Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Wenusia napisał:

Ahahaa a dlaczego piszesz w liczbie mnogiej  

Ps. Dla wtajemniczonych... Byłam ja i On tzn mój

Oj działo się działo

Ależ wiem... toć inszej ja myśli nie miałem jak smart...  (mały, sprytny, a i elegancki  ...) Przecież pisałaś że dojdziesz....

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, waldiroom napisał:

Ja "nocny marek" z wampirami  i innymi stworami się jakoś dogadam... Biore ich na siebie, a Wy kochani spokojnie śpijcie. Dobrej nocy:cześć:  

Uff co za ulga

Ale na wszelki wypadek posypie się czosnkiem na noc  

Spokojnych łowów życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wenusia napisał:

No właśnie gdzie 

Może by topik otworzyć jako "Autoportrety Łopiekaczków

Jestem przeciw - przy kawie o wszystkim. Osobne topiki umierają lub są mocno zaniedbane przez pozostałych kawoszy.... poza fanami. Uważam, że tutaj jak codziennie życie toczy sie żwawo... jeśli kto nie zaśpi.  A jak zaśpi to też nadgania i radę sobie świetnie daje. Wrzutki typu podsuma... to taka "wisienka" na dobrze upieczonym torcie, którego pomysłodawcą i nieocenionym twórcą jest @Funny - Kto przy stoliku chętnie siada temu dane jest poczytać od razu ( jeśli zdoła od razu... bo tu fajnie i żwawo jak dzisiaj) . Komu nie dane bo.... rózne przyczyny mogą zaistnieć.. temu należy wspomnieć @Funny i do strony konkretnej posłać by lekcje nadrobił niezwłocznie. Tedy do stolika kawowego każdy przysiąśc może i nowe pomysły na dzień nastepny i nastepny i nastepny ... :d:oklaski:

wisienka.jpg

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waldiroom napisał:

Jestem przeciw - przy kawie o wszystkim. Osobne topiki umierają lub są mocno zaniedbane przez pozostałych kawoszy.... poza fanami. Uważam, że tutaj jak codziennie życie toczy sie żwawo... jeśli kto nie zaśpi.  A jak zaśpi to też nadgania i radę sobie świetnie daje. Wrzutki typu podsuma... to taka "wisienka" na dobrze upieczonym torcie, którego pomysłodawcą i nieocenionym twórcą jest @Funny - Kto przy stoliku chętnie siada temu dane jest poczytać od razu ( jeśli zdoła od razu... bo tu fajnie i żwawo jak dzisiaj) . Komu nie dane bo.... rózne przyczyny mogą zaistnieć.. temu należy wspomnieć @Funny i do strony konkretnej posłać by lekcje nadrobił niezwłocznie. Tedy do stolika kawowego każdy przysiąśc może i nowe pomysły na dzień nastepny i nastepny i nastepny ... :d:oklaski:

wisienka.jpg

Ale to zły pomysł tu to zginie wszystko ,zresztą niech się wypowiedzą inni ja tu tylko wiadomości piszę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, waldiroom napisał:

Jestem przeciw - przy kawie o wszystkim. Osobne topiki umierają lub są mocno zaniedbane przez pozostałych kawoszy.... poza fanami. Uważam, że tutaj jak codziennie życie toczy sie żwawo... jeśli kto nie zaśpi.  A jak zaśpi to też nadgania i radę sobie świetnie daje. Wrzutki typu podsuma... to taka "wisienka" na dobrze upieczonym torcie, którego pomysłodawcą i nieocenionym twórcą jest @Funny - Kto przy stoliku chętnie siada temu dane jest poczytać od razu ( jeśli zdoła od razu... bo tu fajnie i żwawo jak dzisiaj) . Komu nie dane bo.... rózne przyczyny mogą zaistnieć.. temu należy wspomnieć @Funny i do strony konkretnej posłać by lekcje nadrobił niezwłocznie. Tedy do stolika kawowego każdy przysiąśc może i nowe pomysły na dzień nastepny i nastepny i nastepny ... :d:oklaski:

wisienka.jpg

Tu muszę przyznać Ci rację" Niestety "inne topiki" nie grzeszą powodzeniem... ale zawsze można spróbować by ślad po nas nie zaginął gdy już nachapiemy" się eurasków i wypchane skarpety  zwiniemy do domów by napawać się luksusem

Ps. Cieszę się że Ty się cieszysz z topiku żwawego, tak więc Brawo My Wy Oni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Dzień dobry Słoneczkom

Z fotkami, to zalecam ostrożność, bo po sprawie rozpowszechniania privu i zdjęć, smród jeszcze tu wisi.
Dalekoidącą.
I klik, by aromat kawy toto przykrył.

Ehh , jeśli ktoś zgadza się na upublicznianie i sam wstawia fotki... swoje fotki to chyba nikt nie powinien się czepiać  

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja mam dzisiaj powiedzieć. Oprócz jak zwykle pięknie pachnącej forumowej kawusi jakiś, smród "podrażnił moje nozdrza,wczoraj mocno nadwerezone przez patyczki, które niezbyt delikatnie mi do nosa wpychali. 

Zrobiło się nie przyjemnie, a może jest właśnie przyjemnie, bo wróciło, , nowe" a właściwie stare, określenia nie użyje bo zbyt kulturalna jestem. 

Dzień dobry, kieruje do wszystkich ludzi. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Nie z przymiotnikami w stopniu równym, piszemy łącznie. Na wszystkich forach:haha:;):pianino:

Oj nie przesadzajmy z tą pisownią, w szkole NIE jesteśmy, NIE musimy się obawiać lania" linijką i nie pisania po 200 x tego samego by w głowie się ostało na zawsze albo i NIE na zawsze. Nir bądźmy tacy skrupulatni, bo może to NIE ten czas i NIE to miejsce ... Upss alem się rozpisała

Ps. Można by się czepiać wszelkiego rodzaju "dialektów" używanych na tym forum nawet dla śmiechu, by było weselej albo i NIE

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

No cóż ja mam dzisiaj powiedzieć. Oprócz jak zwykle pięknie pachnącej forumowej kawusi jakiś, smród "podrażnił moje nozdrza,wczoraj mocno nadwerezone przez patyczki, które niezbyt delikatnie mi do nosa wpychali. 

Zrobiło się nie przyjemnie, a może jest właśnie przyjemnie, bo wróciło, , nowe" a właściwie stare, określenia nie użyje bo zbyt kulturalna jestem. 

Dzień dobry, kieruje do wszystkich ludzi. 

Dzień dobry kochana ❤ 

Spakowana już czy NIE  

Miłego dnia życzę  

aaa i NIE przejmuj się noskiem, użyj kropelek dla alergików bo ponoć duże "zapylenia" są

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Masz przykre doświadczenia. Współczuję.

Tu o to, czego uczyli mnie(niekoniecznie bijąc). Szacunku do języka ojczystego. Tyle tyko. I aż.

Nie czytasz mnie zrozumiale... Przykro, że od samego rana tak uszczypliwym można być  

Doświadczenie, doświadczeniem, każdy z nas coś kiedyś przykrego przeżył, niekoniecznie na sobie... Pozdrawiam i życzę spokoju ducha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Wenusia napisał:

Oj nie przesadzajmy z tą pisownią, w szkole NIE jesteśmy, NIE musimy się obawiać lania" linijką i nie pisania po 200 x tego samego by w głowie się ostało na zawsze albo i NIE na zawsze. Nir bądźmy tacy skrupulatni, bo może to NIE ten czas i NIE to miejsce ... Upss alem się rozpisała

Ps. Można by się czepiać wszelkiego rodzaju "dialektów" używanych na tym forum nawet dla śmiechu, by było weselej albo i NIE

A ja byki walę też i wiem czemu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...