Skocz do zawartości

Dwóch podopiecznych. Czy to za dużo na drugą w życiu sztelę?


Gość Anna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc szybko zleci to prawda i jak fajni ludzie to minie jak błyskawica.

Anka abyś wróciła do tych ludzi bo czytam,że oferta z dwoma PDP nie jest wcale taka zła.

-----masz racje -wcale nie jest tak żle tylko zależy w jakim stanie jest małżonka PDP...bo jeśli jest mobilna to nie chcę takich steli....katastrofa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc szybko zleci to prawda i jak fajni ludzie to minie jak błyskawica.

Anka abyś wróciła do tych ludzi bo czytam,że oferta z dwoma PDP nie jest wcale taka zła.

-----masz racje -wcale nie jest tak żle tylko zależy w jakim stanie jest małżonka PDP...bo jeśli jest mobilna to nie chcę takich steli....katastrofa!!!

Adamos, przecież Ania pisała, że seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i czasem rollatora. Trzeba czytać cały temat a nie tylko część ;)

[ Data: 27-03-2015, 17:38 ]

Aniu, jak pierwszy urlopik po ofercie? Już wiesz czy wracasz do rodzinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc szybko zleci to prawda i jak fajni ludzie to minie jak błyskawica.

Anka abyś wróciła do tych ludzi bo czytam,że oferta z dwoma PDP nie jest wcale taka zła.

-----masz racje -wcale nie jest tak żle tylko zależy w jakim stanie jest małżonka PDP...bo jeśli jest mobilna to nie chcę takich steli....katastrofa!!!

Adamos, przecież Ania pisała, że seniorka porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i czasem rollatora. Trzeba czytać cały temat a nie tylko część ;)

Nie daj boże aby seniorka była mobilna dla Adamosa-ale te baby weszły Ci za skórę,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że lepiej zarabiać 1200 niż 800, a skoro dziadek jest sprawny to tak jakbyś jechała tylko do jednej osoby. Jak już gabi wspomniała, upierzesz, wyprasujesz, ugotujesz, pogadasz i tyle. Powodzenia!

trzeba próbować :) 

ja jechałam do lezącej babci i chodzącego dziadka ...i tak było , z tym tylko ze przez cztery miesiące. dziadek momentalnie przestał chodzić i tera mam dwójkę leżących :(  ale to bardzo sympatyczni ludzie. miło sie u Nich pracuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może bym spróbowała pojechać do małżeństwa ,nie wiem co mnie teraz nowego spotka , na jakie ja fikołki trafię ale jestem ciekawska i lubię nowe wyzwania -zobaczymy.Też wszystko będzie zależec od wynagrodzenia i warunków mieszkaniowych.Tylko bez rodziny, bez kochanych synowych i córeczek. Marzy mi się taka ciepła i dobra podopieczna albo na chodzie podopieczny ,to chyba każdy z nas chciałby trafić na takich normalnych ludzi.Na pewno przy dwójce jest więcej pracy nić przy jednej osobie, a jeszcze ogarnąc w jednym czasie ich wybryki to też sztuka ,zależy tylko co im chodzi po głowie-hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...