Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Ponieważ kochają bezinteresownie i nie cytują wikipedii.

Ponieważ wciąż wyczuwam malutką zadrę, spieszę  wyjaśnić uniżenie, że się pomyliłem. Jestem przekonany, że autor nie miał absolutnie tego na myśli co sugerowany wycinek z  wikipedii. Przepraszam wszystkie strony zaangażowane w wiadomy wątek.

Chylę czoła za pozytywne posty.... i tu przy kawie; i  też tam gdzie mi talentów brak. Zwykle lecę na prostych daniach i półproduktach tutaj. W domu mam samorodny talent i napawam się wyjątkowymi  smakami.  Ponownie powtórzę, że problemu nie ma, i że niepotrzebnie umieściłem ten cytat. Dlatego to prostuję... Idziemy dalej z głową do góry z pozytywnym nastawieniem licząc, że do przeszłości nie warto wracać... Nikomu na tym topiku i na tym Forum Opiekunkowym nie zależy. Tu dodam tylko, a rczej  z przykrością stwierdzę, że zapoznawszy się z jakąś częścią "ciemnej"  przeszłości topiku "rozmowa przy kawie" utraciliśmy z forum wiele interesujących osobowości. Z ich własnego wyboru lub przymusu wynikającego z regulaminu.

Pożegnajmy więc jakiekolwiek animozje do kogokolwiek - to psuje klimat, wszystkim.

Tu jest - bynajmniej ja tego chcę -  luz, zabawa, lekki pozytywny intelektualny flirt :). Świeża kawa czy z Jazvy, czy expresu, czy zalewana tradycyjnie po polsku :dyskusja:

 

PS - myślę, że znacznie ograniczę używanie tzw. emotikonów,  gdyż wstawiając je - miałem inne intencje i jak sie okazuje chyba mylne przekonanie o ich informacyjnych walorach. Słowo pisane ( wolałbym mówione ...cóż... takie czasy, że klawiatura lub ekran zastępuje mowę ) lepiej oddaje moje czasem mocno pogmatwane myśli. Jak wstawiam buźki - bywa, że staje się zupełnie niezrozumiałe. Przyomniały mi się buźki z klawiszowych monochromatycznych telefonów -:) lub -:(. I chyba to mi wystarczy na ten moment.

 

Gorąco pozdrawiam przy drugiej kawie -:)    

Jazzva.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Funny napisał:

Czy o tą Ci chodziło z dedykacją dla nas wszystkich,? Chyba tak ☺️A jak nie ?Na spokojną noc ....

 

Wszystko się zgadza. I to co napisałam, i to o co prosiłam :tak2:

Wykonanie  jak dla mnie super :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17.02.2021 at 08:55, Janeczka1963 napisał:

@Blondi zaginęła w akcji O.o, dawno jej tu nie było, a szkoda 

@Janeczka1963 wiesz ,że jestem latawica ,,,znikam ale powracam,,dzisiaj za to nic nie zrobiłam,jak dopadnę dziadka laptopika to tak mi czas ucieka ,że go nie dogoniat:hura:.Dobrze ,że jeszcze jem i mam czas na gotowanie.Janeczka napisz jak u Ciebie z :serce:,dalej jesteś z jednym i tym samym? nie jestem ciekawska ,ale tak mi sie kojarzysz z rozkochaniem i pełnią życia,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Ponieważ wciąż wyczuwam malutką zadrę, spieszę  wyjaśnić uniżenie, że się pomyliłem. Jestem przekonany, że autor nie miał absolutnie tego na myśli co sugerowany wycinek z  wikipedii. Przepraszam wszystkie strony zaangażowane w wiadomy wątek.

Chylę czoła za pozytywne posty.... i tu przy kawie; i  też tam gdzie mi talentów brak. Zwykle lecę na prostych daniach i półproduktach tutaj. W domu mam samorodny talent i napawam się wyjątkowymi  smakami.  Ponownie powtórzę, że problemu nie ma, i że niepotrzebnie umieściłem ten cytat. Dlatego to prostuję... Idziemy dalej z głową do góry z pozytywnym nastawieniem licząc, że do przeszłości nie warto wracać... Nikomu na tym topiku i na tym Forum Opiekunkowym nie zależy. Tu dodam tylko, a rczej  z przykrością stwierdzę, że zapoznawszy się z jakąś częścią "ciemnej"  przeszłości topiku "rozmowa przy kawie" utraciliśmy z forum wiele interesujących osobowości. Z ich własnego wyboru lub przymusu wynikającego z regulaminu.

Pożegnajmy więc jakiekolwiek animozje do kogokolwiek - to psuje klimat, wszystkim.

Tu jest - bynajmniej ja tego chcę -  luz, zabawa, lekki pozytywny intelektualny flirt :). Świeża kawa czy z Jazvy, czy expresu, czy zalewana tradycyjnie po polsku :dyskusja:

 

PS - myślę, że znacznie ograniczę używanie tzw. emotikonów,  gdyż wstawiając je - miałem inne intencje i jak sie okazuje chyba mylne przekonanie o ich informacyjnych walorach. Słowo pisane ( wolałbym mówione ...cóż... takie czasy, że klawiatura lub ekran zastępuje mowę ) lepiej oddaje moje czasem mocno pogmatwane myśli. Jak wstawiam buźki - bywa, że staje się zupełnie niezrozumiałe. Przyomniały mi się buźki z klawiszowych monochromatycznych telefonów -:) lub -:(. I chyba to mi wystarczy na ten moment.

 

Gorąco pozdrawiam przy drugiej kawie -:)    

Jazzva.jpg

Widzę, że natura męska jest bardziej skomplikowana  i trudniejsza do ogarnięcia niż ta instrukcja obsługi zmywarki w języku chińskim

Może mnie się tak tylko wydaje

Przypominam, że na jutro masz mieć wszystko w jednym paluszku :czytaj:. Sam się zgłosiłeś na ochotnika :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Widzę, że natura męska jest bardziej skomplikowana  i trudniejsza do ogarnięcia niż ta instrukcja obsługi zmywarki w języku chińskim

Może mnie się tak tylko wydaje

Przypominam, że na jutro masz mieć wszystko w jednym paluszku :czytaj:. Sam się zgłosiłeś na ochotnika :-)

Ok -:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Widzę, że natura męska jest bardziej skomplikowana  i trudniejsza do ogarnięcia niż ta instrukcja obsługi zmywarki w języku chińskim

Może mnie się tak tylko wydaje

Przypominam, że na jutro masz mieć wszystko w jednym paluszku :czytaj:. Sam się zgłosiłeś na ochotnika :-)

Nie jest skomplikowana nasza jest ...my zawsze 3 kroki do przodu

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Widzę, że natura męska jest bardziej skomplikowana  i trudniejsza do ogarnięcia niż ta instrukcja obsługi zmywarki w języku chińskim

Może mnie się tak tylko wydaje

Przypominam, że na jutro masz mieć wszystko w jednym paluszku :czytaj:. Sam się zgłosiłeś na ochotnika :-)

W którym

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

W którym

 

14 minut temu, Funny napisał:

Za siebie nie pluj bo czasem obcy człek idzie a pod wiatr to wiesz ...wisi ... niefortunnie

Zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Funny napisał:

A co tu tak cicho ?

@Janeczka1963się odmeldowała na urlop ale tylko Ona nawołuje ,przywołuje robi ktoś kolację na forum czy tylko dla siebie ?lekkie albo kaloryczne wg.potrzeb a kto w domu byle do rana weekend trwa

Wątek  muzyczny leży odlogiem, zagadki filmowe nikogo nie interesują, z  daniami obiadowymi też jakoś kiepsko. Kolacji  wspólnej też chyba dzisiaj nie będzie :-(:-(:-(

Co się stało?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich :cmok:. Dziś na urlopik, krótki, bo krótki, ale zawsze to urlop :hura:. Będę się odzywała od czasu do czasu, nie martwcie się, ta łatwo się mnie nie pozbędziecie z tego forum :oklaski:.

Odpocznę trochę psychicznie, ciężko tu właśnie psychicznie przy mojej babce :dobrze:. Kawą :kawa: ostatnią się częstuję. Miłego dnia wam życzę:cmok:

pobrane (2).jpg

Bez Twojego kopiuj - wklej to forum by nie funkcjonowało tak dobrze :oklaski:

Miłego urlopowania :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wątek  muzyczny leży odlogiem, zagadki filmowe nikogo nie interesują, z  daniami obiadowymi też jakoś kiepsko. Kolacji  wspólnej też chyba dzisiaj nie będzie :-(:-(:-(

Co się stało?

Z muzyką posuchy nie ma - już nie przesadzaj

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, waldiroom napisał:

Z muzyką posuchy nie ma - już nie przesadzaj

Przyznaje się trochę przesadziłam, ale to było 10 minut temu :-)

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...