Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wenusia napisał:

A ja na ogórki mało solne :hura:

W sumie jestem mocno zaniepokojony - zwykle o tej porze śpisz (że nie śpisz jeszcze jestem prawdziwie kontent ☺️)  a tu jeszcze na ogórki masz ochotę -, z tych wszystkich ciast wymienianych wcześniej to ja też wolę Ogórki 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funny napisał:

Wlazłam do Takko....tylko nie krytykować mi tu proszę tego sklepu 3 pary gaci dresiaki bo  wygodne i do  biegania najlepsze można bez majtek jak kto taką wolę ma czy upodobania   ...2 bluzki jedna na ramiączkach 19.40 e no to tyle w temacie zakupowym

Zdolniacha zakupowa 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Waldi napisał:

Duże ciśnienie wewnątrz galkowe może spowodować odklejenie siatkówki ( to akurat całkiem poważnie) 

Co do dmuchania polecam inne sposoby ☺️

Hymm zaciekawiłeś mnie tymi... innymi sposobami zdradź troszku

... Na oczu zawsze uważam :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Waldi napisał:

W sumie jestem mocno zaniepokojony - zwykle o tej porze śpisz (że nie śpisz jeszcze jestem prawdziwie kontent ☺️)  a tu jeszcze na ogórki masz ochotę -, z tych wszystkich ciast wymienianych wcześniej to ja też wolę Ogórki 

@Waldi... To że mówię dobranoc o 20 albo i wcześniej, nie oznacza że idę nynki już :trele: muzyka, dobry film albo lektura" ciekawa też mają swoje miejsce i czas  

Ogórki dobre są :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wenusia napisał:

Hymm zaciekawiłeś mnie tymi... innymi sposobami zdradź troszku

... Na oczu zawsze uważam 

Należy zaczynać powoli, lekko nawilżonymi ustami.,. Albowiem pierwszy kontakt zawsze jest zaskakujący, oddech musi być wyważony by nie zwątlic już i tak mocno napiętej... By nie spłoszyć  już i tak mocno oczekiwanego naprężenia... 

... cdn

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc

5 minut temu, Wenusia napisał:

@Waldi... To że mówię dobranoc o 20 albo i wcześniej, nie oznacza że idę nynki już :trele: muzyka, dobry film albo lektura" ciekawa też mają swoje miejsce i czas  

Ogórki dobre są :oklaski:

No to rozumiem :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cmok:. Ciepło będzie :oklaski:. Dziś wstałam wcześniej żeby kawę zaserwować, a tu koleżanka @SYLWIAKmnie uprzedziła, nic to, życzę Ci szczęśliwej podróży, również @agnes76/76 szczęśliwej drogi. @Funny i @Wenusia nie zginęłam fajnie, że tęsknicie za mną, dziekuje za pamięć :cmok:. To jednak kawą:kawa:was też poczęstuję, a co:hura:. Niech jest wiecej:cmok:. Miłego dnia, to już środek tygodnia, więc do weekendu blisko:tak:. Niech się wam darzy:cmok:.

 

dzien-dobry_008.jpg

... W rogaliku dziurę @Funny zrobiła, kawa wypita a ogórków mało solnych już nie ma  

Chyba czas do łóżka... Ooo ktoś nawet zajumał poduszkę :szydera:

Jutro poproszę kawusię bezkofeinową :cmok:

Edytowane przez Wenusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Waldi napisał:

Dobranoc

No to rozumiem :oklaski:

Dobranoc

 

5 minut temu, Waldi napisał:

Należy zaczynać powoli, lekko nawilżonymi ustami.,. Albowiem pierwszy kontakt zawsze jest zaskakujący, oddech musi być wyważony by nie zwątlic już i tak mocno napiętej... By nie spłoszyć  już i tak mocno oczekiwanego naprężenia... 

... cdn

Orzesz Ty orzeszku :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie :d

Podobno nic nie jest nam darowane na zawsze ,więc trzeba się cieszyć z tego co mamy :hura:

Miłego i spokojnego dnia dla wszystkich Popływawało by sięKalimera Καλημερα GIF by Vimodji

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Funny napisał:

 

Gdzie Ty ptico latasz ?

Już Sofikles mnie też o to pytał  , ale  odpowiedzieć trudno,  bo za Chiny  Ludowe wzbić się  powyżej lamperii nie mogę . To przez beton na moich skrzydłach. Ktoś kiedyś niedawno mnie  do betoniarki wrzucił  . 

A tak na poważnie, to walczę  o termin lotu z Esky do pl ,  bo mi mieszają za bardzo w marzeniach.  

Dzień dobry Państwu :cześć2:. Miłego dnia życzę :cześć3:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, INEZ napisał:

@Janeczka1963 @Funny ale mi smaka narobiłyście ,chyba zwinę jakąś roladę na niedzielę .W de kupuje Paradisy i z Otkera ostatnio w Rewe kupowałam kremy o smaku białej czekolady i wanilowo -burbonowy .Pyszne są i robione na mleku ,na śmietanie zbyt ciężkie na moją wątrobęO.o

Myšlałam ,że mecz jakiś dzisiaj jest .Gdzie ja žyję i czym :mur:

Te desery to sam cukier,  jak dla mnie za słodkie:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agnes76/76 Nie stresuj się.  Ludzie nie zawsze wilkami są.  Jeden na milion jest dobry  i Ty tan właśnie jedziesz :d. Szczęściara. Będzie  kłopot ? Wesprzemy, pomożemy,  przytulimy:cmok:. Dasz radę , bo kto jak nie Ty?  Z pierwszym zleceniem jest jak z sexem. Najpierw  mówimy:  boję się , a potem  wołamy:  jeszcze. 

Ja miałam w planie tylko jeden wypad,  a trwa to już  ponad 5 lat. Jest ciekawie.  Ciągle coś  się dzieje.  Nie ma nudy, bo  POP  różni i choroby, i ich zachowania, i  też  zachowania rodzin.  Do tego  dochodzi  poznawanie siebie samego  i zwiedzanie świata 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...