Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja też, ale z kierowcą

Wiesz, że ja biorę wszystko, albo.nic

Ja iść to na całość - popieram . 
Dobry wóz, dobry kierowca - zawsze dojdzie ... upsss dojedzie do celu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ty byś nie chciała wiedzieć, co ja bym chciała ;)

Ja też mam z tłumaczeniem. Nie rozumie dlaczego Ci Niemcy po polsku czytać nie potrafią

I to jest trafna uwaga - ja zacząłem już ich uczyć po polsku ... mi tak ciężko ta germańska gramatyka wchodzi - to może im lepiej Polska wejdzie

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldiroom napisał:

I to jest trafna uwaga - ja zacząłem już ich uczyć po polsku ... mi tak ciężko ta germańska gramatyka wchodzi - to może im lepiej Polska wejdzie

Język polski jest piękny w mowie i piśmie  :oklaski:

Niech się Niemcy uczą, bo potem przyjeżdżam i samym swoim nazwiskiem zwalam ich z nóg, o nazwie miejscowości to już nie wspomnę

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to daleko poszło z tym mizianiem po dziurkach różnych i otworach  wszelakich ... ale czytałem ze test wyszedł negatywnie.... Gut - znaczy ze teraz negatywnie - to pozytywnie... co za czasy nastały. Pchają te laboranta te patyki gdzie popadnie i to jeszcze na własne życzenie pacjenta... Patrzcie ile kasy producentów testów zarobili na Nas. I jeszcze takie reklamy jak na foto poniżej....☹️

mamy wiosnę - a przestawienie dalej trwa

 

Slyszalem / nie doświadczyłem / i liczę ze doświadczać nie będę musiał - niespecjalnie przyjemna sytuacja to „grzebanie patykiem„  ... jakoś przez ten rok „koronkowego” szału się prześlizgnąłem 

8ACF3F28-784E-4B33-83F8-B5B71C1B4FB2.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Język polski jest piękny w mowie i piśmie  :oklaski:

Niech się Niemcy uczą, bo potem przyjeżdżam i samym swoim nazwiskiem zwalam ich z nóg, o nazwie miejscowości to już nie wspomnę

 

Czyzbys miała podobne do użytego przez F.Dolasa  

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Funny napisał:

No takiego diabła czerwonego dosiąść to trzeba mieć parę i wyczucie żeby na starcie głowy z szyjii nie wyrwalo :szydera:

Powoli powoli ... przy dobrym kierowcy nie „taki” diabeł straszny :cześć2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Czyzbys miała podobne do użytego przez F.Dolasa  

Podobne

Jak robiłam test na lotnisku, to mi już nerwy puściły i podałam pani w okienku swój dowód osobisty, żeby nazwisko spisała, a i tak źle napisała

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, waldiroom napisał:

Nie wiem jak to daleko poszło z tym mizianiem po dziurkach różnych i otworach  wszelakich ... ale czytałem ze test wyszedł negatywnie.... Gut - znaczy ze teraz negatywnie - to pozytywnie... co za czasy nastały. Pchają te laboranta te patyki gdzie popadnie i to jeszcze na własne życzenie pacjenta... Patrzcie ile kasy producentów testów zarobili na Nas. I jeszcze takie reklamy jak na foto poniżej....☹️

mamy wiosnę - a przestawienie dalej trwa

 

Slyszalem / nie doświadczyłem / i liczę ze doświadczać nie będę musiał - niespecjalnie przyjemna sytuacja to „grzebanie patykiem„  ... jakoś przez ten rok „koronkowego” szału się prześlizgnąłem 

8ACF3F28-784E-4B33-83F8-B5B71C1B4FB2.jpeg

Nie wierzę własnym oczom :kopara:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wenusia napisał:

To karygodne, jak tak można, nie rozumiem  

Witaj Rudzielcu

Tu chciałbym przypomniec, ze @Funny tknięta popularnością słowa „białogłowa”, które nie tak dawno tu się pojawiało - postanowiła dołączyć do grona „blondynek” Jeszcze wrzutki ze zmiany nie było ... albo,  sic! , przeoczyłem ... ale poprawkę musisz nałożyć, Rudzielec toć już rzekomo nie jest fairy tail shock GIF by Funimation

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Funny napisał:

A widzisz barierę ochronną Ci w nosie naruszyli i koniec .Nastał czas kichania ,dmuchania i zatkania Nie nawidze kataru, ostatnio pakowałam ostro w dziurki zatyczki z chusteczki, tak sie lalo aż mi się oczy zapadły  :haha:

Nie nadążamy kupować chusteczek O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Podobne

Jak robiłam test na lotnisku, to mi już nerwy puściły i podałam pani w okienku swój dowód osobisty, żeby nazwisko spisała, a i tak źle napisała

Ło Boże ... oni maja problemy, ale Ty bywa ze tyż. Wiesz.... jakbyś była celebrytką zawsze mogłabyś zmienić na jakieś artystyczne dwu lub nawet  trzy członowe w jakimś europejskim slangu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, waldiroom napisał:

Tu chciałbym przypomniec, ze @Funny tknięta popularnością słowa „białogłowa”, które nie tak dawno tu się pojawiało - postanowiła dołączyć do grona „blondynek” Jeszcze wrzutki ze zmiany nie było ... albo,  sic! , przeoczyłem ... ale poprawkę musisz nałożyć, Rudzielec toć już rzekomo nie jest fairy tail shock GIF by Funimation

Upss a to feler westchnął seler

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waldiroom napisał:

Nie wiem jak to daleko poszło z tym mizianiem po dziurkach różnych i otworach  wszelakich ... ale czytałem ze test wyszedł negatywnie.... Gut - znaczy ze teraz negatywnie - to pozytywnie... co za czasy nastały. Pchają te laboranta te patyki gdzie popadnie i to jeszcze na własne życzenie pacjenta... Patrzcie ile kasy producentów testów zarobili na Nas. I jeszcze takie reklamy jak na foto poniżej....☹️

mamy wiosnę - a przestawienie dalej trwa

 

Slyszalem / nie doświadczyłem / i liczę ze doświadczać nie będę musiał - niespecjalnie przyjemna sytuacja to „grzebanie patykiem„  ... jakoś przez ten rok „koronkowego” szału się prześlizgnąłem 

8ACF3F28-784E-4B33-83F8-B5B71C1B4FB2.jpeg

Łot" ? ManuManuMann

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Ło Boże ... oni maja problemy, ale Ty bywa ze tyż. Wiesz.... jakbyś była celebrytką zawsze mogłabyś zmienić na jakieś artystyczne dwu lub nawet  trzy członowe w jakimś europejskim slangu

Musze jednak zwrócić im honor, bo jedna z moich pdp (zaawansowana demencja) kilka razy dziennie pytała mnie jak się nazywam O.o, ale za to pięknie, poprawnie wymawiała moje imię i nazwisko :oklaski:

Może zaproponuje, żeby mówili do mnie @Niezapominajka 67

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, waldiroom napisał:

No dobra koniec żartów - do roboty czas się wziąć - wstawiam zmywarkę... Tule tej kawy dziś wyżłopano,   a te chińskie kwiatki nie łatwo ogarnąć China Orange GIF by Signature Kitchen Official

W końcu porządny facet za robotę się wziął Brawa

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...