Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Funny napisał:

Dzień dobry No to startujemy w nowy tydzień .Dwa już za mną ,zleciało szybko .No to po kubeczku na zdrowie .Miłego dnia życzę

kawa.jpeg

Ciężki wybór - Ja proszę jedna spośród tych co mają pianki dużo i serduszka

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Cześć Słoneczka
Dojechałem planowo z dwoma pauzami na pf, kawę i uzupełnienie płynów eksploatacyjnych autka.
Wcześniej, bo już ok. 2.oo, 14.02, ponieważ "wygenerowałem" dwudniowy bonus za przepracowane nadgodziny.
Wszedłem do cieplutkiegi domu, gdzie wszyscy spali jak susły(złodziejska pora nocy).
Moja Śliczna i dzieci uroczo zaskoczeni ale dopiero niedzielnym rankiem. Pies mi mordę wylizał.
Autostrady luźne, granice otwarte, monitorowane skrupulatnie, bez kontroli.
Poświętowałem.
Wypocząłem.
I do pracy.
Wieje i zimno.
Wisła skuta lodem ale poziom wody, na szczęście opada.
Śniegu full.
Dziś szczepi się moja żona na cov.
Cieplutko pozdrawiam i do poczytania
*"Wielki Post" bez postanowień, by mniej szanować drugiego człowieka.
**Staty forum leniwe.
***Jestem cierpliwy i piszę prawdę

Cześć☺️ no wyszedłeś z krzaczorów na kawę do nas kubków u nas dostatek i kawy też podbieraj .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Janeczka1963 napisał:

dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. 

No i z 4 dni zrobiło mi się 18, zostaję dwa tygodnie dłużej na steli :d, a już sobie chciałam zaśpiewać, ten ostatni poniedziałek :szydera:. No,nic, przeżyję,to tylko 14 dni, za to Leon się pewnie cieszy, ze będzie go ktoś głaskał :oklaski:. @waldiroomkawą :kawa:się częstuję, dzięki:cmok:.Uhmm, dobra:love:. Buziaki dla wszystkich na początek nowego tygodnia :cmok:.

images (4).jpg

No to dobrze bo jak Ci tam dobrze to i nam dobrze, że Ci się tak dobrze ułożyło

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry

Chyba czas się przywitać  

I na kawę przyszłam, życząc pięknego dnia z malowniczej krainy ( fotki później) 

A teraz w skrócie... 

Jechałam 20 godzin, myślę że to w miarę szybko i sprawnie, choć na granicy czyt. Kołbaskowo zaś niespodzianka w formie kontroli... a nie mówiłam że mam szczęście?

Trwało to ok 20 min. Sprawdzali dowody, testy, i czy wszyscy zameldowali się on-line, jeśli nie to na miejscu wypelnialismy . 

Przetrzepali kierowcę, wszystkie schowki i bagażnik... może kogoś szukali albo czegoś hymm a tych było sporo

Do granicy  jechało nas pięcioro z a od granicy tylko czworo Tym razem nie mogłam narzekać na przerwy, choć po aviomarinie nawet dobrze mu się spało ( to jest patent jak ktoś ma problemy ze snem w podróży)

Dojechałam szczęśliwie, nawet spokojne miejsce i rodzina szczodra  

To tyle 

aaa jeszcze fotki że spacerku, no to miłego tygodnia życzę❤

IMG_20210214_140140.jpg

IMG_20210214_140232.jpg

IMG_20210214_141441.jpg

A witam długo żeś się zbierała żeby w końcu do nas zawitać No to przygody konkretne .A miejsce urokliwe widzę i wdzianka  regionalne

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

Cześć Słoneczka
Dojechałem planowo z dwoma pauzami na pf, kawę i uzupełnienie płynów eksploatacyjnych autka.
Wcześniej, bo już ok. 2.oo, 14.02, ponieważ "wygenerowałem" dwudniowy bonus za przepracowane nadgodziny.
Wszedłem do cieplutkiegi domu, gdzie wszyscy spali jak susły(złodziejska pora nocy).
Moja Śliczna i dzieci uroczo zaskoczeni ale dopiero niedzielnym rankiem. Pies mi mordę wylizał.
Autostrady luźne, granice otwarte, monitorowane skrupulatnie, bez kontroli.
Poświętowałem.
Wypocząłem.
I do pracy.
Wieje i zimno.
Wisła skuta lodem ale poziom wody, na szczęście opada.
Śniegu full.
Dziś szczepi się moja żona na cov.
Cieplutko pozdrawiam i do poczytania
*"Wielki Post" bez postanowień, by mniej szanować drugiego człowieka.
**Staty forum leniwe.
***Jestem cierpliwy i piszę prawdę

Dzień dobry, fajnie ze dojechałeś szczęśliwie do domku :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Nie wiem jak u was ale u mnie na poludniu Polski  słoneczko dzisiaj od rana pięknie przyświeca. Nastraja to optymistycznie, więc humor mam wyborny, czego i Wam życzę :d

Spraw do załatwienia się trochę nazbierało, więc telefon w dłoń i trzeba probowac aż do skutku. 

Udanego tygodnia Wam życzę  :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

No to przebojowo na granicy miałaś Witaj przy stoliku, na kawie w DE

Niezła  pogoda i fajne widoki ... i jakiś statystów na jednej z fotek masz ? 

Ale dzięki Tobie byłam przygotowana  

Dziękuję

... Nie to przypadkowy statysta zajął moją ławeczkę

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry :)

Nie wiem jak u was ale u mnie na poludniu Polski  słoneczko dzisiaj od rana pięknie przyświeca. Nastraja to optymistycznie, więc humor mam wyborny, czego i Wam życzę :d

Spraw do załatwienia się trochę nazbierało, więc telefon w dłoń i trzeba probowac aż do skutku. 

Udanego tygodnia Wam życzę  :)

Bry bry walentynko  

Powodzenia życzę ❤

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

A witam długo żeś się zbierała żeby w końcu do nas zawitać No to przygody konkretne .A miejsce urokliwe widzę i wdzianka  regionalne

Hejka rudzielcu

Oj długo mi to zeszło, musiałam odespać

W końcu trafiłam na swój "region"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wenusia napisał:

Hejka rudzielcu

Oj długo mi to zeszło, musiałam odespać

W końcu trafiłam na swój "region"

No to fantastycznie to był mój pierwszy region w tej pracy 5.5 roku temu ,polubiłam a z gwary się śmiałam i znów tu wylądowałam .Ale Bonn,Kolonia tez mnie przyciąga A co do spania no to pozazdrościć ,jak misio

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzień dobry :)

Nie wiem jak u was ale u mnie na poludniu Polski  słoneczko dzisiaj od rana pięknie przyświeca. Nastraja to optymistycznie, więc humor mam wyborny, czego i Wam życzę :d

Spraw do załatwienia się trochę nazbierało, więc telefon w dłoń i trzeba probowac aż do skutku. 

Udanego tygodnia Wam życzę  :)

Zaś sprawy załatwia ło matko i córko ☺️

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Funny napisał:

No to fantastycznie to był mój pierwszy region w tej pracy 5.5 roku temu ,polubiłam a z gwary się śmiałam i znów tu wylądowałam .Ale Bonn,Kolonia tez mnie przyciąga A co do spania no to pozazdrościć ,jak misio

Oj mam spanego tutaj oj mam aż wierzyć mi się nie chce że można tak długo spać  

Dobrze ze PDP śpi do 9 , przynajmniej się wyrobię w czasie na śniadanie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramón Serano Lopez II napisał:

@Funny

Przenoszę, żeby nie śmiecić w miłym wątku.

366(rp)÷2=183 dni
183+2(dni czerwca, bo od 28.06.2020r.)=185dni
Dzisiaj mamy 46 dzień roku;
185+46=231
Jeśli policzymy pełne doby to wychodzi~230 dni pełnych na Forum OpiekunkaRadzi.pl
*5 z matmy na świadectwie maturalnym w skali 2÷5

oby jak najdłużej  tam tak fajowo bylo 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wenusia napisał:

Oj mam spanego tutaj oj mam aż wierzyć mi się nie chce że można tak długo spać  

Dobrze ze PDP śpi do 9 , przynajmniej się wyrobię w czasie na śniadanie

A wspomniałaś coś o Aviomarinie w dzieciństwie zawsze miałam klopoty i teraz znów mi się to wróciło ale teraz nie zawsze  ,czasem mogę nawet do góry nogami jechać i jest ok .Jak jadę jako pasażer to bywa, że mam nerwy i chętnie wyszarpała bym kierownicę na prawą stronę ,bo niektórzy  ciężka nogę mają

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

Zaś sprawy załatwia ło matko i córko ☺️

Ja te sprawy to już załatwiam od sierpnia ubiegłego roku

Udało mi się dodzwonić :oklaski:

Pol godziny muzyczki słuchałam aż wreszcie ktoś odebrał, już myślałam, że coś uda mi się z tym panem  załatwić. Nic bardziej mylnego bo zamiast załatwić to jeszcze bardziej się zdenerwowałam. Uprzejmy pan po drugiej stronie telefonicznego łącza doradził mi, żebym poczekała do wiosny, tylko której wiosny

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Niezapominajka 67 mogłaś mu odpowiedzieć, że trochę tych wiosen już masz i nie możesz dłużej czekać :szydera:

Powiedziałam mu coś w ten deseń  czyli proszę pana ale ja już nie mogę czekać :szydera:i chciałam jeszcze dodać, żeby nie był zdziwiony  jak ten budynek wyleci w powietrze razem z nim :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Powiedziałam mu coś w ten deseń  czyli proszę pana ale ja już nie mogę czekać :szydera:i chciałam jeszcze dodać, żeby nie był zdziwiony  jak ten budynek wyleci w powietrze razem z nim :szydera:

wystraszył się:855_interrobang:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...