Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wenusia napisał:

Choćby jeden ☝ a to już sukces

Idę spać, narobiłam się jak wół  

Ciacho upieczone, polewa później bo jeszcze gorące  

 

IMG_20210225_130636.jpg

Wygląda super ,,,,śpij a ja na rumaka i na świeży luft tu przysiadem tam zasiądę ,na lody pojadę ,kaczki pogonie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Wygląda super ,,,,śpij a ja na rumaka i na świeży luft tu przysiadem tam zasiądę ,na lody pojadę ,kaczki pogonie

Jedź jedź tylko nie zajedź.... za daleko  

Kaczki i inne stworzenia proszę mi nie poganiać, one niczemu winne że wiosna prawie i chce się.... żyć  

Miłego pedałowania

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

Jedź jedź tylko nie zajedź.... za daleko  

Kaczki i inne stworzenia proszę mi nie poganiać, one niczemu winne że wiosna prawie i chce się.... żyć  

Miłego pedałowania

My się tak gonimy nawzajem ,,,no kogoś muszę gonić a i chętnie pouciekam komuś to taka gra czekaj z ciastem a @waldiroomsię w swoim roomie pozamykał i pewnie pod kołderką kabanoski wcina tajniacko

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Skoro niezwykle skuteczne wietrzenie wiosennym, wspaniałym powietrzem, przy cudownej pogodzie, to do końca.

Widziałem Twój powyższy wpis zaraz po opublikowaniu.
Nie zareagowałem celowo,
by właśnie nie wyjść na zadufanego pyszałka,
który wyczekuje, by go uniżenie przepraszać.
Sens męskiej solidarności istnieje. Ja to wiem.
Odleżało swoje, Twoje dobre słowo, doczekało "wietrzenia" komnat, więc również i Tobie dziękuję.
Błądzić, rzeczą ludzką. Na przepraszam nieliczni potrafią się zdobyć i pokazać swoją wielkość.
Koniec cukrowania

 

No to gites

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Funny napisał:

My się tak gonimy nawzajem ,,,no kogoś muszę gonić a i chętnie pouciekam komuś to taka gra czekaj z ciastem a @waldiroomsię w swoim roomie pozamykał i pewnie pod kołderką kabanoski wcina tajniacko

Króliczka goń

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Wenusia napisał:

Nasz Szpaczek @waldiroom zaspał  

... Ja choć ostatnio nie wstawiam, ale zawsze słucham :love:

W nocy czuwałem bo wiesz pełnia...  wampy  jakieś mnie nachodziły oj ciężko było, ciężko i długo się opierałem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Choćby jeden ☝ a to już sukces

Idę spać, narobiłam się jak wół  

Ciacho upieczone, polewa później bo jeszcze gorące  

 

IMG_20210225_130636.jpg

To ja się na samą polewę pisze

( czekoladowa ? mam nadzieje )

Jo!  ja z ciasta to najlepszej te dodatki lubie... Np ciasto z kruszonką - to ja tylko kruszonkę zwykle wyjadam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się z lekka wk.....am!Dzwonie do firmy w sprawie transportu i dowiaduję się że wracam do domu nie w niedziele wieczorem tylko w poniedziałek.Czort eie o której godzinie bo"wie pani ,teraz jest problem ze znalezieniem transportu...Pani zmienniczka jest w Niemczech ,ale rodzina zażyczyła sobie testu na Covid i z nim też jest problem żeby zrobić..."zastanawiam się gdzie w niedzielę będzie spać jedna z nas bo jedno łóżko PDP a drugie dla opiekunki...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, waldiroom napisał:

To ja się na samą polewę pisze

( czekoladowa ? mam nadzieje )

Jo!  ja z ciasta to najlepszej te dodatki lubie... Np ciasto z kruszonką - to ja tylko kruszonkę zwykle wyjadam

Ja też  

Mówisz i masz, tylko trochi dla innych zostaw do popołudniowej kawki

IMG_20210225_151100.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Patrycja781 napisał:

No i się z lekka wk.....am!Dzwonie do firmy w sprawie transportu i dowiaduję się że wracam do domu nie w niedziele wieczorem tylko w poniedziałek.Czort eie o której godzinie bo"wie pani ,teraz jest problem ze znalezieniem transportu...Pani zmienniczka jest w Niemczech ,ale rodzina zażyczyła sobie testu na Covid i z nim też jest problem żeby zrobić..."zastanawiam się gdzie w niedzielę będzie spać jedna z nas bo jedno łóżko PDP a drugie dla opiekunki...

To jest problem niestety, dlatego unikam takich sytuacji, choć gotowam się poświęcić jeśli zmienia mnie już zaprzyjaźniona opiekunka  

A nie ma tam salonu? 

A może pójdziesz do  pdp rodziny spać ?  Kieeeedyś miałam podobną sytuację ale nie skorzystałam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, waldiroom napisał:

W nocy czuwałem bo wiesz pełnia...  wampy  jakieś mnie nachodziły oj ciężko było, ciężko i długo się opierałem

To ja nie byłam oooo nie nie, ja o dziwo grzecznie spałam

Piętami trzeba było się zaprzeć

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Na szczęście nie zdążył. Lux, pięknie ci się otworzył i polewa dobra. Dziękuję.

Z termoobiegiem czy bz?

Z termo ☺ lubię jak  z wierzchu jest chrupkie a w środku wilgotne

Trochę mało zamieszane, ale widelec mi się zsunął  

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...