalę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chwilą wyjazdu brak odpowiedzialności za szkody. Zdarzyło mi się, że przed samą wypłatą dziadek poinformował agencję, że zapłaci tylko połowę, bo drugą połowę mu ukradłam. Nie wierzyłam. Mógł to posprawdzać. Teraz seniorów proszę o sprawdzenie wszystkiego i podpisanie mi że wszystko jest ok i nie mają żadnych strat. Agencja nie zapłaciła mi do dzisiaj. Nikt mnie tak nigdy nie oszukał i pomówił. I to po prawie miesiącu od zjazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chwilą wyjazdu brak odpowiedzialności za szkody. Zdarzyło mi się, że przed samą wypłatą dziadek poinformował agencję, że zapłaci tylko połowę, bo drugą połowę mu ukradłam. Nie wierzyłam. Mógł to posprawdzać. Teraz seniorów proszę o sprawdzenie wszystkiego i podpisanie mi że wszystko jest ok i nie mają żadnych strat. Agencja nie zapłaciła mi do dzisiaj. Nikt mnie tak nigdy nie oszukał i pomówił. I to po prawie miesiącu od zjazdu...
------

------wierzé nie wpadalaß mu w oko......samo æycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry. Ja chciałabym 1500 euro miesięcznie (obecnie mam 1100) i wszystko inne mogłoby zostać. Pozdr

 

Gdybyście miały zmienić tylko 1 rzecz w umowie to co by to było? Ale tylko jedną i byłaby respektowana.

Ja nie pieniądze, ale najbardziej czas pracy:

- stałe godziny pracy z dodatkami za ewentualne wstawanie nocne

- określone jasno godziny wolne, w tym 1 dzień weekendu.

 

Tak, są agencje, które to jasno oferują. Moja np. Choć mam tylko 1 dzień wolnego w miesiącu, ale spoczynek nocny i 2 godziny wolnego jest gwarantowane. Ten rynek agencji też musi walczyć o opiekunki. Warto sprawdzać co różni pośrednicy proponują. Oni też nie chcą niszczyć sobie "towaru" jakim my jesteśmy. Wydaje się, że jest coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...