Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Janeczka1963 jest też miły akcent dzisiejszego dnia, bo bez problemu dodzwoniłam się na infolinię zusu i uzyskałam wszelkie potrzebne mi informacje :oklaski:

Do wiosny nie kazano mi czekać tylko wysyłać już. Oni pracują normalnie.:oklaski:

Tym razem rozmawiałam z panią :oklaski::cześć2:

Chcesz przez to powiedzieć  , ze z panami trudniej się dogadać niż z paniami z ZUSu ... oj  nie wiem. Mam z Zusem odmienne doświadczenia. Ale ci kraj to obyczaj, co ZUS w „x” to nie ZUS w „y”. wszędzie znajda się ludzie i taborety a na koronkę teraz wszyscy winę zwalają. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Tylko jak go namierzyć  :ostrzegam:

To nie takie proste - poza tym pewnie jest w łańcuchu kompetencji i robi co musi, to za co mu płacą ( nie tłumacze człowieka - bo i nie wiem czy jest za co) ale tak teraz jest ... wszystko zdalnie 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Teraz czekam na kolejnego sympatycznego  pana, który ma mi  przywieść naprawiony  ekspres do kawy :oklaski:

Od miesiąca mi go przywozi O.o

Ja już sama nie wiem czy ja chce jeszcze te ekspres czy go już nie chce. Może i z tym lepiej poczekać do.wiosny 

Chciej chciej . fajna kawa z expresu wychodzi z taką pianką jak lubię

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldiroom napisał:

Chcesz przez to powiedzieć  , ze z panami trudniej się dogadać niż z paniami z ZUSu ... oj  nie wiem. Mam z Zusem odmienne doświadczenia. Ale ci kraj to obyczaj, co ZUS w „x” to nie ZUS w „y”. wszędzie znajda się ludzie i taborety a na koronkę teraz wszyscy winę zwalają. 

Tak się akurat trafiło , że z panią się dogadałam i to było dla mnie pocieszające , a nawet bardzo miłe, że chociaż jedna sprawę udało mi się załatwić pozytywnie. Z panów trochę sobie pozartowalam. Tłumaczyć ich nie będę. Ogólnie uważam, że z każdym można się dogadać. Obojętnie czy jest to kobieta czy mężczyzna. Jest jednak jeden warunek, wola dogadania się musi być po obydwu stronach. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosenmontag 2021

Wiadomości z kraju i z Europy

Dzień rozpoczął @waldiroomporanną kawą, polał ,postawił i uciekł .I ślad po nim zaginął na kawowym, ale że muzykę lubi kilka perełek w muzycznym zostawił i nawet komentarzy nie poskąpił Sia mu w głowie a @Janeczka1963 leniwie przeciągając się w łóżku jak kotek ,lwicą się stała w ciągu dnia i chłopa cudzego dusić chciała gołymi rękami co to @Niezapominajka 67ekspres naprawia i naprawić nie może i bidula kawy napić się nie może, chociaż zapas kawy znaczny posiada z dobrą datą ważności  .O.. i na forum zawitała spóźniona ,zaspana  @Wenusiapo Aviomarinie w wersji doustnej bo czemuż miał by być w wersji doodbytniczej ? Aż tak się nasza blondynka kontroli granicznej nie wystraszyła .Uraczyła nas z rana pięknymi fotkami z nowego regionu i baranem (zwierzę mam na myśli ).A.. jeszcze ktoś z kniei się wyczołgał @Ramón Serano Lopez IIrachunkami się z rana zajmuje i nie geldy zarobione liczy bynajmniej, dni liczy cudze  .Notes se kupił ,musi wykorzystać .Zgłodniał przy tym, obiad ugotował, ale spróbować nie dał .Alutackę by dał @Niezapominajka 67białogłowa z ręcznikiem na głowie ,nigdy nie rzucająca mięsem, ze stoickim spokojem cały dzień na słuchawce wisiała ,walcząc o zwrot oddanego do naprawy antycznego ekspresu ,który przepadł z kablem i facetem na Alasce .Do wiosny nie ma szans na oddanie .To tyle, wszyscy nadają bez zakłóceń ,anteny działają ,bałwany ulepione stoją i hełmy na nich wiszą .Zimno ...ciemno i do domu daleko ☺️O jeszcze, jeszcze ktoś zawitał @waldiroomprzed spaniem pewnie by nam wszystkim dobrej nocy życzyć .I ja życzę Buonanotte ,.....

 

 

 

@Walaprzepraszam koleżankę... nie wiem czemu mi się wbiła a usunąć nie umiem

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny ładnie nas podsumowałaś :oklaski:

Od siebie dodam, że zaczęło się od tego, że to właśnie Ty  prawie złapałaś się za głowę jak usłyszałaś  , że ja znów jakieś sprawy mam do załatwienia. Nie chciałam być goloslowna  i opisałam co załatwiałam. O czopkach zażartowałam ale poszło jak po czopku :szydera:. Od aviomarinu zaczęliśmy a na Bednarskim się skończyło. Muzykę z filmu @Funny nam zaserwowała. :oklaski::cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Funny napisał:

przed spaniem pewnie by nam wszystkim dobrej nocy życzyć .I ja życzę Buonanotte ,.

A życzę i ubaw  nieziemski z tego dnia : dobry wstęp, świetne rozwiniecie tematów kilku w ciągu dnia ( bez mojego udziału czego żałuje - bo beka byłaby większa) i zakończenie dobrze wykończone. To był udany dzień „słoneczka”miłych snów 

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Funny napisał:

Rosenmontag 2021

Wiadomości z kraju i z Europy

Dzień rozpoczął @waldiroomporanną kawą, polał ,postawił i uciekł .I ślad po nim zaginął na kawowym, ale że muzykę lubi kilka perełek w muzycznym zostawił i nawet komentarzy nie poskąpił Sia mu w głowie a @Janeczka1963 leniwie przeciągając się w łóżku jak kotek ,lwicą się stała w ciągu dnia i chłopa cudzego dusić chciała gołymi rękami co to @Niezapominajka 67ekspres naprawia i naprawić nie może i bidula kawy napić się nie może, chociaż zapas kawy znaczny posiada z dobrą datą ważności  .O.. i na forum zawitała spóźniona ,zaspana  @Wenusiapo Aviomarinie w wersji doustnej bo czemuż miał by być w wersji doodbytniczej ? Aż tak się nasza blondynka kontroli granicznej nie wystraszyła .Uraczyła nas z rana pięknymi fotkami z nowego regionu i baranem (zwierzę mam na myśli ).A.. jeszcze ktoś z kniei się wyczołgał @Ramón Serano Lopez IIrachunkami się z rana zajmuje i nie geldy zarobione liczy bynajmniej, dni liczy cudze  .Notes se kupił ,musi wykorzystać .Zgłodniał przy tym, obiad ugotował, ale spróbować nie dał .Alutackę by dał @Niezapominajka 67białogłowa z ręcznikiem na głowie ,nigdy nie rzucająca mięsem, ze stoickim spokojem cały dzień na słuchawce wisiała ,walcząc o zwrot oddanego do naprawy antycznego ekspresu ,który przepadł z kablem i facetem na Alasce .Do wiosny nie ma szans na oddanie .To tyle, wszyscy nadają bez zakłóceń ,anteny działają ,bałwany ulepione stoją i hełmy na nich wiszą .Zimno ...ciemno i do domu daleko ☺️O jeszcze, jeszcze ktoś zawitał @waldiroomprzed spaniem pewnie by nam wszystkim dobrej nocy życzyć .I ja życzę Buonanotte ,.....

 

 

 

@Walaprzepraszam koleżankę... nie wiem czemu mi się wbiła a usunąć nie umiem

Oj oj serce miałam w gaciolochach" Jak zobaczyłam tylu  

Ale chyba lubiooom Blondynki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

Oj oj serce miałam w gaciolochach" Jak zobaczyłam tylu  

Ale chyba lubiooom Blondynki

Ja też się bałam, że jak mnie @Funny podsumuje to przez tydzień się na forum nie pokarze. Na fajny pomysł @Funny wpadła :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Bingo!

Za zebranie całego dzionka w sprawną i z ikrą napisaną relację, gratulacje i mocny .

Teraz astępna już przy jedenastu forumowiczach. Pomogę przy oczku(21),jeśli będzie taka wola

'''

Oj będzie potrzebna bo jak mi tekst wciągnie przy 13 to się z nerwów  rozlece:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, waldiroom napisał:

A życzę i ubaw  nieziemski z tego dnia : dobry wstęp, świetne rozwiniecie tematów kilku w ciągu dnia ( bez mojego udziału czego żałuje - bo beka byłaby większa) i zakończenie dobrze wykończone. To był udany dzień „słoneczka”miłych snów 

Trzeba częściej wchodzić miedzy kotletem a suròwkąmiłych snow:cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Witam i ja ☺️O jak dobrze że dziś kawa już zapodana przez @Wenusia mogę jeszcze w betach poleżeć 10 min i się poprzeciągac .U mnie też odwilż .Miłego dnia do kawy ,proszę podbierac ☺️

Hejka @Funny dzięki za rogaliki  ale wyjadlaś calą nutrrrellę" z nich  

Ja też jeszcze leżę w łóżeczku  co do mnie nie podobne miłego życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...