Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

No cóż ja mam dzisiaj powiedzieć. Oprócz jak zwykle pięknie pachnącej forumowej kawusi jakiś, smród "podrażnił moje nozdrza,wczoraj mocno nadwerezone przez patyczki, które niezbyt delikatnie mi do nosa wpychali. 

Zrobiło się nie przyjemnie, a może jest właśnie przyjemnie, bo wróciło, , nowe" a właściwie stare, określenia nie użyje bo zbyt kulturalna jestem. 

Dzień dobry, kieruje do wszystkich ludzi. 

Dzień dobry szerokość życzę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek to jesteśmy dorośli i każdy wie co robi .Ja na pewno swojej w całej krasie nie wstawię bom piękniejsza w naturze ewentualnie mocno okrojoną ...mam.fajne pięty .To internet każdy może pobrać ,przerobić i oprawić w ramkę ,czy ja chcę na nocnym stoliku u kogoś wylądować ? Niekoniecznie .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Cześć @Funny

A wiosna, proszę Pani i komnat wietrzenie świeżym, wiosennym powiewem. 

No pogoda zaskakuje

 

Wietrze komnaty i umysł  cześć ☺️Serce otwarte ,ale strażnik przed nim stoi i lustruje kogo wpuścić a kogo odesłać ...z kwitkiem

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dobrze, że nie jestem rodowitym Japończykiem. Na samą myśł miałbym ekstazę uniesień.

A ja, Polak, zaraz przyziemnie dumam, czy masz bardzo spękane... .°

Leżę i wylogowuję się trwale✔

Do poczytania

R.

Moje pięty to nie rola Czy leżąc trening autogenny chodzi Ci po głowie ? Polecam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Sprytnie. Ale nie w tej lidze.
Nie umniejszaj odbiorcy.
Bardziej doceniaj drugiego.
To dobra strategia.
Wypróbowana przez historię wielu konfliktów.
Gdzie wódz-pyszałek, lekceważąc przeciwnika,
sromotnie się rozczarował, powracając z pola bitwy, siarczystymi mrozami w onucach.
Równaj w górę.
 

.........

Nie w tym kierunku brniesz "Mości Panie, jak wojownik na swym rumaku bronisz swego dzieła"... i dobrze czynisz, boć przeca wolność słowa jest....

... Jednakże uważam, że mylisz się co do mojej skromnej osóbki, ponieważ jestem z tych ostatnich, która chciałaby wyrządzić komuś krzywdę sortując  na wyższych czy niższych w tej kategorii, cokolwiek to znaczy...

Bądźmy konstruktywni w swych ocenach i cieszmy się życiem w realu i "łączach" , pieśćmy się słowem i duchem niekoniecznie prądem

Temat ten uważam za zamknięty ☺

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Dzień dobry A tu co się wyrobio☺️

Byr bry Rudzielcu 

Robi się robi, tzn pracuje się ciężko na chleb i wodę co by nie zabrakło w ciężkich czasach... Oby takie nie nadeszły

Miłego dnia i lektury życzę

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Funny napisał:

Co do fotek to jesteśmy dorośli i każdy wie co robi .Ja na pewno swojej w całej krasie nie wstawię bom piękniejsza w naturze ewentualnie mocno okrojoną ...mam.fajne pięty .To internet każdy może pobrać ,przerobić i oprawić w ramkę ,czy ja chcę na nocnym stoliku u kogoś wylądować ? Niekoniecznie .

Dokładnie tak trzymaj, a ja mam ładne Łoczy" i się nie chwalę Ooo ale Tobie pokarze bo mi też obiecałaś niekoniecznie pięty

IMG-20210218-WA0047.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wenusia napisał:

Dokładnie tak trzymaj, a ja mam ładne Łoczy" i się nie chwalę Ooo ale Tobie pokarze bo mi też obiecałaś niekoniecznie pięty

IMG-20210218-WA0047.jpg

Dobra niech leci naocznie po oczach ,obiecałam to daje ☺️

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Zgoda. Ale miałem już przyjemność oglądać fotografię całej postaci. Czy może się zmylam... ?

Zgadza się. 

Iiii...Nie wstydzę "pół forum" aktywnych w tymże czasie mnie widziało

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Jestem niezwykle rad i kontent, że można i w tą stronę, również razem i rozsądnie.

Jeszcze raz dziękuję. 

Za pociskanie:

przepraszam

i obiecuję pokój wieczysty.

Uwielbiam gdy u Kobiety chodzi rozum w parze z urodą. Rzadkość. (nie mam odpowiedniej emotki na wyrażenie mojej radości).

Wystarczy chcieć  

A może kompromis  

Rzadkość powiadasz... myślę, że takim nierzadkim" trzeba pomóc zrozumieć niekoniecznie :lanie: tym...

... ❤ podoba mi się, to moja wizytówka od zawsze , trafność zaliczam w

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...