Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Hejka kochana

Tłoczno tłoczno bo pada cały dzień i wszysycy w domach siedzą  

Miłego popołudnia ,idę słuchać "Erosa"

A ja se spora część  opuszka obcięłam czerwono mi nożyczkami ...to trzeba być mistrzynią no nie ?:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Wenusia napisał:

Ja też obstawiam na Włochy, tak 2-1  

Będzie ciężko bo obydwie drużyny są dobre, jedno tylko co może wpłynąć negatywnie na grę Włochów to to, że nie grają u siebie

Zobaczysz ile Włochów będzie a jacy oni głośni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tam ciekawego ? Opiekunki …

wrzuce coś z do przemyśleń… tak sobie patrzyłem na dziki świat :

on i ona

On - czarny z żółtym dziobem - trudno nie zauważyć jego a już znacznie trudniej nie usłyszeć … pięknie spiewa 

Ona  - szara, pewnie ma tez jakieś talenty ale w tym ujęciu wymowy nie zauważyłem 

On śpiewał i z wysoka absolutnie lśnił, ona udawała ze go nie widzi … szukała w ziemi ziarenek lub owadów. Niby nic, ale nawet moja obecność im nie przeszkadzała. Bardzo interesujący  świat 

7EBDE683-4CFD-4259-808B-E4163D89FF0D.jpeg

91341B1B-E323-40FA-BC44-3F2005924B06.jpeg

7BBD7161-1124-48F2-911A-F13B8357B597.jpeg

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

A ja se spora część  opuszka obcięłam czerwono mi nożyczkami ...to trzeba być mistrzynią no nie ?:szydera:

Posmaruj usta i zrób foto… Rossman nie zarobi - to jest jakaś myśl

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, agnes76/76 napisał:

Witajcie kawkę rozsyłam dla wszystkich

2d28c62388c7ed204edf2daac2825697.jpg

Ooo dzień dobry ranna ptaszyno  

U mnie też popadywuje od samego wieczora  

Kawkę zabieram, słonika całuję w trąbkę i lecę  

Miłego dnia również życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. U mnie leje :333_cloud_rain:i nie ma widoków na poprawę pogody dziś O.o. Kawę :kawa: biorę od @agnes76/76, dzięki :oklaski:i ciesz się że masz spokojne zlecenie:dobrze:. Pogody ducha wam życzę i miłego dnia :cmok:

 

24ce1feb506dae57d48edf58a8593fec.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Waldi napisał:

Posmaruj usta i zrób foto… Rossman nie zarobi - to jest jakaś myśl

Dobry pomysł, ale dobrze że tak nie zrobiłam bo synowa wpadła z owocami jeszcze by pomyslała że ja dziadka podgryzłam jako ta wampirzyca poza tym @Waldi nie będę robiła konkurencji naszej Agnieszce

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. U mnie leje :333_cloud_rain:i nie ma widoków na poprawę pogody dziś O.o. Kawę :kawa: biorę od @agnes76/76, dzięki :oklaski:i ciesz się że masz spokojne zlecenie:dobrze:. Pogody ducha wam życzę i miłego dnia :cmok:

 

24ce1feb506dae57d48edf58a8593fec.jpg

U mnie też leje i wieje @Janeczka1963angielska pogoga może ja nocą państwo zmieniłam ale łóżko nadal moje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Waldi napisał:

No co tam ciekawego ? Opiekunki …

wrzuce coś z do przemyśleń… tak sobie patrzyłem na dziki świat :

on i ona

On - czarny z żółtym dziobem - trudno nie zauważyć jego a już znacznie trudniej nie usłyszeć … pięknie spiewa 

Ona  - szara, pewnie ma tez jakieś talenty ale w tym ujęciu wymowy nie zauważyłem 

On śpiewał i z wysoka absolutnie lśnił, ona udawała ze go nie widzi … szukała w ziemi ziarenek lub owadów. Niby nic, ale nawet moja obecność im nie przeszkadzała. Bardzo interesujący  świat 

7EBDE683-4CFD-4259-808B-E4163D89FF0D.jpeg

91341B1B-E323-40FA-BC44-3F2005924B06.jpeg

7BBD7161-1124-48F2-911A-F13B8357B597.jpeg

Fajne zdjęcia  i oko fotografa czujne ☺️on najwyraźniej swoim śpiewem umila jej pracę a ona tylko udaje że nie słyszy i albo ją to cieszy   albo wkurzona jest, że jej wielbiciel  artystycznie uzdolniony a o robaki sama się musi zatroszczyć Wybiegłam do przodu z myśleniem ludzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Fajne zdjęcia  i oko fotografa czujne ☺️on najwyraźniej swoim śpiewem umila jej pracę a ona tylko udaje że nie słyszy i albo ją to cieszy   albo wkurzona jest, że jej wielbiciel  artystycznie uzdolniony a o robaki sama się musi zatroszczyć Wybiegłam do przodu z myśleniem ludzi

Ciekawe podejście do tematu  

 natura nie jest jednak tak skomplikowana Te krwiożercze zwierzęta „ludzie” często dopisują zmyślone historie…

… ot choćby historie o Modliszce :

Wklejony tekst poniżej, który jest oczywiście nieprawdziwy , choć mocno ugruntowany w przekonaniu społecznym

5061A91D-F150-4C85-AF24-CD28AC6497E7.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do przyziemnych spraw - ciąg dalszy przedstawienia

dwa zrzuty ekranu 

I dotyczy pierwszego akapitu, a II wiadomo

        W lipcu ubiegłego roku pytano - kiedy się to skończy, jest lipiec 2021… 

„Dlaczego koncern decyduje się na taki krok? Wszystko przez rozwijający się na świecie wariant Delta koronawirusa. Naukowiec wyjaśnił, że dzięki trzeciej dawce pacjenci mogą mieć nawet 5-10 raz więcej przeciwciał SARS-CoV-2.”

        A alfabet Ten ma wiele literek - obok można wpisywać sezony zachorowań na …kolejne szczepy ( tak jak to było w latach przedCovidowych z grypą) 

88FD41E2-B366-494C-A892-9F46654AFCC1.jpeg

77874437-1800-40AB-A487-BB974FFE201F.jpeg

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Waldi napisał:

A wracajac do przyziemnych spraw - ciąg dalszy przedstawienia 

W lipcu ubiegłego roku pytano - kiedy się to skończy, jest lipiec 2021… 

„Dlaczego koncern decyduje się na taki krok? Wszystko przez rozwijający się na świecie wariant Delta koronawirusa. Naukowiec wyjaśnił, że dzięki trzeciej dawce pacjenci mogą mieć nawet 5-10 raz więcej przeciwciał SARS-CoV-2.”

A alfabet Ten ma wiele literek - obok można wpisywać sezony zachorowań na …kolejne szczepy ( tak jak to było w latach przedCovidowych z grypą) 

88FD41E2-B366-494C-A892-9F46654AFCC1.jpeg

77874437-1800-40AB-A487-BB974FFE201F.jpeg

Czyli jak ktoś się załapał na Johnson&Johnson, to jemu wystarczy ta jedna dawka:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...